Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Формування Львівського Центру євроатлантичної інтеграції
ІТС13 листопада 2008 18:27

12 листопада Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства (ІТС), професор, керівник проекту із створення центрів євроатлантичної інтеграції в Україні перебував з робочим візитом у Львові. Під час візиту відбулися переговори з керівництвом Львівської обласної державної адміністрації, Львівського інституту економіки і туризму МОН України щодо співпраці в напрямі активізації євроінтеграційного курсу України. 

Було намічено проведення ряду спільних заходів у цій сфері. Прийнято принципове рішення про відкриття у Львові Центру євроатлантичної інтеграції за моделлю, розробленою Інститутом трансформації суспільства. Львівський Центр євроатлантичної інтеграції буде створений на базі Львівського інституту економіки і туризму МОН України, ректором якого є доктор економічних наук, професор, Ігор Бочан.

Основною метою зустрічі директора Інституту трансформації суспільства і ректора Львівського інституту економіки і туризму було вироблення чіткого плану дій щодо створення Львівського Центру євроатлантичної інтеграції у другій декаді грудня 2008 року.


Прес-служба
Інституту трансформації суспільства

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27