Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Партнерство міст: Гадяч (Україна) та Кійов (Чехія) підписали Декларацію про наміри
ІТС19 травня 2008 13:47

У період з 14 по 17 травня 2008 року тривав робочий візит делегації міста Гадяч (Україна, Полтавська обл.) до міста Кійов (Чехія) з метою поглиблення співпраці між містами та ознайомлення з досвідом місцевого самоврядування. Візит є частиною міжнародного проекту „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина)”, який розробив і здійснює Інститут трансформації суспільства за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

 
До складу української делегації входили: Гадяцький міський голова Тетяна Савченко, секретар Гадяцької міської ради Ольга Безух, депутат Гадяцької міської ради Петро Гребінник та директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін – керівник проекту, який очолював делегацію.
 
14 травня 2008 року члени делегації відвідали Прагу та зустрілися з Послом України в Чеській Республіці паном Іваном Кулебою.
 
15 травня 2008 року відбулася зустріч Олега Соскіна та керівників гадяцької міської влади зі старостою міста Кійов паном Франтішеком Лукулом, віце-старостою паном Антоніном Кухаржем та керівниками департаментів Ради міста Кійов.
 
Були обговорені актуальні питання муніципального розвитку:

-   
Формування плану стратегічного розвитку міста;
-   Система делегування повноважень;
-   Утворення муніципальних кондомініумів (на базі комунального житла);
-   Вивчення системи організації громадського транспорту;
-   Співпраця влади та бізнесу на місцевому рівні, формування інвестиційно-інноваційної моделі розвитку територій, діяльність інноваційних підприємств;
-   Створення інноваційно-технологічних парків, бізнес-інкубаторів;
-   Розвиток туристичної галузі.
 
Цього ж дня українська делегація зустрілася з Консулом України в Брно паном Ярославом Асманом, а також відвідала місто Велеград, яке належить до найбільш значущих святих місць у Моравії.

 

16 травня 2008 року члени української делегації ознайомилися з роботою підприємства з утилізації відходів, водоканалу та системи очистки води; відвідали місцеві підприємства, дошкільний заклад та ремісниче училище (Stredni odborne uciliste).
 
У результаті інтенсивної роботи українській та чеській сторонам вдалося досягти поставленої мети – віце-староста міста Кійов Антонін Кухарж та Гадяцький міський голова Тетяна Савченко підписали Декларацію про наміри, визначили основні напрями співробітництва, спільні заходи в економічній та гуманітарній сферах, окреслили можливості обміну фахівцями для ознайомлення з досвідом місцевого самоврядування.
 
Прес-служба
Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

poltava-obl.ru/ карта населенного пункта Гадяч