Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Партнерство міст: Гадяч (Україна) та Кійов (Чехія) підписали Декларацію про наміри
ІТС19 травня 2008 13:47

У період з 14 по 17 травня 2008 року тривав робочий візит делегації міста Гадяч (Україна, Полтавська обл.) до міста Кійов (Чехія) з метою поглиблення співпраці між містами та ознайомлення з досвідом місцевого самоврядування. Візит є частиною міжнародного проекту „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина)”, який розробив і здійснює Інститут трансформації суспільства за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду.

 
До складу української делегації входили: Гадяцький міський голова Тетяна Савченко, секретар Гадяцької міської ради Ольга Безух, депутат Гадяцької міської ради Петро Гребінник та директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін – керівник проекту, який очолював делегацію.
 
14 травня 2008 року члени делегації відвідали Прагу та зустрілися з Послом України в Чеській Республіці паном Іваном Кулебою.
 
15 травня 2008 року відбулася зустріч Олега Соскіна та керівників гадяцької міської влади зі старостою міста Кійов паном Франтішеком Лукулом, віце-старостою паном Антоніном Кухаржем та керівниками департаментів Ради міста Кійов.
 
Були обговорені актуальні питання муніципального розвитку:

-   
Формування плану стратегічного розвитку міста;
-   Система делегування повноважень;
-   Утворення муніципальних кондомініумів (на базі комунального житла);
-   Вивчення системи організації громадського транспорту;
-   Співпраця влади та бізнесу на місцевому рівні, формування інвестиційно-інноваційної моделі розвитку територій, діяльність інноваційних підприємств;
-   Створення інноваційно-технологічних парків, бізнес-інкубаторів;
-   Розвиток туристичної галузі.
 
Цього ж дня українська делегація зустрілася з Консулом України в Брно паном Ярославом Асманом, а також відвідала місто Велеград, яке належить до найбільш значущих святих місць у Моравії.

 

16 травня 2008 року члени української делегації ознайомилися з роботою підприємства з утилізації відходів, водоканалу та системи очистки води; відвідали місцеві підприємства, дошкільний заклад та ремісниче училище (Stredni odborne uciliste).
 
У результаті інтенсивної роботи українській та чеській сторонам вдалося досягти поставленої мети – віце-староста міста Кійов Антонін Кухарж та Гадяцький міський голова Тетяна Савченко підписали Декларацію про наміри, визначили основні напрями співробітництва, спільні заходи в економічній та гуманітарній сферах, окреслили можливості обміну фахівцями для ознайомлення з досвідом місцевого самоврядування.
 
Прес-служба
Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  
poltava-obl.ru/ карта населенного пункта Гадяч