Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Делегація Лубуського воєводства (Польща) відвідала Сумську область для налагодження партнерства
ІТС13 вересня 2007 12:56

12–15 вересня 2007 року відбувся робочий візит делегації Лубуського воєводства до Сумської області. Мета візиту: проведення переговорів і налагодження контактів між органами регіональної влади, представниками освітянського та бізнес-середовища українського та польського регіонів; ознайомлення з досвідом місцевого самоврядування України; відвідання українських підприємств, банків, інвестиційних компаній, зацікавлених у співпраці з польськими партнерами; ознайомлення з роботою владних органів області та міст Сумщини; відвідання вищих навчальних закладів; обговорення взаємовигідних сфер співпраці; вироблення основних положень Угоди про партнерство українського та польського регіонів.

Під час візиту польської делегації до Сумської області відбулася зустріч директора Інституту трансформації суспільства (ІТС) пана Олега Соскіна з керівниками Лубуського воєводства – Маршалком Лубуського воєводства паном Кшиштофом Шиманьскі, заступником президента міста Гожува Вєлкопольскего пані Евою Пєкаж, керівником Торгово-промислової палати Лубуського воєводства паном Маріаном Беднажем. У ході переговорів отримано беззаперечну згоду польської сторони брати участь у проекті «Формування співпраці між Українськими та Польськими регіонами на прикладі Сумської області (Україна) та Лубуського воєводства (Польща)», який здійснює ІТС за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, та налагодити партнерські відносини з українською стороною – Сумською областю. Були обговорені основні форми та напрями співпраці в рамках проекту, а також можливості долучення до співпраці міст обох регіонів. Вироблено робочі механізми співпраці ІТС з керівництвом Лубуського воєводства (Польща) з метою успішного впровадження проекту.

У цей самий період проведено офіційні зустрічі керівництва Інституту трансформації суспільства з керівниками Сумської області (Україна) – головою Сумської обласної державної адміністрації паном Павлом Качуром та головою Сумської обласної ради паном В’ячеславом Шапошніком. Під час зустрічей погоджено цілі проекту, підтверджено готовність області брати активну участь у проекті.

У рамках візиту члени польської делегації та директор ІТС Олег Соскін взяли участь у ІІІ Міжнародному інвестиційному формі «Інвестиції. Партнерство. Розвиток», що проходив у Сумах.

Прес-служба Інституту трансформації суспільства

[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27