Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
У напрямі спільної зони правової держави у Центрально-Східній Європі: досвід України та Польщі
ITC7 грудня 2007 18:06

7 грудня 2007 року у Києві відбулася конференція-презентація «У напрямі спільної зони правової держави у Центрально-Східній Європі: досвід України та Польщі». Захід організували Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва та Інститут Косцюшкі – Інститут європейської інтеграції за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща у рамках проекту „У Напрямі Спільної Зони Правової Держави у Центрально-Східній Європі – охорона прав інвесторів і ліквідація бар’єрів росту”.
 

 
Учасники заходу: представники Посольства Республіки Польща в Україні, Міністерства закордонних справ України, Міністерства економіки України; керівники та експерти провідних польських та українських аналітичних центрів.
 
У роботі конференції взяв участь директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін, який виступив модератором сесії «Захист прав іноземних інвесторів та зниження бар’єрів росту».
 

Олег Соскін також виступив із доповіддю на тему: «Податкове право в Україні» під час сесії «Порівняльний аналіз економічного законодавства в Україні та Польщі: шляхи усунення податкового тиску та формування спрощеної системи оподаткування».
 
Учасникам конференції були презентовані тематичні матеріали Інституту трансформації суспільства, зокрема науково-аналітичний журнал «Економічний часопис-ХХІ».
 
Прес-служба
Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27