Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Візит делегації міста Феодосія (Україна) до міста Колобжег (Польща)
ITC3 грудня 2007 16:05

З 28 листопада по 2 грудня 2007 року делегація міста Феодосія (АР Крим) та керівники Інституту трансформації суспільства перебували з офіційним візитом у польському місті Колобжег. Візит відбувся в рамках проекту «Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)», який реалізується Інститутом трансформації суспільства за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.

 
Мета візиту: підписання Угоди про партнерство двох міст; закріплення контактів між органами місцевого самоврядування Феодосії та Колобжега, представниками освітянського та бізнес-середовища українського та польського міст; відвідання польських підприємств, банків, інвестиційних компаній, зацікавлених у співпраці з українськими партнерами.

 

 
Візит делегації Феодосії до Колобжега є третім етапом впровадження проекту «Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)». Першим етапом були здійснений Інститутом трансформації суспільства (ІТС) підбір польського міста-партнера для Феодосії та організація візиту делегації з міста Колобжег до Феодосії. Другий етап – проведена ІТС у Феодосії 6-7 листопада 2007 р. українсько-польська науково-практична конференція та круглий стіл «Місцеве самоврядування в країнах ЄС: польський досвід для українських міст» за участю керівників, бізнесменів та освітян з міста Колобжег. У рамках проекту в період з 5 по 9 листопада 2007 року у Феодосії з офіційним візитом перебувала делегація польського міста Колобжег.

 
Під час візиту до Колобжега 29 листопада 2007 року Феодосійський міський голова Володимир Шайдеров та Президент міста Колобжег Януш Громек підписали Угоду про встановлення споріднених зв’язків між містом Феодосія (Україна) і містом Колобжег (Польща) та економічну, науково-технічну і культурно-гуманітарну співпрацю. Текст Угоди був підготовлений ІТС.

 
Цього ж дня директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін та член Феодосійської делегації, Приморський селищний голова Сергій Жалнін відвідали гміну Дигово (Dygowo). Під час зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю між Приморською селищною радою та гміною Дигово. Сергій Жалнін запросив керівництво гміни відвідати селище Приморський для визначення конкретних форм та напрямів співпраці.

 
Матеріали офіційного візиту делегації міста Феодосія та керівництва Інституту трансформації суспільства до польського міста Колобжег будуть надруковані в науково-аналітичному журналі «Економічний часопис-ХХІ».
 
Прес-служба
Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27