Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Феодосія (Україна) – Колобжег (Польща):парафовано Угоду про партнерство двох міст
ІТС12 листопада 2007 15:01

У період з 5 по 9 листопада 2007 року відбувся офіційний візит делегації міста Колобжег (Польща) в місто Феодосія (АРК, Україна), організований Інститутом трансформації суспільства (ІТС) в рамках проекту «Європейська перспектива українських міст у контексті польського досвіду (на прикладі міста Феодосія)». Проект підтримується Посольством Республіки Польща в Україні.

 
Мета візиту:
-   створення механізмів довготривалої співпраці між містом Феодосія (Україна) та містом Колобжег (Польща);
-   обговорення основних положень і підготовка до підписання Угоди про партнерство двох міст;
-   формування контактів між органами місцевого самоврядування, представниками освітянського та бізнес-середовища українського та польського міст.
 
Склад делегації: пан Януш Громек, Президент міста Колобжег; пан Артур Мацкевич, Староста Колобжегського повяту; пан Міхал Куячіньскі, Керівник прес-служби Президента Колобжега; пані  Едіта Банашек, Інспектор з питань туризму та міжнародного співробітництва; пан Ремігуш Спульни, керівник бізнес-структур в ресторанній та готельній сферах; пан Лех Печіньскі, директор Морської школи.
 
Перебіг візиту
6 листопада 2007 року
Відбулося урочисте відкриття україно-польської науково-практичної конференції «Місцеве самоврядування в країнах ЄС: польський досвід для українських міст» та україно-польський круглий стіл «Адміністративно-територіальна реформа: досвід Польщі та можливості його впровадження в Україні», у якій взяли участь члени польської делегації. Пан Януш Громек, Президент міста Колобжег, звернувся із вітальною промовою по учасників заходу.

 
7 листопада 2007 року
Члени польської делегації взяли участь в україно-польській науково-практичній конференції, провели переговори з керівниками Феодосійської міської влади, відвідали підприємства Феодосії, зустрілися з представниками бізнес-структур міста, зацікавленими у співпраці та взаємодії з польськими партнерами.
 
8 листопада 2007 року
Делегація польського міста Колобжег ознайомилася з культурними та історичними пам’ятками Феодосії, відвідала декілька навчальних закладів. Були проведені підсумкові переговори між керівниками польського міста і Феодосійською міською владою. Пан Володимир Шайдеров, Феодосійський міський голова, та пан Януш Громек, Президент міста Колобжег, висловили готовність налагодити довготривале та різнобічне співробітництво двох міст. Відбулося жваве обговорення положень Угоди про партнерство двох міст. За результатами візиту було проведено прес-конференцію для місцевих ЗМІ. 
Підсумки офіційного візиту польської делегації до Феодосії
Офіційний візит делегації з міста Колобжег (Польща) до міста Феодосія (Україна), за визнанням сторін, Посольства Республіки Польща в Україні та Інституту трансформації суспільства як організатора проекту, виявився дуже успішним. Було досягнуто всіх поставлених цілей:
-     керівники українського та польського міст визначили, що з 28 листопада по 2 грудня 2007 року відбудеться офіційний візит делегації міста Феодосії та керівників Інституту трансформації суспільства до Колобжега для закріплення контактів та урочистого підписання Угоди про партнерство двох міст.
 
Прес-служба Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27