Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Утворено Полтавське відділення Всеукраїнської ради міських голів
ITC19 жовтня 2007 11:19

19 жовтня 2007 року у місті Лубни (Полтавська обл.) відбулося засідання міських голів Полтавщини, під час якого було утворено Полтавське відділення Всеукраїнської ради міських голів із проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні. Захід організовали Інститут трансформації суспільства (Київ) та Лубенська міська рада у співпраці з Гадяцькою та Кобеляцькою міськими радами.

 
Під час Засідання його учасники обговорили Модель адміністративно-територіальної реформи в Україні (далі – Модель) і нову редакцію Законопроекту 3207-1 «Про внесення змін до Конституції України», підготовлену на основі Моделі, та прийнли рішення про їх підтримку.
 
Міські голови, присутні на заході, також обговорили та затвердили текст Угоди між Всеукраїнською радою міських голів та провідними парламентськими політичними силами України про впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні.

 
В рамках Засідання було утворено Полтавське відділення Всеукраїнської ради міських голів із проведення адміністративно-територіальної реформи в Україні; обрано керівника та членів Секретаріату Полтавського відділення Всеукраїнської ради міських голів.

 
Учасники заходу: керівники Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради; міські голови Гадяча, Глобина, Гребінок, Зінківа, Карлівки, Кобеляк, Комсомольська, Кременчука, Лохвиці, Лубен, Миргорода, Пирятина, Полтави, Хоролу, Червонозаводського; селищні голови Великої Багачки, Диканьки, Козельщини, Котельви, Машівки, Нових Санжар, Оржиці, Решетилівки, Семенівки, Чорнухів, Чутова, Шишаків; представники політичних партій; мас-медіа Полтавщини.
 
Модератор Засідання: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.
 
За результатами заходу його учасниками було ухвалено Резолюцію.
 
Прес-служба
Інституту трансформації суспільства
 
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27