Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
“ЕКОНОМІЧНИЙ ЧАСОПИС-ХХІ” (№5-2002)
19 липня 2002 16:22

ШАНОВНІ ПАНІ І ПАНОВЕ,
Повідомляємо вам, що вийшов з друку щомісячний науково-аналітичний журнал “ЕКОНОМІЧНИЙ ЧАСОПИС-ХХІ” (№5-2002), який є проектом Інституту трансформації суспільства (ІТС). Цей номер можна вважати тематичним, оскільки більша його частина містить матеріали наукової дискусії “Легалізація та відмивання капіталу: витоки проблеми і шляхи її розвўязання”, яку розгорнув Інститут трансформації суспільства (ІТС) на сторінках журналу, починаючи з №2-2002. У рамках зазначеної дискусії ІТС організував та провів 24 квітня 2002 року у м. Києві інтерактивний семінар “Проблеми легалізації та відмивання грошей на внутрішньому і зовнішньому ринках”, в якому взяли участь народні депутати України, представники Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Ради національної безпеки і оборони України, Рахункової палати України, Посольства Італії, Посольства Словацької Республіки, Посольства Естонії, Посольства США в Україні, Атлантичної Ради України, керівники підприємств та банків, провідні українські експерти та аналітики. В “ЕЧ-ХХІ” №5ў2002 подаються виступи учасників інтерактивного семінару, які зосередили увагу на таких основних проблемах:
 • Легітимація доходів на внутрішньому ринку України: відмивання “брудних грошей”, легалізація тіньового капіталу чи об’єктивна умова процесу відтворення
 • Походження тіньових капіталів в Україні, задіяних у схемах відмивання грошей
 • Моніторинг стану тіньового сектора економіки України та його впливу на основні макроекономічні показники
 • Кримінально-правові аспекти виникнення і легалізації тіньових капіталів
 • Тіньові гроші та неплатежі
 • Потоки брудних грошей у глобальному фінансовому просторі
 • Інвестиційна проблема в Україні в контексті руху тіньового капіталу
 • Продаж української зброї і військової техніки: хабарництво чи прибуток для держави та її Збройних Сил? Політичний вибір У рубриці “Місцеве самоврядування” подається інтервўю з Нетішинським міським головою Іваном Гладуняком, де він визначає основні пріоритети міського розвитку на прикладі свого міста. У рубриці “Наукова інформація” пропонуємо прочитати огляд робочої наради “Необхідність та модель створення Агенції міського розвитку та її роль у реалізації економічних можливостей міста”, яку провели Інститут трансформації суспільства і Коростенська міська рада в м. Коростені 22 травня 2002 року. Шановні пані і панове, на обкладинках “ЕЧ-ХХІ” ви маєте змогу розмістити презентаційно-іміджеву інформацію про досягнення та можливості вашої організації (контактна особа Карташов Дмитро). З повагою, Антоніна Матвійчук, головний редактор “Економічного часопису-ХХІ”
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27