Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
“ЕКОНОМІЧНИЙ ЧАСОПИС-ХХІ” (№5-2002)
19 липня 2002 16:22

ШАНОВНІ ПАНІ І ПАНОВЕ,
Повідомляємо вам, що вийшов з друку щомісячний науково-аналітичний журнал “ЕКОНОМІЧНИЙ ЧАСОПИС-ХХІ” (№5-2002), який є проектом Інституту трансформації суспільства (ІТС). Цей номер можна вважати тематичним, оскільки більша його частина містить матеріали наукової дискусії “Легалізація та відмивання капіталу: витоки проблеми і шляхи її розвўязання”, яку розгорнув Інститут трансформації суспільства (ІТС) на сторінках журналу, починаючи з №2-2002. У рамках зазначеної дискусії ІТС організував та провів 24 квітня 2002 року у м. Києві інтерактивний семінар “Проблеми легалізації та відмивання грошей на внутрішньому і зовнішньому ринках”, в якому взяли участь народні депутати України, представники Міністерства фінансів, Міністерства юстиції, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, Ради національної безпеки і оборони України, Рахункової палати України, Посольства Італії, Посольства Словацької Республіки, Посольства Естонії, Посольства США в Україні, Атлантичної Ради України, керівники підприємств та банків, провідні українські експерти та аналітики. В “ЕЧ-ХХІ” №5ў2002 подаються виступи учасників інтерактивного семінару, які зосередили увагу на таких основних проблемах:
 • Легітимація доходів на внутрішньому ринку України: відмивання “брудних грошей”, легалізація тіньового капіталу чи об’єктивна умова процесу відтворення
 • Походження тіньових капіталів в Україні, задіяних у схемах відмивання грошей
 • Моніторинг стану тіньового сектора економіки України та його впливу на основні макроекономічні показники
 • Кримінально-правові аспекти виникнення і легалізації тіньових капіталів
 • Тіньові гроші та неплатежі
 • Потоки брудних грошей у глобальному фінансовому просторі
 • Інвестиційна проблема в Україні в контексті руху тіньового капіталу
 • Продаж української зброї і військової техніки: хабарництво чи прибуток для держави та її Збройних Сил? Політичний вибір У рубриці “Місцеве самоврядування” подається інтервўю з Нетішинським міським головою Іваном Гладуняком, де він визначає основні пріоритети міського розвитку на прикладі свого міста. У рубриці “Наукова інформація” пропонуємо прочитати огляд робочої наради “Необхідність та модель створення Агенції міського розвитку та її роль у реалізації економічних можливостей міста”, яку провели Інститут трансформації суспільства і Коростенська міська рада в м. Коростені 22 травня 2002 року. Шановні пані і панове, на обкладинках “ЕЧ-ХХІ” ви маєте змогу розмістити презентаційно-іміджеву інформацію про досягнення та можливості вашої організації (контактна особа Карташов Дмитро). З повагою, Антоніна Матвійчук, головний редактор “Економічного часопису-ХХІ”
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
    

  bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache