Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Варшавська Східноєвропейська Конференція
ІТС20 липня 2007 18:57

15–18 липня 2007 року у Варшаві (Польща) відбулася щорічна четверта сесія Варшавської Східноєвропейської Конференції, яка мала назву „Демократія чи авторитаризм”. Захід був організований Центром Східноєвропейських досліджень Варшавського Університету. У роботі міжнародної конференції взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, який був запрошений як один із відомих економістів, політологів і науковців України. В рамках міжнародної конференції під час першого круглого столу „Україна – кінець геополітики” Олег Соскін дав аналіз сучасній політичній та економічній ситуації в Україні.
 
Директор Інституту трансформації суспільства (ІТС) звернув увагу учасників круглого столу на те, що владні політичні сили в Україні не визначилася зі своїми пріоритетами та головними питаннями щодо творення української держави. А саме:
-  яку цивілізаційну модель будує Україна — євроатлантичну чи євразійську;
-  чи необхідно Україні набути членства в НАТО та Європейському Союзі (якщо так, то коли це потрібно здійснити);
-  яким чином створити єдину Українську Помісну Християнську Православну Церкву;
-  як вирішити мовну проблему;
-  чи потрібно здійснити люстрацію, декомунізацію, деКДБізацію.
Олег Соскін підкреслив, що в Україні повинна бути лише одна державна мова — українська. Директор ІТС висловив переконання, що Україна має стати членом НАТО у 2009 р., а членом Європейського Союзу у 2013–2014 р.р. Він також зауважив, що найбільш ефективною для розвитку України має бути модель народного капіталізму, основою якого є дрібна і середня національна буржуазія та потужний середній клас, що має складати 70% українського населення. О.Соскін вважає, що без вирішення цих основних стратегічних питань, не можливо подолати всеохоплюючу соціальну, політичну та економічну кризи в Україні, а також досягти європейських стандартів життя.
Професор О.Соскін головував на панелях „Східна політика Європейського Союзу – І” та „Енергетична безпека – І”.  Окрім того, він виступив доповідачем під час таких панелей: „Росія Путіна - І”, „Енергетична безпека – ІІ”, „Україна після Помаранчевої революції”. 
Щорічна четверта сесія Варшавської Східноєвропейської Конференції на тему: „Демократія чи авторитаризм”, була успішною і продуктивною та пройшла  в цікавому і конструктивному руслі. 
 
Прес-служба Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27