Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Вступ України до СОТ
Круглий стіл
ITC13 лютого 2007 10:34

9 лютого 2007 року відбувся круглий стіл на тему „Вступ України до СОТ”. Захід був організований редакцією журналу „Український юрист”.
Питання, що обговорювалися під час круглого столу: 1. Вступ України до СОТ являється кроком уперед чи ударом по українській економіці? Аргументи за та проти. 2. Які юридичні перешкоди стоять на шляху вступу України до СОТ? 3. Які вимоги СОТ для вступу до цієї організації України Ви вважаєте розумними, а які – надмірними? 4. Які наслідки для економіки України принесуть закони, прийняті у зв’язку з вимогами СОТ? 5. Які зміни відбудуться на ринку юридичних послуг у зв’язку зі вступом України до СОТ? Як, на Ваш погляд, буде розвиватися ринок юридичних послуг в України після вступу нашої держави до СОТ? Які є сильні та слабкі сторони? 6. Наскільки дієвим являється інститут арбітражу СОТ? Які механізми та інституції СОТ Ви вважаєте сильними та ефективними? 7. Які галузі господарської діяльності в Україні стануть найменш захищеними у зв’язку зі вступом України до СОТ, а які, навпаки, виграють від цього вступу? Які механізми Ви бачите для захисту програвши галузей? 8. На посилення активності яких сфер права Ви очікуєте внаслідок вступу України до СОТ? 9. Як відобразиться на українському правовому ринку відкритий доступ до адвокатської діяльності в Україні адвокатів іноземних держав? Які нові можливості для юристів Ви бачите у зв’язку зі вступом України до СОТ? 10. Які норми чи законодавчі акти, пов’язані зі вступом України до СОТ, мають недоліки, які можна використовувати в інтересах клієнтів? У круглому столі взяв участь та виступив із доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, доктор економіки, професор Національної академії управління Олег Соскін.
Учасникам заходу були презентовані публікації та матеріали Інституту трансформації суспільства, присвячені питанням вступу України до Світової організації торгівлі, зокрема тематичні номери науково-аналітичного журналу „Економічний часопис-ХХІ”. Прес-служба Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27