Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Україна-НАТО: кроки назустріч
Перша Київська студентська конференція
ITC22 грудня 2006 14:50

22 грудня 2006 року відбулася перша Київська студентська конференція «Україна-НАТО: кроки назустріч». Захід організував Український студентський євроатлантичний форум за підтримки Київського гуманітарного інституту та Громадської ліги Україна-НАТО. У конференції взяв участь та виступив з доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, доктор економіки, професор Олег Соскін. Мета заходу: залучити представників вищих навчальних закладів Києва до громадського обговорення процесів євроатлантичної інтеграції, виробити спільне бачення щодо перспектив членства України в НАТО.
Основні проблеми, на яких зосередилася робота конференції: • Трансформація НАТО в епоху глобалізації: огляд результатів саміту глав держав-членів НАТО в Ризі, 28-29 листопада 2006р. • Еволюція відносин України та НАТО у 1992-2006 роках та перспективи співробітництва у контексті Плану дій щодо членства. • Вплив сучасної внутрішньополітичної ситуації на євроатлантичний курс України. • Військове співробітництво України та НАТО: досягнення, проблеми та перспективи. • Розгляд темпів та масштабів виконання вимог, що стоять перед Україною як претендентом на вступ до Північноатлантичного альянсу та досвід держав ЦСЄ і Балтії на шляху до НАТО. • Окреслення можливих позитивних та негативних наслідків вступу України до НАТО у політичній, військовій та економічних сферах. • Окреслення можливих наслідків відмови України від участі у євроатлантичних структурах безпеки. • Досвід вступу до НАТО європейських країн. • Роль громадських організацій у формуванні та реалізації євроатлантичного курсу України. У заході взяли участь: Валерій Марчук, декан факультету міжнародних відносин Київського гуманітарного інституту; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, член Почесної ради Українського студентського євроатлантичного форуму; Сергій Джордж, президент Громадської ліги Україна — НАТО; Олег Кокошинський, віце-президент Громадської ліги Україна — НАТО; Ж.Кузьменок, президент Українського студентського євроатлантичного форуму; представники Спілки офіцерів України, Української студентської спілки; викладачі та студенти Київського гуманітарного інституту.
Учасникам конференції був представлений проект Декларації партнерства українських євроатлантичних громадських, молодіжних та студентських організацій. Олег Соскін презентував учасникам першої Київської студентської конференції тематичні номери науково-аналітичного журналу „Економічний часопис-ХХІ”, присвячені питанням євроатлантичної та європейської інтеграції України. Прес-служба Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27