Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Білорусь в контексті взаємовідносин Росії та Євросоюзу: політичні та економічні аспекти
ITC18 грудня 2006 15:39

16-17 грудня 2006 року у Мінську відбувся круглий стіл „Білорусь в контексті взаємовідносин Росії та Євросоюзу: політичні та економічні аспекти”. Захід організували: МГО "Згуртаванне беларусаў свету "Бацькаўшчына" та Інформаційно-аналітичний центр НДА. Учасниками круглого столу були білоруські, українські та польські експерти, депутати місцевих рад, представники політичних партій, громадських організацій та незалежних мас-медіа. Україну представляли два експерти: директор Інституту трансформації суспільства, доктор економіки, професор Олег Соскін та аналітик Андрій Кирчів.
Організатори та учасники практичного семінару
Олег Соскін виступив з доповіддю „Європейський потенціал Білорусі та можливість його реалізації у партнерстві з Україною”. Андрій Кирчів виступив з доповіддю „Росія у відносинах з ЄС: український погляд”. Під час заходу учасникам були презентовані публікації та матеріали Інституту трансформації суспільства, присвячені питанням українсько-білоруських відносин, зокрема тематичні номери журналу „Економічний часопис-ХХІ”. Прес-служба Інституту трансформації суспільства
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27