Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
ІТС8 грудня 2006 16:00

Раді повідомити вам, що в грудні 2006 року вийшла у світ книжка «Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст». У виданні представлені матеріали та здобутки українсько-фінського проекту, що впроваджувався Інститутом трансформації суспільства (ІТС) у 2006 році. Учасниками проекту з українського боку були голови міст України, з фінського – Міністерство внутрішніх справ Фінляндії, Союз муніципалітетів Фінляндії, АТ „Ефеко”. Патронат та підтримку в реалізації проекту здійснювало Посольство Фінляндії в Україні.
Основний блок книги складають наукові та практичні матеріали про фінську систему місцевого самоврядування, яка довела свою ефективність і може бути застосована в Україні в ході адміністративно-територіальної реформи. У книзі також представлена інформація про заходи, проведені ІТС у рамках проекту, а саме: огляд інтерактивного семінару «Модель місцевого самоврядування Фінляндії та можливості її застосування в Україні» (Київ, 30 червня 2006 року) та матеріали візиту українських міських голів до Фінляндії (18–20 вересня 2006 року). Наприкінці книги подаються коментарі українських міських голів про можливість адаптування фінської моделі місцевого самоврядування до українських реалій. Книга має наукове, практичне і методологічне значення. Вона може стати в нагоді керівникам міської та регіональної влади України, викладачам і студентам вищих навчальних закладів, науковцям, які досліджують питання розвитку місцевого самоврядування. Керівник проекту О. І. Соскін Головний редактор А. М. Матвійчук Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст / За загальною ред. О. І. Соскіна. – К.: Видавництво „Інститут трансформації суспільства”, 2006. – 64 с.: іл. ISBN 966-8534-03-4
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27