Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Як заробити на фондовому ринку України.
Інститути спільного інвестування та недержавні пенсійні фонди
Інтернет-конференція Сергія Оксанича, президента компанії "КІНТО"
ITC8 грудня 2005 12:21

8 грудня 2005 року на веб-ресурсі www.conference.osp-ua.info відбулася он-лайн Інтернет-конференція Сергія Оксанича, президента компанії "КІНТО". Тема Інтернет-конференції „Як заробити на фондовому ринку України. Інститути спільного інвестування та недержавні пенсійні фонди”. Під час Інтернет-конференції обговорювалися такі питання:
 1. Фондовий ринок як альтернативне джерело доходу фінансового інвестора: що краще – цінні папери, банківські депозити чи нерухомість?
 2. Переваги і можливості фондового ринку: доходність, ліквідність, надійність.
 3. Основні інструменти для інвестування – акції, облігації (державні, муніципальні, корпоративні), іпотечні цінні папери та інші об’єкти.
 4. Як „грати” на фондовому ринку – самостійно чи через професійного учасника?
 5. Інститути спільного інвестування – пайові та корпоративні інвестиційні фонди.
 6. Стратегії інвестування через ІСІ:
  • відкриті, інтервальні, закриті, венчурні;
  • диверсифіковані, недиверсифіковані;
  • агресивні, помірковані, консервативні;
  • фонди акцій, фонди боргових зобов’язань, фонди нерухомості.
 7. Інвестування на старість – недержавні пенсійні фонди.
 8. Управління активами – елітний вид фінансового менеджменту.
Чому саме „КІНТО”? Сергій Оксанич: Чому я раджу потенційним клієнтам інвестувати з допомогою „КІНТО”, а не вдаватися до випробовування інвестиційної долі самотужки? Тому що: „КІНТО” – одна з найдосвідченіших вітчизняних компаній, яка перебуває на фондовому ринку України з 1992 року та успішно поєднує знання теорії інвестування з особливостями української дійсності, національного законодавства, інвестиційних ризиків. „КІНТО” вирізняється високопрофесійним колективом інвестиційних менеджерів та консультантів, фінансових аналітиків, юристів фондового ринку. „КІНТО” має вагомі практичні результати, отримані за підсумками управління „сім’єю” інвестиційних фондів. „КІНТО” вміло керується „секретами управління” активами, а вони доволі прості: „вчиняй з коштами клієнта так, як мав би чинити з власними”, „у разі наявності конфлікту інтересів – власних і клієнтських, перевага має надаватись клієнтові”.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27