Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Налагоджуємо співпрацю між владою
і діловими колами міста Нікополь (Україна)
та міста Легніца (Польща)
ITC27 травня 2005 14:42

26 травня 2005 року в місті Нікополі проведено коопераційну біржу проектів та ініціатив, учасниками якої були керівники підприємницьких структур міста Нікополь (Україна) та Легніца (Польща). Під час коопераційної біржі відбулося ділове спілкування керівників підприємств малого і середнього бізнесу Нікополя та Легніци, що працюють в однорідних галузях економіки, задля вироблення взаємовигідних механізмів співпраці.

Під час коопераційної біржі
Мета коопераційної біржі:
 • зміцнення відносин між органами місцевого самоврядування міст Нікополя та Легніца з перспективою укладання між ними угод про партнерство;
 • формування довготривалих механізмів співпраці між підприємцями малого та середнього бізнесу двох міст;
 • використання в Україні досвіду польських органів місцевого самоврядування щодо підтримки ділової активності в містах;
 • налагодження конкретних форм співпраці між бізнес-структурами однорідних галузей економіки Нікополя та Легніца;
 • поліпшення інвестиційного клімату і полегшення доступу підприємницьких структур на ринки обох країн. У складі польської делегації, що відвідала Нікополь, – керівники Уряду міста Легніца, які провели переговори з керівництвом Нікопольської міської ради щодо налагодження тісної співпраці між двома містами та розглянули можливість підписання Угоди про партнерство.

  На знімку (з ліва на право): Я. Прилипа, Фундація розвитку демократичних ініціатив; С. Старун, Нікопольський міський голова; Я. Зєнкєвіч, заступник президента м. Легніца; О. Соскін, директор Інституту трансформації суспільства
  Владно-підприємницький форум у м. Нікополі відбувся в рамках проекту Інституту трансформації суспільства (Київ) „Налагодження співпраці між діловими колами українських і польських міст – реальне впровадження стратегічного партнерства Польщі і України”, що впроваджується за програмою Польсько-Американсько-Українська ініціатива про співпрацю – ПАУСІ. Захід проводився під патронатом Нікопольської міської ради, Уряду міста Легніца, Кабінету Маршалка Нижньосілезького воєводства, торгово-економічного відділу Посольства Республіки Польща в Україні.
 • [обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

  версія для друку
  версія для друку

  © Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
  Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
  Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27