Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Про круглий стіл
"Формування механізмів взаємодії влади та бізнесу в контексті налагодження системи партнерства"
(на прикладі Варвинського району Чернігівської області)
ІТС20 грудня 2002 15:51

смт Варва (Чернігівська обл.), 20 грудня 2002 року
20 грудня 2002 року Інститут трансформації суспільства організував та провів у смт. Варва (Чернігівська область) круглий стіл на тему: “Формування механізмів взаємодії влади та бізнесу в контексті налагодження системи партнерства”. Проблеми, що були обговорені під час круглого столу: 1. Роль районної та міської влади у розвитку ділової активності на місцевому рівні. 2. Можливості створення та функціонування в районі приватних підприємств. 3. Інвестиції. Що заважає їх надходженню? Чи сформовані механізми залучення інвестицій на територію району? 4. Як співпрацюють бізнес і влада для формування фінансових ресурсів реґіону? 5. Формування Аґенції міського розвитку: необхідність, можливості та перспективи. 6. Взаємодія представників місцевого бізнесу, керівництва міста й району із владними структурами області: конфлікт чи співпраця? 7. Співробітництво з польськими партнерами в рамках європейського вибору України. У круглому столі взяли участь: керівники і депутати Варвинської селищної ради та Варвинської районної держадміністрації, представники Державного комітету регуляторної політики та підприємництва, Гільдії підприємців (м. Чернігів), Українського інституту підприємництва (м. Київ), директори підприємств і бізнес-структур, представники навчальних і наукових установ, ЗМІ Варвинського району.
[обговорити на форумі] [підписатися на матеріали]

версія для друку
версія для друку

© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (044)235-98-28      (044)235-98-27
  

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache