Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
Сопротивление в прямом эфире: Соскин, Балашов, Арестович (видео)
Програма Г. Балашова Сопротивление23 грудня 2014 15:41

Програма Г. Балашова "Сопротивление" 16 декабря 2014 года  в прямом эфире: Соскин, Балашов, Арестович.

Далі »»
 
Латвійські колеги поділилися досвідом реформування влади з представниками місцевого самоврядування Чернігівщини
Чернігівська обласна рада11 грудня 2014 16:46

11 грудня в обласній раді відбулося спільне засідання експертної групи Міністерства захисту навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки, обласної Асоціації «Ради Чернігівщини», Консультативно-дорадчої ради з питань розвитку місцевого самоврядування при голові Чернігівської обласної ради та обласної робочої групи з підготовки та реалізації концепції реформування місцевого самоврядування.

Далі »»
 
Міжнародна науково-практична конференція «Регіональна політика в Україні: сучасний стан та стратегія реформування»
Інститут регіональних досліджень НАН України28 листопада 2014 13:24

27-28 листопада 2014 року проходила Міжнародна науково-практична конференція «Регіональна політика в Україні: сучасний стан та стратегія реформування». Під час пленарного засідання виступив з доповіддю Соскін О.І. к.е.н., професор Національної академії управління, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Зустріч з Олегом Соскіним в Національному університеті водного господарства та природокористування (м.Рівне)
НУВГП27 листопада 2014 16:04

Саме модель народного капіталізму, яка орієнтована на розвиток середнього класу була обрана тими країнами, як Австрія, Швейцарія, Норвегія, Фінляндія, Швеція, Данія, посткомуністичними країнами - Польщею, Чехією, Словаччиною, Угорщиною. На думку Олега Ігоровича, саме ця модель повинна бути обрана як пріоритетна й покладена в основу стратегії економічного розвитку України.

Далі »»
 
Миргород : Освітня політика в контексті євроінтеграції
mirgorod.osp-ua.info19 листопада 2014 15:56

У Миргороді з робочим візитом побували представники провідного українського недержавного науково-аналітичного центру - Інститут трансформації суспільства. Науковців запросив міський голова Сергій Соломаха та ініціював зустріч з освітянами і учнями. Мова йшла про трансформацію системи освіти та місцевого самоврядування в Україні в контексті євроінтеграції. [mirgorod.osp-ua.info, 19.11.2014]

Далі »»
 
V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА: теорія і практика”
ІТС10 жовтня 2014 13:29

Мета конференції: обговорення результатів наукових досліджень та досвіду функціонування підприємств в контексті перспективних ринкових реформ в Україні. Організатори заходу: МОН України, КНЕУ ім. В. Гетьмана, Національний інститут стратегічних досліджень, Інститут трансформації суспільства та ін. Конференція відбудеться в Києві 10 жовтня 2014 року.

Далі »»
 
V МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА: теорія і практика”
Анонс28 липня 2014 14:32

Мета конференції: обговорення результатів наукових досліджень та досвіду функціонування підприємств в контексті перспективних ринкових реформ в Україні. Організатори заходу: МОН України, КНЕУ ім. В. Гетьмана, Національний інститут стратегічних досліджень, Інститут трансформації суспільства та ін. Конференція відбудеться в Києві 10 жовтня 2014 року.

Далі »»
 
Семінар про актуальні проблеми конституційної реформи самоврядування та територіальної організації влади
Полтавська обласна рада11 червня 2014 11:28

10 червня в Полтавському юридичному інституті Національного університету «Юридична академія імені Ярослава Мудрого» відбувся семінар на тему: «Актуальні проблеми конституційної реформи самоврядування та територіальної організації влади».  Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін поінформував про реформи територіальної організації влади в Україні в контексті зарубіжного досвіду.

Далі »»
 
Інститут трансформації суспільства та Жешовський університет підписали Угоду про наукову та освітню співпрацю
ІТС15 травня 2014 10:01

14 травня 2014 року відбувся робочий візит керівництва ІТС на чолі з Олегом Соскіним спільно з членами проекту "Євроосвіта" до міста Жешова (Польща). Під час візиту директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін і Проректор з наукової роботи Жешовського університету проф. Sylwester Czopek підписали Угоду про наукову, культурну та освітню співпрацю.

Далі »»
 
Рабочий визит руководителей ИТО во главе с Олегом Соскиным и участников проекта Евроосвита в Ярослав (Польша)
ІТС14 березня 2014 11:17
12-13 марта состоялся рабочий визит руководителей Института трансформации общества (ИТО) во главе с Олегом Соскиным и участников проекта "Еврообразование" в город Ярослав (Польша). Во время визита участники проекта ознакомились с условиями обучения в высших учебных заведениях и колледжах Ярослава.
Далі »»
 

1/ 2
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa