Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Львів’яни не довіряють результатам соцдосліджень – опитування
Вголос9 жовтня 2012 14:09

37% виборців не довіряють результатам соцдосліджень. Такими є результати опитування мешканців 117 виборчого округу, наскільки вони довіряють результатам соціологічних досліджень ,які проводяться тими чи іншими соціологічними службами.

Далі »»
 
Все більше львів’ян готові захищати свій голос на вуличних акціях протесту
МедіаСтар9 жовтня 2012 14:03

Із наближенням виборів все більше людей переконується, що влада готується до фальсифікацій результатів виборів. При цьому з кожним днем зростає готовність громадян захищати на вуличних акціях свій вибір. Зокрема, про це свідчать результати опитування, яке провів Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) серед мешканців 117 виборчого округу міста Львова.

Далі »»
 
"Влада хоче загнати всіх у концтабір та пронумерувати цілий народ як худобу": Соскін про біометрику
Gazeta.ua8 жовтня 2012 10:56

Верховна Рада у другому читанні прийняла законопроект про Єдиний державний демографічний реєстр. Необмежена інформація про кожного українця може потрапити до рук олігархічних кланів, які використовуватимуть її на власний розсуд. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua розповів директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. [Gazeta.ua, 6.10.2012]

Далі »»
 
Скорочення золотовалютних резервів свідчить про доведення України до фінансово-економічного краху і банкрутства – Соскін
Вголос5 жовтня 2012 15:45

Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін заявляє, що скорочення золотовалютних резервів України свідчить про розбазарювання, яке здійснює пануючий режим. На його думку, фактично Національний банк та уряд вже неспроможні тримати ситуацію під контролем [Вголос, 5.10.2012].

Далі »»
 
Як подолати режим мафіозної плутократії в Україні? Роль об’єднаних національних сил
Анонс4 жовтня 2012 13:40

4 жовтня 2012 року  Інститут трансформації суспільства (директор – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: "Як подолати режим мафіозної плутократії в Україні? Роль об’єднаних національних сил".  Мета круглого столу: дати характеристику режиму мафіозної плутократії в Україні; проаналізувати нинішню ситуацію, що склалася в політичній сфері України; обговорити можливі сценарії розгортання подій у разі спроби правлячого режиму фальсифікувати результати виборів до Верховної Ради України та ін.

Далі »»
 
Соскін пропонує об’єднатись проти фальсифікацій виборів всім кандидатам на Львівщині
Вголос2 жовтня 2012 19:05

Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін пропонує об’єднатись проти фальсифікацій виборів всім кандидатам на Львівщині. Про це йдеться в його заяві: "Необхідно розпочати формування паралельних органів влади, базуючись на 5 статті Конституції України, і якщо відбудеться спроба фальсифікацій, ці органи повинні після виборів перебрати владу на себе, щоб захистити вибір народу... " [Вголос, 2.10.2012 р.]

Далі »»
 
Соскін пропонує Олегу Барану зняти свою кандидатуру з виборів
ІА Медіастар2 жовтня 2012 17:30

Громада Галичини і Львова зокрема все більш глибоко усвідомлює, що головна сила, яка сьогодні гальмує розвиток України і штовхає її до руїни – це Партія регіонів та її сателіти – комуністи та інші. Про це заявив Олег Соскін, Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління [ІА Медіастар, 2 жовтня 2012 року].

Далі »»
 
Бідних людей зіштовхують між собою мільярдери - Олег Соскін
Gazeta.ua1 жовтня 2012 09:47

Між широкими верствами населенням заходу та сходу непорозумінь немає. Це все бідні люди. Проблеми у них усіх приблизно однакові. 80% населення України на сьогоднішній день є людьми бідними, що на сході, що на заході. Вони позбавлені засобів існування, засобів виробництва. У них майже відібрані останні атрибути приватної власності, тому що ті квартири, які у них є — це майже руїна. Усі перебувають під гнітом правлячої верхівки. Тому класовий інтерес у 90% українців, де б вони не жили, однаковий — скинути владу мільярдерів [Олег Соскін для Gazeta.ua, 29.09.2012].

Далі »»
 
На Украине грядет передел рынка лекарств: с 2013 года перекроют импорт препаратов
Новый Регион1 жовтня 2012 09:18

На Украине с 2013 года будет перекрыт импорт ряда медицинских препаратов, которые, по мнению властей, признаны «сомнительными». Взамен гражданам будет предложено воспользоваться лекарствами отечественного производства. Экономист Олег Соскин выразил сомнение в искренности намерения властей оградить рынок от некачественных лекарств из-за границы. По его мнению, чиновниками руководит, скорее, коррупционный интерес [Новый Регион, 28.09.12].

Далі »»
 
Україна зобов’язана рухатись в бік Євросоюзу, - Олег Соскін
OSP-UA.INFO28 вересня 2012 17:14

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, кандидат у народні депутати у 117 ОВО Львова, професор Національної академії управління, виступив із доповіддю «Україна – знову на роздоріжжі» під час міжнародного українсько-литовського семінару «Європейські перспективи України у контексті змін політичної ситуації як в Україні, так і у світі», організованого  ГО «Незалежний культурологічний журнал «Ї», Центром студій європейської інтеграції та Генеральним почесним консульством Литовської республіки у Львові.

Далі »»
 

«« Назад  67/ 8910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa