Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
В Украине может начаться лавинообразный обвал гривны, - Олег Соскин
Вечерние вести5 вересня 2012 18:54

На валютном рынке стали заметны элементы паники. Об этом корреспонденту «ВВ» сообщил директор института трансформации общества, профессор Национальной академии Управления Олег Соскин. По словам господина Соскина, то, что Нацбанком во главе с господином Арбузовым была сделана эмиссия гривни, - не подлежит сомнению [Вечерние вести, 5.09.12].

Далі »»
 
Відкритий запит до Посла Китаю в Україні щодо отримання кредитів НАК „Нафтогаз України” та Міністерством аграрної політики й продовольства України
УНКП5 вересня 2012 16:07

Вельмишановний пане Посол, звертаємося з проханням надати інформацію про те, чи отримали НАК „Нафтогаз України” кредит Державного банку розвитку Китаю на суму $3,656 млрд. та Міністерство аграрної політики й продовольства України кредит Експортно-імпортний банк Китаю на суму $3 млрд., під які відсотки було надано означені кредити та на який термін, яким буде механізм їх повернення, а також хто виступив гарантом повернення кредиту, отриманого НАК „Нафтогаз України”.

Далі »»
 
Соскін: Брати кредит у Китаю - шкідлива економічна політика
Gazeta.ua5 вересня 2012 15:40

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін розкритикував намір уряду взяти багатомільярдний кредит у Китаю. "Я не можу погодитись з тим, що нібито добре, що ми беремо у китайців понад 6 мільярдів доларів. Ми повинні розуміти, що Китай так просто не дає гроші. Те, що він нам дав - це зв'язані кредити: він їх дає під свою робочу силу, під свої технології, він завозить сюди своє обладнання", - сказав Соскін [Gazeta.ua, 4.09.12]

Далі »»
 
Держбюджет порожній і тримається на друкуванні гривні, - Олег Соскін
УНІАН5 вересня 2012 13:59

Влада України здійснює бездумну емісію гривні. Таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. За його словами, державний бюджет виконується саме за рахунок емісії гривні. "Тільки за липень дефіцит державного бюджету збільшився на 10 мільярдів гривень. Це означає, що бюджет порожній, а його фінансують за рахунок друкування гривні", - зазначив Соскін [УНІАН, 4.09.12].

Далі »»
 
В Украине начнут стрелять миллиардеров, — О.Соскин
Хвиля5 вересня 2012 13:48

Массовые протесты в Украине начнутся с девальвации гривны, которая может обрушиться уже в конце сентября – начале октября. Они могут перерасти в неконтролируемое восстание, и тогда начнут стрелять миллиардеров, считает директор Института трансформации общества Олег Соскин. Сдержать грядущие протесты уже невозможно, убежден эксперт. «После формирования фальшивых окружкомов, процесс вышел из-под контроля», — считает О.Соскин [Хвиля, 4.09.12].

Далі »»
 
Українці почнуть переслідувати мільярдерів – О.Соскін
Gazeta.ua5 вересня 2012 12:59

У четвер Верховна Рада збирається проголосувати збільшення міри покарання за порушення при проведенні мітингів та демонстрацій. Вони готують заколот, бо будуть масові виступи. В Україні фінансово-економічний колапс. Гривня вже тримається на повітрі. Правлячим режимом вкрадено 12 мільярдів золотовалютних запасів, - розповів в інтерв'ю Gazeta.ua директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін [Gazeta.ua, 4.09.12].

Далі »»
 
Держбюджет порожній, його виконують друкуванням гривні - Соскін
Gazeta.ua5 вересня 2012 09:51

Влада України здійснює бездумну емісію гривні. Таку думку висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у ефірі "Ера-FM". "Не можна друкувати грошовий засіб, це є фактично атрибут держави. Гривня сьогодні, на жаль, уп'ятеро здевальвувала. Їй 16 років, а "дівчинка" вже підтоптана і не першої свіжості. Нею вже дуже сильно покористувалися всі ті можновладці та олігархат, які є сьогодні", - вважає Соскін [Gazeta.ua, 4.09.12].

Далі »»
 
Виборів просто не буде: сфальшовані комісії оголосять депутатом того, кого призначила сім’я Януковича, - Олег Соскін
OSP-UA.INFO30 серпня 2012 18:26

Сьогодні, 30 серпня, під час круглого столу на тему: «Окружні виборчі комісії як інструмент фальсифікації виборів режимом Януковича», організованому Інститутом трансформації суспільства, Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, дав свою оцінку розмаху фальсифікацій, які вже здійснює олігархічний режим, та припустив, що ...

Далі »»
 
Окружні виборчі комісії як інструмент фальсифікації виборів режимом Януковича
Анонс30 серпня 2012 14:22

30 серпня 2012 року Інститут трансформації суспільства (ІТС) (директор ІТС – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: "Окружні виборчі комісії як інструмент фальсифікації виборів режимом Януковича". Мета круглого столу: з’ясувати істинну роль окружних виборчих комісій у виборчому процесі та їх вплив на результати виборів...

Далі »»
 
Окружні виборчі комісії перетворено на засіб знищення української нації, - Олег Соскін
OSP-UA.INFO29 серпня 2012 19:10

Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін закликав національно свідомих українців, опонентів діючої влади, до рішучих дій щодо протидії намірам влади фальсифікувати вибори за допомогою масового введення в склад виборчих комісій членів віртуальних партій.

Далі »»
 

«« Назад  11/ 12131415/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa