Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
Олег Соскін взяв участь у Міжнародній конференції «Актуальні проблеми економіки 2012»
ІТС14 грудня 2012 16:39

14 грудня 2012 року Національна академія управління та Університет «Політехніка Любельська» проводили VІ-ту Міжнародну конференцію «Актуальні проблеми економіки 2012». Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління головував на секції "Розвиток національної економіки та національного підприємництва" та виступив із доповіддю "Формування сучасної економічної моделі України".

Далі »»
 
Олег Соскін взяв участь у 9-тій Асамблеї Громадської ліги Україна-НАТО
ІТС14 листопада 2012 15:13

14 листопада 2012 року у Києві відбулася 9-та Асамблея Громадської ліги Україна-НАТО на тему: "Громадська комунікативна стратегія сприяння співробітництву України з НАТО: підвищення обізнаності українського суспільства шляхом партнерства Україна-НАТО". У роботі Асамблеї взяв участь та виступив із доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, заступник голови Координаційної ради Громадської ліги Україна – НАТО Олег Соскін.

Далі »»
 
Львів до зими не готовий, міське господарство зруйноване, в мерії бракує професіоналів, - з круглого столу Олега Соскіна
OSP-UA.INFO9 листопада 2012 18:23

У Львові на круглому столі, проведеному за ініціативи Інституту трансформації суспільства, громадські діячі та науковці Львівщини обговорили питання шлях виходу України із загальносистемного колапсу та подолання руїни міського господарства у Львові.

Далі »»
 
Як активізувати бізнес-середовище та зробити громади Західної України конкурентоспроможними?
ІТС18 жовтня 2012 14:42

18 жовтня 2012 року Інститут трансформації суспільства (директор – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: "Як активізувати бізнес-середовище та зробити громади Західної України конкурентоспроможними?". Мета круглого столу: проаналізувати стан бізнес-середовища у Львові та Львівській області; виявити „вузькі місця” та основні перепони для розвитку малого та середнього бізнесу на Галичині та ін.

Далі »»
 
Вибори до Верховної Ради України: як запобігти фальсифікації з боку владного режиму?
ІТС12 жовтня 2012 18:04

12 жовтня 2012 року Інститут трансформації суспільства (директор – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: "Вибори до Верховної Ради України: як запобігти фальсифікації з боку владного режиму?" Мета круглого столу: з’ясувати істинну роль окружних і дільничних виборчих комісій у виборчому процесі та їх вплив на результати виборів; сформулювати сценарії дій кандидатів у народні депутати для нейтралізації діяльності окремих членів окружних та дільничних комісій з метою недопущення фальсифікації результатів виборів...

Далі »»
 
Місцева влада – громада: спільна відповідальність щодо реалізації цілей ефективного муніципального управління
ІТС11 жовтня 2012 17:47

11 жовтня 2012 року  у Рівному відбувся семінар-тренінг на тему: „Місцева влада – громада: спільна відповідальність щодо реалізації цілей ефективного муніципального управління”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Національною академією управління (Київ) та Громадською організацією "Град" (Рівне) за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Фотогалерея!!! Огляд!!!

Далі »»
 
Як подолати режим мафіозної плутократії в Україні? Роль об’єднаних національних сил
Анонс4 жовтня 2012 13:40

4 жовтня 2012 року  Інститут трансформації суспільства (директор – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: "Як подолати режим мафіозної плутократії в Україні? Роль об’єднаних національних сил".  Мета круглого столу: дати характеристику режиму мафіозної плутократії в Україні; проаналізувати нинішню ситуацію, що склалася в політичній сфері України; обговорити можливі сценарії розгортання подій у разі спроби правлячого режиму фальсифікувати результати виборів до Верховної Ради України та ін.

Далі »»
 
Можливості децентралізації системи влади та управління в Україні: регіональні аспекти
ІТС27 вересня 2012 14:49

27 вересня 2012 року Інститут трансформації суспільства (директор – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: „Можливості децентралізації системи влади та управління в Україні: регіональні аспекти”. Мета круглого столу: проаналізувати, чи відбувається сьогодні в Україні узурпація влади і встановлення диктатури; визначити можливості та загальні принципи децентралізації системи влади та управління в Україні та ін.

Далі »»
 
Неприпустимо, щоб в Україні бізнесом могли займатись лише ті, хто вступив до Партії регіонів, - Олег Соскін
OSP-UA.INFO25 вересня 2012 16:46

Сьогодні під час круглого столу за участю лідерів бізнес асоціацій Львівщини та кандидатів у народні депутати Олег Соскін, кандидат у 117 виборчому окрузі, Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління, підтримав вимоги, які бізнесові кола Львівщини висунули до кандидатів, частина з яких стане у майбутньому депутатами Верховної Ради.

Далі »»
 
Формування позитивного бренду як умова конкурентоспроможного розвитку: європейський досвід для українських міст
ІТС20 вересня 2012 17:58

20 вересня 2012 року Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін) у співпраці з Національною академією управління (Київ), Львівською міською радою, Обласною асоціацією місцевих рад „Ради Львівщини”, Львівським регіональним відділенням Асоціації міст, провів у Львові семінар-тренінг  „Формування позитивного бренду як умова конкурентоспроможного розвитку: європейський досвід для українських міст”. Фотогалерея! Огляд заходу!

Далі »»
 

1/ 2345
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa