Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Українська система освіти на межі краху, - Олег Соскін
JeyNews30 грудня 2012 16:35

Україна сьогодні займає останнє місце в Європі за темпами впровадження Болонського процесу, молодь лише мріє про те, як виїхати за кордон. Але ректори вузів, директори шкіл, освітяни продовжують мовчати, не займаються порятунком української освіти. Таку думку висловив голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін [JeyNews, 30.12.2012р.]

Далі »»
 
Привітання Гереги та Попова зі святами – це знущання окупантів над киянами!
OSP-UA.INFO29 грудня 2012 18:40

Галина Герега та Олександр Попов вирішили зробити велику милість киянам, привітавши київську громаду з новорічними та різдвяними святами. Попов у своєму привітанні навіть сказав, що 2012 рік став роком активного розвитку і написав: «Хай святковий настрій наповнює наші серця та домівки. Хай здоров’я, любов і тепло сімейного затишку роблять щасливими наші родини! Щастя вам, добра й благополуччя».

Далі »»
 
Україна перетворюється на поліцейську державу - Олег Соскін
Вголос28 грудня 2012 21:42

Останнім часом дії представників режиму Януковича все більше скидаються на спроби встановити в Україні відкриту диктатуру та поліцейську державу. В країні запроваджено інститут негласних слідчих (розшукових) дій, працівникам приватних охоронних фірм дозволено користуватись зброєю. Таку думку висловив голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін, повідомяє прес-служба УНКП.

Далі »»
 
Львівські депутати не виконали свої зобов’язання перед громадою міста, не відправивши Садового у відставку
OSP-UA.INFO28 грудня 2012 15:04

Вчора 27 грудня на засіданні сесії Львівської міської ради депутати не використали свій виконати свої зобов’язання перед виборцями і розпочати процедуру дострокового припинення повноважень міського голови Львова Андрія Садового, вважає голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Далі »»
 
Юрій Бойко – агент комуністичного диктаторського Китаю?!
OSP-UA.INFO27 грудня 2012 19:56

 За намірами комуністичного режиму Китаю дати НАК «Нафтогазу України» кредит у розмірі 3,65 млрд. доларів стоять наміри розпочати експансію і колонізацію нашої держави. Таку думку висловив голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Далі »»
 
Столиця занурюється в темряву
OSP-UA.INFO27 грудня 2012 19:27

В Києві велика кількість відключень світла і перебої з електроенергією. Компанія «Київенерго» демонструє, що вона не здатна швидко впоратися з цими аваріями. На номер інформаційно-консультаційної служби «Київенерго» 15-88 додзвонитися практично неможливо, постійно зайнято. Але навіть коли вдається з’єднатися, то жіночий голос каже, що ти 20-ий чи 27-ий в черзі. При цьому просто сміх викликає фраза, що для їхньої компанії важливе кожне твоє питання.

Далі »»
 
Київ знищує криворізько-донбаська зграя!
OSP-UA.INFO27 грудня 2012 17:58

Попов, Герега та інші київські можновладці поводять себе в українській столиці, як окупанти. Останньою краплею терпіння киян має стати те, що Київська міськрада віддала в приватні руки частину Будинку вчителя, знакової історичної споруди, в якій проводила свої засідання Центральна Рада УНР. Таку думку висловив голова Української Національної Консервативної партії, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Далі »»
 
Київ необхідно очистити від окупантів!
OSP-UA.INFO26 грудня 2012 19:42

Владу у Києві потрібно очистити від окупантів, які відстоюють лише власні меркантильні інтереси і не мають намірів працювати на благо київської громади, вважає Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Депутати мусять відправити Садового у відставку, інакше відповідальність за занепад Львова ляже на них, - Олег Соскін
OSP-UA.INFO26 грудня 2012 15:24
Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін закликав депутатів Львівської міської ради на завтрашньому засіданні сесії розпочати процедуру дострокового припиненняповноважень міського голови Львова Андрія Садового.
Далі »»
 
Китайський кредит «Нафтогазу» - це кримінальна оборудка, – Олег Соскін
OSP-UA.INFO25 грудня 2012 15:45


НАК «Нафтогаз України» та уряд Азарова домовилися із Державним банком розвитку Китаю щодо отримання кредиту в розмірі 3,6 млрд. доларів. Цей кредит, 60% якого надається у вигляді товарів, ляже ярмом на плечі українців, адже разом з відсотками доведеться віддавати уже 6,1 млрд. доларів. Про це розповів Олег Соскін.


Далі »»
 

1/ 2345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
E-mail: admin.osp@gmail.com
  
TyTa