Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Укрзалізниця: Чим пригощаєш – чаєм чи отрутою?!
Українська Національна Консервативна партія10 жовтня 2011 15:24

Нещодавно в український потягах почали продавати невідомий для українців продукт під назвою «чай» (Less Spoon). Справа в тому, що чай фасується в обгортку з фольги, яка має дірочки. Теоретично цей пакетик можна використовувати безліч разів (звичайно якщо пасажири Укрзалізниці його не викинуть). Стік не містить достатньої для споживача інформації. Відомо лише, що чай фасує ООО «Мультипродукт»* [УНКП].

Далі »»
 
Війна народу з владою розпочнеться з Галичини: це буде друга редакція Коліївщини і Гайдамаччини
Galinfo7 жовтня 2011 11:30

Нині в Україні нема явних політичних лідерів, які здатні протистояти режиму. Нині є польові лідери, які ще не кристалізовані. Про це сьогодні, 6 жовтня, під час прес-конференції у Львові заявив політолог, економіст, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Єдине джерело порятунку для України – це молодь, для життя якої в країні залишилося ресурсів на 45 років. Ті, хто не виїдуть з України, повинні будуть відстоювати 5 статтю Конституції України, в якій чітко вказано, що єдиним джерелом влади є народ, а не кланово-олігархічні групи», – вважає політолог [Galinfo, 6 жовтня 2011 р.].

Далі »»
 
Українська труба лишиться без газу після запуску Росією «Північного потоку» - Соскін
Вголос7 жовтня 2011 11:16

Через запуск Росією Північного потоку після зимових свят Україна може залишитися без газу взагалі. Таку тезу сьогодні під час прес-конференції озвучив економіст, політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, повідомляє кореспондент Вголосу. Олег Соскін розповів, що після запуску російського Північного потоку, в українській газотранспортній системі різко впаде тиск. Власних потужностей для забезпечення газопостачання в Україні немає [Вголос, 6 жовтня 2011 р.].

Далі »»
 
Українські облігації масово скуповує Нацбанк замість нерезидентів – Соскін
Вголос7 жовтня 2011 11:03

Зменшення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на руках в нерезидентів з початку 2011 року, свідчить про те, що з України вивели 800 млн доларів, вважає економіст, політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, передає кореспондент Вголосу.  Олег Соскін зазначив, що за 2011 рік відбулося значне скорочення облігацій внутрішньої державної позики, які є у власності нерезидентів [Вголос, 6 жовтня 2011 р.].

Далі »»
 
Янукович сидит на сковородке и чувствует, что приближается крах, - Олег Соскин
From-UA7 жовтня 2011 10:56

Заявление Президента Виктора Януковича о необходимости возвращать средства вкладчикам Сбербанка СССР является популизмом и ложью. Об этом корреспонденту From-UA заявил директор Института трансформации общества Олег Соскин. «Это не просто популизм, это ложь, это агония правящей олигархической енакиевской семьи», - прокомментировал он инициативу Главы государства [From-UA, 6 октября 2011 г.].

Далі »»
 
«Витина тысяча»
From-UA7 жовтня 2011 10:43

Президент Виктор Янукович надумал возвращать украинцам вклады Сбербанка СССР. Продолжение «Юлиной тысячи» Гарант Конституции анонсировал на обозримое будущее, переадресовав проблему в правительство. Там и должны заняться новым заданием Главы государства. Выполнить обещание Президента невозможно из-за фактического банкротства бюджета Украины, считает директор Института трансформации общества Олег Соскин [From-UA, 7 октября 2011 г.].

Далі »»
 
Полтавчани обирають європейський шлях розвитку
Інститут трансформації суспільства7 жовтня 2011 09:54

Під час підготовки та проведення молодіжних дебатів на тему:„Світ стикнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?”., що проходив 15 вересня 2011 року у Полтаві, Інститут трансформації суспільства провів два опитування для виявлення громадської думки на тему: «Нові виклики безпеки». Опитування складалося з двох частин – до і під час проведення заходу. Загалом в опитуванні взяло участь 434 респонденти: 384 людей було опитано до проведення молодіжних дебатів та 50 – під час заходу.

Далі »»
 
Україна зазнає краху як європейська держава, - Соскін
ZAXID.NET6 жовтня 2011 18:45

Нинішня ситуація в Україні – зокрема, фінансово-економічна – є вже навіть не драматичною, а трагічною, заявив 6 жовтня на прес-конференції у Львові директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Загальна ситуація, за його словами, показує, що Україна не здатна підтримувати навіть просте відтворення. Все це, за словами Олега Соскіна, ставить існуючу олігархічно-кланову систему на межу зламу, і єдиним питання залишається, де «впаде перше доміно» і спрацює «пусковий гачок»[ZAXID.NET, 6 жовтня 2011 року].

Далі »»
 
Садовий – це смерть для Львова, – Соскін
ГалІнфо6 жовтня 2011 18:37

«Міський голова Львова Андрій Садовий – це смерть для Львова. Садовий + смерть = СС», - про це сьогодні, 6 жовтня, під час прес-конференції у Львівському прес-клубі повідомив політолог, економіст, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін [ГалІнфо, 6 жовтня 2011 року].

Далі »»
 
Інвестиційний саміт Галицького самоврядування відбувся у Львові 5 жовтня 2011 року
ІТС6 жовтня 2011 15:48

5 жовтня 2011 року у Львові Інститут трансформації суспільства (Київ) спільно з об’єднанням бізнес-консультантів «Чумацький Шлях» провів Інвестиційний саміт Галицького самоврядування. Мета заходу:  Вивчення успішного європейського, зокрема польського досвіду створення бізнес - інкубаторів на рівні малих і середніх міст.  Аналіз існуючих та нових джерел економічного розвитку українських міст. Обговорення можливостей співпраці та перспектив створення бізнес-інкубаторів ланцюгового типу на території конкретних міст.

Далі »»
 

«« Назад  6789/ 10/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa