Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Довіра до гривні буде підірвана - Олег Соскін
Українські національні новини17 жовтня 2011 11:06

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що довіра до гривні буде підірвана через обмеження її конвертації. Таку думку він висловив у коментарі УНН. "Держава фактично на межі фінансово-економічного банкрутства. Тому що держава не в змозі виконувати свої фінансові зобов’язання ні по виконанню державного бюджету, ні по виконанню соціальних програм, в тому числі пенсійного забезпечення", - сказав він [УНН, 17 жовтня 2011 р.].

Далі »»
 
Экспорт металлургии может сократиться на 10% - Олег Соскин
Подробности17 жовтня 2011 10:50

Экспорт продукции металлургической отрасли может сократиться как минимум на 10 процентов из-за снижения ее стоимости на мировых рынках. Об этом сказал директор Института трансформации общества Олег Соскин, пишет УНН [Подробности, 16 октября 2011 г.].

Далі »»
 
Соскін: Якщо не сталася трансформація, якщо не було еволюції, то буде революція
Dialogs.org.ua17 жовтня 2011 07:24

На кожній політичній кухні є своя фірмова страва. У Радянському Союзі це був «комунізм», у Сполучених Штатах це «демократія», у Євросоюзі - «процвітання», а у сучасній Україні це, і я впевнений, що ви погодитесь зі мною, «реформи».  Олег Соскін: "Перше, що ми почули після проголошення незалежності, це те, що нам необхідні економічні реформи. Тоді я був у самому центрі цього процесу, була сформована команда реформаторів, запрошені американці, той же Джефрі Сакс, ціла низка інших фахівців. Тоді вважалося, що все йде добре, і ми починаємо справжні економічні реформи [Dialogs.org.ua, 14 октября 2011 г].

Далі »»
 
Нацбанк устроил военный коммунизм, - Олег Соскин
Экономические новости14 жовтня 2011 16:03

Отрицательное сальдо внешнеторгового баланса продолжает неуклонно расти. За январь-август этого года импорт превысил экспорт на 8,1 млрд долл. Это создало сильное давление на валютный рынок. Такая ситуация дает повод говорить о неизбежности девальвации гривны. Такой точки зрения придерживается директор Института трансформации общества Олег Соскин [Экономические новости, 14 октября 2011 г.].

Далі »»
 
Афганці почали піднімати український народ на захист своїх конституційних прав та свобод
OSP-UA.INFO14 жовтня 2011 13:59

Сьогодні у Києві розпочався загальноукраїнський форум представників громадських організацій, який ініціювала громадська організація «Ніхто крім нас». Представники форуму громадських організацій вимагають від Верховної Ради саморозпуститися і призначити дату дострокових виборів. Пропонуємо вам ознайомитися з позицією Олександра Ковальова (голова громадської організації «Ніхто крім нас») [OSP-UA.INFO, 14 жовтня 2011 р.].

Далі »»
 
Активізація наукового і підприємницького потенціалу української молоді
Інститут трансформації суспільства14 жовтня 2011 10:45

13-14 жовтня 2011 року в Києві на базі Київського національного університету технологій та дизайну відбулася всеукраїнська наукова конференція на тему: «Досвід, проблеми та перспективи розвитку студентського самоврядування, наукових товариств студентів та аспірантів, активізація науково-дослідницької роботи студентів»  Надія Матвійчук-Соскіна, керівник відділу маркетингу Інституту трансформації суспільства (ІТС), старший викладач кафедри міжнародної економіки і підприємництва Національної академії управління виступила з доповіддю на тему: «Європейський досвід управління бізнес-інкубатором».

Далі »»
 
Понад 43% херсонців вважають, що Україна має обрати Євроатлантичну модель колективної безпеки
Інститут трансформації суспільства13 жовтня 2011 15:36

Під час молодіжних дебатів на тему: „Яка модель національної безпеки є найбільш ефективною для України?”, що проходили 29 вересня 2011 року в Херсоні Інститутом трансформації суспільства було проведено опитування херсонців для вивчення громадської думки з питань європейського та євроатлантичного партнерства України. Респондентами були керівники і викладачі вищих та загальноосвітніх навчальних закладів, студенти, журналісти Херсонської області – загалом 71 особа.

Далі »»
 
Экономисты спорят, окупит ли Украина средства, затраченные на Евро-2012
Новый Регион - Киев11 жовтня 2011 14:50

Сумеет ли украинская сторона «отбить» вложенные деньги, корреспондент «Нового Региона» узнавал у киевских политологов. Олег Соскин, экономист: «Однозначно: Украина не окупит средства, потраченные на Евро-2012. Ведь основная часть денег взята из бюджета, причем, основная часть их взята из других статей. Колоссальные средства были потрачены на дороги, а они однозначно не окупятся [Новый Регион-Киев, 10 октября 2011 г.].

Далі »»
 
В Україні відбувається процес виведення капіталу з держави– Олег Соскін
Українські національні новини10 жовтня 2011 16:15

На сьогодні в Україні відбувається процес виведення капіталу з держави, відкрите зменшення інвестицій, як портфельних, так і прямих. Про це повідомив директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін під час прес-конференції в медіа-холі УНН. На думку директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна в Україні немає умов для того, щоб зайшов капітал [УНН, 10 жовтня 2011 р.].

Далі »»
 
До кінця року золотовалютні резерви зменшаться на 6 млрд дол. – О.Соскін
Українські національні новини10 жовтня 2011 16:12

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що до кінця 2011 року золотовалютні резерви можуть зменшитися на 6 мільярдів доларів - до 29 мільярдів. Про це він сказав у коментарі УНН. Експерт переконаний, що золотовалютні резерви будуть обов’язково зменшуватися. За його словами, кошти підуть на погашення боргів по ОВДП. Ще залишилося близько 5 млрд грн, які влада найближчий місяць-два погасить [УНН, 7 жовтня 2011 р.].

Далі »»
 

«« Назад  678/ 910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa