Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
Державний бюджет України: карально-поліцейський та бюрократичний тиск зростає
OSP-UA.INFO26 грудня 2011 14:15

22 грудня 2011 року Верховна Рада України ухвалила Закон України „Про Державний бюджет України на 2012 рік”. Державний бюджет України 2012 року, який ухвалив Кабінет Міністрів України та прийняла Верховна Рада України, за своєю суттю бюджет проїдання, який прискорить фінансово-економічний крах країни. Розробивши та прийнявши такий бюджет Уряд М.Азарова довів свою цілковиту неспроможність та некомпетентність. Якщо Президент України підпише такий Державний бюджет, то він має взяти на себе всю відповідальність за фінансово-економічний, а потім соціально-політичний колапс в Україні. [Олег Соскін для OSP-UA.INFO].

Далі »»
 
Чого чекати від реформи місцевого самоврядування? [ВІДЕО]
ІТС21 грудня 2011 18:54

Пропонуємо переглянути Інтернет-трансляцію від суспільно-політичного інформагентства "Медіастар" (Львів) на тему: "Чого чекати від реформи місцевого самоврядування?" за участю Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства та Володимира Подгорнова, соціолога, президента фонду "Громадська думка". Дивитися відео!!!

Далі »»
 
Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади України
ІТС13 грудня 2011 16:41

13 грудня 2011 року у Полтаві відбувся тренінг „Формування сучасних управлінських та комунікативних навичок у працівників органів місцевої влади України”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) спільно з Полтавським університетом економіки і торгівлі, Полтавською обласною державною адміністрацією, Полтавською обласною радою, Управлінням державної служби Головдержслужби України в Полтавській області. Тренінг відбувався за підтримки Посольства Фінляндії в Україні.

Далі »»
 
8-ма Асамблея Громадської ліги Україна – НАТО
OSP-UA.INFO12 грудня 2011 15:25

12 грудня 2011 року у Києві розпочалася дводенна 8-ма Асамблея Громадської ліги Україна –НАТО. Захід проходить за сприянням Центру інформації та документації НАТО в Україні, Міністерства закордонних справ України, Міністерства оборони України. У понеділок, 12 грудня 2011 року, у засіданні Асамблеї взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, який виступив із доповіддю на тему: «Модель створення та діяльність Центрів європейського та євроатлантичного партнерства в регіонах України».

Далі »»
 
Чи відповідає новим фіскально-монетарним вимогам ЄС порядок утворення в Україні бюджету на 2012 рік?
ІТС9 грудня 2011 14:50

12 грудня 2011 року у медіа-холі інформаційного агентства "Українські національні новини" відбулася прес-конференція на тему: "Чи відповідає новим фіскально-монетарним вимогам ЄС порядок утворення в Україні бюджету на 2012 рік?". Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформацій суспільства; Ерік Найман, фінансовий аналітик, Владислав Лук`янов, народний депутат України, перший заступник голови Комітету з бюджету ВРУ

Далі »»
 
Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України - семінар-тренінг в Житомирі
ІТС1 грудня 2011 16:04

1 грудня 2011 року у Житомирі Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Житомирською обласною радою, Житомирською обласною державною адміністрацією, Управлінням державної служби Головдержслужби України в Житомирській області та Житомирським державним університетом ім. Івана Франка провів семінар-тренінг на тему: „Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України”.  Захід відбувся за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Огляд! Фото! Опитування!

Далі »»
 
Курси валют в Україні: що приніс російський рубль і чого очікувати від китайського юаню?
ІТС14 листопада 2011 13:12

15 листопада 2011 року у медіа-холі інформаційного агентства «Українські національні новини» відбулася прес-конференція на тему: «Курси валют в Україні: що приніс російський рубль і чого очікувати від китайського юаню?». У прес-конференції взяли участь: Олег Соскін – директор Інституту трансформації суспільства; Віктор Суслов – заслужений економіст України; фінансові аналітики.

Далі »»
 
Кремль готує поглинення України: від неоколоніальної експансії до політичного аншлюсу
ІТС10 листопада 2011 15:43

10 листопада  2011 року  у приміщенні Львівського прес-клубу відбулася прес-конференція «Кремль готує поглинення України: від неоколоніальної експансії до політичного аншлюсу», учасниками якої були економіст, політолог, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін та президент Українського фонду „Громадська думка” Володимир Подгорнов.

Далі »»
 
Роль брендинга городов в эпоху перемен: европейский опыт для Украины - семинар-тренинг в Крыму
ІСТ4 листопада 2011 19:02

4 ноября 2011 года в городе Алушта (АР Крым) Институт трансформации общества (Киев) в сотрудничестве с Управлением государственной службы Главного управления государственной службы Украины в АР Крым и г. Севастополе, Ассоциацией органов местного самоуправления АР Крым и Алуштинским городским советом провел семинар-тренинг на тему: "Роль брендинга городов в эпоху перемен: европейский опыт для Украины". Мероприятие проходило при поддержке Посольства Королевства Нидерланды в Украине. Обзор!! Фото!!

Далі »»
 
Набор на курсы повышения квалификации
Анонс2 листопада 2011 19:10

Национальная академия управления и Институт трансформации общества объявляют набор на курсы повышения квалификации по направлениям: Менеджер Внешнеэкономической деятельности; Школа помощника руководителя/офис-менеджера; Технический английский для специалистов ИТ. Мы предлагаем: диплом государственного образца, программы европейского стандарта, занятия с опытными преподавателями и профессионалами отрасли, регулярные кейсы-практикумы. Старт занятий – 15 ноября 2011 года.  Узнать Программу обучения и стоимость курсов!!

Далі »»
 

1/ 2345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa