bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Діяльність Інституту Трансформації Суспільства :: опитування громадської думки
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / опитування громадської думки
Галичина: Страйки, пікети, мітинги – найдієвіші засоби боротьби за громадянські права
OSP-UA.INFO12 грудня 2011 14:51

Що ж найбільше хвилює у наш час жителів Львівської області, і які здобутки вони вважають найвагомішими, а проблеми – найболючішіми? Відповіді на ці запитання містяться у матеріалах соціального дослідження, проведеного у період з 10 по 25 листопада 2011 року Українським фондом «Громадська думка» (президент - Володимир Подгорнов). Найбільш актуальними проблемами сьогодення для більшості опитаних є безробіття, охорона здоров’я та соціальна несправедливість. Більшість опитаних вважають проведення страйків, пікетів, а також мітингів найдієвішим засобом боротьби за свої громадянські права.

Далі »»
 
Рівненчани підтримують євроатлантичну модель колективної безпеки
Інститут трансформації супільства14 листопада 2011 13:03

Під час підготовки та проведення молодіжних дебатів на тему: „Світ стикнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?”, що проходив 19 жовтня 2011 року у Рівному, Інститут трансформації суспільства провів опитування для виявлення громадської думки на тему: «Нові виклики безпеці». Загалом в опитуванні взяло участь 434 респонденти.

Далі »»
 
Полтавчани обирають європейський шлях розвитку
Інститут трансформації суспільства7 жовтня 2011 09:54

Під час підготовки та проведення молодіжних дебатів на тему:„Світ стикнувся з новими викликами безпеці. Як їм протистояти?”., що проходив 15 вересня 2011 року у Полтаві, Інститут трансформації суспільства провів два опитування для виявлення громадської думки на тему: «Нові виклики безпеки». Опитування складалося з двох частин – до і під час проведення заходу. Загалом в опитуванні взяло участь 434 респонденти: 384 людей було опитано до проведення молодіжних дебатів та 50 – під час заходу.

Далі »»
 
Ставлення херсонців до європейської та євроатлантичної інтеграції України
ІТС10 травня 2011 07:06

Під час підготовки та проведення семінару-тренінгу на тему: «Європейське та євроатлантичне партнерство в контексті забезпечення національних інтересів України», що проходив 27 квітня 2011 року у Херсоні, Інститут трансформації суспільства провів два опитування для виявлення громадської думки з питань європейського та євроатлантичного партнерства України. Опитування складалося з двох частин – до і під час проведення заходу. Загалом в опитуванні взяло участь 257 респондентів: 220 людей було опитано до проведення семінару-тренінгу та 57 – під час заходу. Опитування проходило шляхом анкетування.

Далі »»
 
Понад 35% кіровоградців вважають, що Україна має обрати Євроатлантичну модель колективної безпеки
ІТС14 лютого 2011 11:18

Під час інформаційно-навчального семінару «Вибір моделі безпеки в контексті національних інтересів України», що проходив 9 лютого 2011 року в Кіровограді, Інститут трансформації суспільства провів опитування учасників заходу для виявлення громадської думки щодо вибору моделі національної безпеки для України. 35,54% кіровоградців висловилися за те, щоб Україна обрала Євроатлантичну модель колективної безпеки.

Далі »»
 

1/ 
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa