Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / аналітичні матеріали
Янукович – раскаявшийся разбойник: какой конец ожидает?
OSP-UA.INFO28 грудня 2011 17:57

На сайте «Украинской правды» появилась статья «Янукович носить хрест розбійника, бо відчуває гріхи молодості?». По информации блогера, нательный крестик В. Януковича идентичный крестику, который называется «Распятие. Вход рассудливого разбойника в Рай». Любой разбойник, убийца, грабитель, насильник, олигарх должен четко знать и помнить, что искупить свои грехи можно только своей кровью, кровью своих близких, своих детей, внуков, правнуков до четвертого поколения и смертью через мучения и страдания [OSP-UA.INFO, 28 грудня 2011 р.].

Далі »»
 
Грищенко, чому МЗС України продовжує боятися «Останнього диктатора» Європи?
УНКП22 грудня 2011 14:25

19 грудня 2011 року активістки громадського руху «FEMEN» провели акцію протесту «КГБатька», яка проходила біля центрального входу до головного управління КДБ Білорусі в Мінську. А вже о 19 вечора на мінському автовокзалі "Східний", дівчат схопили люди в чорному (Чорні ескадрони). Це сталося раптово і на очах у багатьох свідків. Як заявила одна з активісток Інна Шевченко, яка вже перебуває у Києві, дівчат схопили, вивезли до лісу і здійснили численні акти наруги (били ціпками, зривали одяг, обливали зеленкою, обрізали волосся та погрожували вбити) [УНКП, 22 грудня 2011 року).

Далі »»
 
Російська Федерація: розпад неминучий
ІСТ19 грудня 2011 16:50

Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспілсьтва: Настав час, коли може статися природний розпад Російської Федерації. Сьогодні склалися всі умови для розпаду геному Росії, а саме її внутрішнього колоніального поясу. Зрозуміло, що правляча фінансово-корпоративна група в Росії, яка є породженням радянського КДБ та його стратегічним проектом, не спроможна утримувати цілісність внутрішнього колоніального поясу. Геополітичний та історичний час Російської Федерації вже вичерпався. Проаналізуємо, якими об’єктивними чинниками зумовлено розпад РФ...Читати далі!!! [Также версия на русском языке]

Далі »»
 
Кличко – європейський політик чи яничар*?
OSP-UA.INFO15 грудня 2011 18:44

Лідер політичної партії «УДАР» Віталій Кличко прокоментував своє ставлення до ветеранів УПА в програмі Володимира Познера на 1 російському телеканалі. На думку Віталія Кличка, сьогодні нерозумно піднімати ці питання (про УПА – ред.), які ведуть до напруги в українському суспільстві. OSP-UA.INFO з цього приводу взяв коментарі у політичного журналіста Остапа Дроздова та Юрій Криворучка, голови Західно-Українського молодіжного конгресу, члена НРУ [OSP-UA.INFO].

Далі »»
 
Вибори в Росії: крах КДБістсько-імперського проекту
ІТС+УНКП8 грудня 2011 19:07

Вибори до Державної Думи Росії ще раз підтвердили – антидемократичну політику, розправи з політичними опонентами, залякування та репресії, штучне збільшення виборчого бар’єру не призводять до успіху. Сучасний стан розвитку суспільства вимагає переходу до прямої влади народу. Громадяни Російської Федерації, так само як і громадяни інших країн, намагаються відкинути від влади ті політичні структури та лідерів корпоративних груп, які нехтують інтересами широких верств населення [Олег Соскін для OSP-UA.INFO].

Далі »»
 
Заява про реєстрацію бази персональних даних - хіт новорічного сезону від влади для всіх хто ще працює в Україні
OSP-UA.INFO8 грудня 2011 17:00

Влада не може залишити у спокої підприємців, котрі є незалежним прошарком суспільства, здатним заявити про себе вголос. Ось і цього року влада спираючись на Закон України «Про захист персональних даних» вигадала чергову структуру - Державну службу України з питань захисту персональних даних. Інтернет-ресурс OSP-UA.INFO після багатьох звернень читачів вирішив дізнатися про діяльність цієї служби [OSP-UA.INFO, 8 грудня 2011 р.].

Далі »»
 
Олег Соскін: «У Нацбанку нема чим забезпечувати конвертабельність гривні і тому він пішов на обмеження, які абсолютно неконституційні»
"Медіастар"5 грудня 2011 16:42

Чи можна стверджувати, що Україна на грані дефолту? Чи, можливо, комусь вигідно залякати нашого українця, аби не робив жодних кроків з обмінною валютою. Однак гроші - це та ж приватна власність кожної особи. І кому яка різниця, чи у вас гривні, чи у вас юані. А можливо ваша колекція буде складатися із усіх грошових знаків світу, а можливо влаштує лиш українська гривня. Долар США кане у невідомості. Світова спільнота «б'ється» у судомах, як вберегти цю валюту. А Україна експериментує з обмеженнями. Та головне: чи збереже це гривню та стабільність? Про це в  Олег Соскін, економіст, політолог, директор Інституту трансформації суспільства [МедіаСтар, № 13 від 4-10 листопада 2011 року].

Далі »»
 
Можливість зміни соціально-економічної та геополітичної моделі розвитку України
ІТС30 листопада 2011 11:25

Пропонуємо ознайомитися із тезами доповіді директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна під час ХІ науково-практичної конференції "20 років незалежності України: здобутки, втрати і стратегії майбутнього", що була організована Національною академією управління та Центром перспективних соціальних досліджень Міністерства соціальної політики та НАН України.

Далі »»
 
Політика мародерства
Сільські вісті29 листопада 2011 12:05

Який зв’язок між боротьбою «чорнобильців», «афганців», дітей війни, дрібних підприємців за свої права, проти низьких пенсій, зарплат та справою скандально відомої нафтотрейдерської компанії «Лівела», яка ухилялася від сплати податків до бюджету, чим спричинила збитки в сумі близько 11 мільярдів гривень? Прямий. Бо «Лівела» — не якийсь унікальний випадок, а уособлення суспільно-економічної моделі, яка була вибудована в Україні протягом останніх 20 років [О.Соскін для "Сільських вістей", 29.11.2011 р.].

Далі »»
 
Основні складові посткризової економічної моделі України
Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №7-201129 листопада 2011 10:40

У науковій статті директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна аналізуються складові посткризової економічної моделі; розкриваються основні макроекономічні диспропорції, притаманні Україні; доводиться, що досягти відносної макроекономічної рівноваги і конкурентоспроможного розвитку в нашій країні можливо лише за умови переходу до моделі народного капіталізму; визначаються складові переходу до цієї моделі [Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №7-2011].

Далі »»
 

1/ 2345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa