Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Прогноз на 2012 рік від директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна
ІТС28 грудня 2011 20:06

На початку 2011 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін прогнозував, що цей рік (2011) буде зовсім не спокійним і тихим, уряд олігархів, йдучи на поводу в обіцянок, даних МВФ, ще більше «закрутить гайки», ми і наші діти станемо ще більшими боржниками, рік чітко розділить людей на тих, хто створює і тих, хто пожирає. Все-таки буде заарештовано Тимошенко. Не бачити нам у 2011 році ні ЄС, ні безвізового режиму, ні НАТО і нічого іншого... Тоді прогноз Олега Соскіна здавався песимістичним і навряд чи здійсненим. Однак сьогодні можемо стверджувати, що, на жаль, більшість передбачень виправдалася.Що ж чекатиме на Україну у 2012 році? Читати далі!!!

Далі »»
 
Олег Соскін у прямому ефірі радіо „Ера ФМ”
ІТС28 грудня 2011 18:17

У четвер, 29 грудня 2011 року, о 9.00 слухайте у прямому ефірі радіо „Ера ФМ” директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна. Чи можна вважати 2011 рік роком реформ, як про це заявляє прем’єр-міністр М.Азаров? Чим відзначився 2011 рік? Що очікує українців у 2012? Про це у прямому ефірі радіо „Ера ФМ”.

Далі »»
 
Янукович – раскаявшийся разбойник: какой конец ожидает?
OSP-UA.INFO28 грудня 2011 17:57

На сайте «Украинской правды» появилась статья «Янукович носить хрест розбійника, бо відчуває гріхи молодості?». По информации блогера, нательный крестик В. Януковича идентичный крестику, который называется «Распятие. Вход рассудливого разбойника в Рай». Любой разбойник, убийца, грабитель, насильник, олигарх должен четко знать и помнить, что искупить свои грехи можно только своей кровью, кровью своих близких, своих детей, внуков, правнуков до четвертого поколения и смертью через мучения и страдания [OSP-UA.INFO, 28 грудня 2011 р.].

Далі »»
 
Олег Соскін: Програє не вона, а він
Львівська пошта28 грудня 2011 10:34

Ключова подія року, що минає – парафування Угоди про асоціацію, що, як відомо не відбулося, тісно пов’язана із однією із ключових подій року, що надходить – виборами до парламенту. Обидві примикають до ще однієї ситуації – історії ув’язнення Тимошенко. Про взаємозв’язок між цими подіями та майбутнє владної політсили “Львівська пошта” розмовляла із директором Інституту трансформацій суспільства Олегом Соскіним [Львівська пошта, 24.12.2011 р.].

Далі »»
 
Львівська пошта: Олег Соскін про події в Україні
Львівська пошта28 грудня 2011 10:13

Протягом 2011 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін неодноразово коментував для газети „Львівська пошта” різноманітні події політичного та економічного життя країни. Пропонуємо ознайомитися із думкою О.Соскіна щодо порушення кримінальної справи проти Л.Кучми, можливість відставки Уряду М.Азарова та обвал економіки України [Львівська пошта]

Далі »»
 
Державний бюджет України: карально-поліцейський та бюрократичний тиск зростає
OSP-UA.INFO26 грудня 2011 14:15

22 грудня 2011 року Верховна Рада України ухвалила Закон України „Про Державний бюджет України на 2012 рік”. Державний бюджет України 2012 року, який ухвалив Кабінет Міністрів України та прийняла Верховна Рада України, за своєю суттю бюджет проїдання, який прискорить фінансово-економічний крах країни. Розробивши та прийнявши такий бюджет Уряд М.Азарова довів свою цілковиту неспроможність та некомпетентність. Якщо Президент України підпише такий Державний бюджет, то він має взяти на себе всю відповідальність за фінансово-економічний, а потім соціально-політичний колапс в Україні. [Олег Соскін для OSP-UA.INFO].

Далі »»
 
Грищенко, чому МЗС України продовжує боятися «Останнього диктатора» Європи?
УНКП22 грудня 2011 14:25

19 грудня 2011 року активістки громадського руху «FEMEN» провели акцію протесту «КГБатька», яка проходила біля центрального входу до головного управління КДБ Білорусі в Мінську. А вже о 19 вечора на мінському автовокзалі "Східний", дівчат схопили люди в чорному (Чорні ескадрони). Це сталося раптово і на очах у багатьох свідків. Як заявила одна з активісток Інна Шевченко, яка вже перебуває у Києві, дівчат схопили, вивезли до лісу і здійснили численні акти наруги (били ціпками, зривали одяг, обливали зеленкою, обрізали волосся та погрожували вбити) [УНКП, 22 грудня 2011 року).

Далі »»
 
Співчуття з приводу смерті Олександра Кириченка
ІТС22 грудня 2011 14:04

Колектив Інституту трансформації суспільства і редакція наукового журналу „Економічний часопис-ХХІ” висловлює співчуття з приводу передчасної смерті видатного економіста Олександра Кириченка. З життя пішла сповнена сил та задумів людина, яка самовіддано працювала на благо України. Щиро співчуваємо всім рідним, близьким, друзям Олександра Анатолійовича. Пам’ять про цю розумну, порядну, інтелігентну людину завжди залишатиметься в наших серцях.

Далі »»
 
Чого чекати від реформи місцевого самоврядування? [ВІДЕО]
ІТС21 грудня 2011 18:54

Пропонуємо переглянути Інтернет-трансляцію від суспільно-політичного інформагентства "Медіастар" (Львів) на тему: "Чого чекати від реформи місцевого самоврядування?" за участю Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільства та Володимира Подгорнова, соціолога, президента фонду "Громадська думка". Дивитися відео!!!

Далі »»
 
Что будет с курсом гривны, если Украина не получит скидку на газ?
Новый регион21 грудня 2011 14:11

Украинские эксперты, опрошенные корреспондентом «Нового Региона», разделились во мнениях, удастся ли руководству страны удержать курс гривны, если Киев все же не договорится с Москвой о новой скидке на газ. Олег Соскин, экономист: «Уже январь и февраль будут очень тяжелыми. Я боюсь, что мы и 10 гривнами за доллар не обойдемся. Может качнуться как мятник. Если гривну реально отпустят, а не будут сдерживать курс, как сейчас, то может и до 12 уже к концу февраля» [Новый регион, 20.12.2011 г.].

Далі »»
 

1/ 2345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2021. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
E-mail: admin.osp@gmail.com
  
TyTa