Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Олег Соскін: Львівський «Удар» до виборів готують досвідчені експерти
Західна інформаційна корпорація10 вересня 2010 19:01

Львівську організацію партії Віталія Кличка «Удар» до місцевих виборів готують досвідчені експерти. Про це сьогодні, 10 вересня, у коментарі ЗІКу повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Поєднання молодих політиків і серйозних експертних структур має дати результат. Якщо він буде хоча б локально переможним – це буде дуже позитивна тенденція для Львова, сформується політична сила правого напрямку з консервативною складовою, орієнтована на розбудову України як європейської, євроатлантичної держави, яка буде проводити реформи», – пояснив Соскін [Західна інформаційна корпорація, 10.09.2010 р.].

Далі »»
 
Пенсійний фонд є банкрутом – Олег Соскін
ІМК10 вересня 2010 14:32

Пенсійний фонд є банкрутом, він зараз у ситуації дефолту і врятувати його неможливо, тому що уряд теж не збирає грошей до державного бюджету. Про це під час прес-конференції в ІМК повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Є повне банкрутство державного бюджету, країна сьогодні наблизилась до остаточного економічного дефолту, який стане неминучим, якщо уряд не візьме запозичення до кінця цього року", - додав експерт [ІМК, 10 вересня 2010 р.].

Далі »»
 
О.Соскін: Пенсії треба накопичувати на банківських депозитах
ІМК10 вересня 2010 14:27

Треба ліквідувати всі існуючі державні фонди – пенсійний, соціальний, по безробіттю, від нещасних випадків. Це зразу дасть економію десь до 5 млрд. грн. Вони не потрібні, замість них потрібно відкрити в банках персональні соціально-пенсійні і депозитні рахунки на кожну фізичну особу, яка почала працювати. Про це під час прес-конференції в ІМК повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін [ІМК, 10 вересня 2010 р.].

Далі »»
 
Потрібно ввести державну монополію на горілку – О.Соскін
ІМК10 вересня 2010 13:59

Потрібно ввести державну монополію на горілку, тютюн та ігорний бізнес. Про це під час прес-конференції в "Інтермедіа Консалтинг" повідомив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. За словами експерта, також потрібно підвищити ціни на всю горілчану продукцію та пиво [ІМК, 10 вересня 2010 р.].

Далі »»
 
Підвищення пенсійного віку в Україні: соціальні, політичні та економічні наслідки
ІТС9 вересня 2010 15:30

10 вересня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Підвищення пенсійного віку в Україні: соціальні, політичні та економічні наслідки».  Учасники прес-конференції: Мирослав Якібчук, голова Національного форуму профспілок України; Сергій Таран, політолог, директор Міжнародного інституту демократій; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Передплати журнал „Економічний часопис-ХХІ” на 2011 рік!
ІТС9 вересня 2010 14:36

Шановні пані та панове, раді повідомити вам, що розпочалася кампанія з передплати фахового журналу “Економічний часопис-ХХІ” на 2011 рік. “Економічний часопис-ХХІ” є одним із найбільш впливових аналітичних видань, визнаних в Україні та за кордоном. Концепція журналу полягає у сприянні побудові України як демократичної, цивілізованої, європейської держави. Передплатити журнал “Економічний часопис-ХХІ” можна через редакцію, а також у ДП «Преса» та передплатних агенціях «Періодика», «Ідея», «Саміт».

Далі »»
 
Чиновничество не допустит к власти толковых людей
Вечерние Вести9 вересня 2010 14:14

У нашей правящей верхушки есть порог, который политики не способны преодолеть: любой, кто приходит во власть, должен принять правила стаи, — говорит доктор экономических наук, директор Института трансформации общества, Олег Соскин. Новичку сразу говорят: ты должен стать таким, как мы, и решать вопросы так, как мы, пояснил эксперт нормы современной «политической этики». В результате, все основные партии и та же Верховная Рада закрыты по типу мафиозных структур, куда чужаку и простому человеку доступа нет [Вечерние Вести, 8.09.2010 г.].

Далі »»
 
Щодо відставки К. Грищенка з посади Міністра закордонних справ України
УНКП8 вересня 2010 16:16

7 вересня 2010 року в Києві відбулося засідання Координаційної Ради Громадської Ліги Україна-НАТО. Під час засідання членами Ліги було обговорено Заяву щодо необхідності та терміновості відставки К. Грищенка з посади Міністра закордонних справ України. Проект Заяви підготували члени Ліги Соскін Олег Ігорович, Голова Української Національної Консервативної партії, та Олексій Коломієць, експерт з питань зовнішньої політики та безпеки. Текст Заяви!!!

Далі »»
 
Олег Соскин: Обнажится пропасть между бедными и богатыми
Газета "Вечерние Вести"4 вересня 2010 17:04

Чего ожидают от нынешней осени украинцы? Об этом «ВВ» спросили у известных соотечественников. Директор Института трансформации общества Олег Соскин: Этой осенью обнажится пропасть между бедными и богатыми. Классовая ненависть еще не вышла на поверхность. К сожалению, мы идем по белорусско-казахскому сценарию. К тому же если у нас еще отнимут «газовую» трубу, то это неминуемо приведет к гражданской войне, которая, по сути, внутри общества уже идет [Вечерние Вести, 3.09.2010 г.].

Далі »»
 
Шляхи реалізації геоекономічної моделі України в євразійському просторі
Журнал "Економіка та держава"3 вересня 2010 12:50

У науковій статті директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна визначено сутність і шляхи реалізації геоекономічної моделі України в євразійському просторі, що формуються під впливом ендогенних та екзогенних чинників ["Економіка та держава" №7, липень, 2010 р.].

Далі »»
 

«« Назад  6789/ 10/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa