Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Янукович и Азаров могут уйти, если этого захочет народ - Олег Соскин
Украинский Бизнес Ресурс4 жовтня 2010 17:58

Премьер-министру Николаю Азарову грозит увольнение, а Президенту Виктору Януковичу – импичмент, в связи с отменой политреформы 2004 года. Об этом сегодня сообщил директор Института трансформации общества Олег Соскин [Украинский Бизнес Ресурс, 4 октября 2010 г.].

Далі »»
 
Протягом 60 днів потрібно провести вибори до ВР - Олег Соскін
ІнтерМедіа консалтинг4 жовтня 2010 17:39

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що після відміни Конституційним Судом політреформи 2004 року Верховна Рада та Кабінет Міністрів є нелегітимними. Таку думку він висловив сьогодні в медіа-холі ІМК. Протягом 60 днів повинні бути проведені вибори до ВР або повернуті депутати, упевнений О.Соскін. "І відправте товариша Азарова у відставку і призначте тимчасовий уряд", - зазначив експерт [ІнтерМедіа консалтинг, 4.10.2010 р.].

Далі »»
 
Олег Соскин: в связи с отменой политреформы народ может запросто отправить Януковича в отставку
Цензор.net4 жовтня 2010 17:26

"В конституции есть серьезны нормы о легитимности Президента… Если он не захочет сделать то, о чем я говорил, то нужно будет ставить вопрос о импичменте и немедленной отставке. Согласно КУ 1996 года есть серьезные нормы относительно того, как сделать это легитимно… можно использовать 5 статью, когда единственна власть – народ. Если ему это нужно, - вперед и с песней", - сообщил директор Института трансформации общества Олег Соскин [Цензор.net, 4.10.2010 г.].

Далі »»
 
Олег Соскін: Після 1 жовтня всі дії КМУ, ВР є антиконституційними
ІнтерМедіа консалтинг4 жовтня 2010 16:34

Верховна Рада не має права приймати Податковий кодекс. Народні депутати не мають права цього робити. Вони – антиконституційний орган. Я ще раз підкреслюю, щоб усі люди це зрозуміли, - після 1 жовтня всі дії Кабінету Міністрів, Верховної Ради є антиконституційними. Тому нехай вони візьмуть свій Податковий кодекс, віднесуть додому й використовують, як захочуть. І хай ще подумають, де вони тепер будуть. Про це сьогодні заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін [ІнтерМедіа консалтинг, 4 жовтня 2010 р.].

Далі »»
 
Пристрасті щодо дефіциту. Кабмін - оптиміст?
ForUm28 вересня 2010 18:16

Уряду України вдалося у короткі терміни оптимізувати державний бюджет 2010 року і гарантувати контроль над його дефіцитом, заявив віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко у Києві у вівторок. На думку директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна, перш ніж говорити про відсоток якогось дефіциту бюджету, треба спочатку просто назвати реально очікувану цифру ВВП, цифру доходів державного бюджету і цифру витрат державного бюджету [ForUm, 28 вересня 2010 р.].

Далі »»
 
Візит керівників провідних українських НДО до Штаб-квартири НАТО
Анонс27 вересня 2010 09:40

22-24 вересня 2010 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у складі групи керівників провідних громадських організацій України взяв участь у візиті до штаб-квартири НАТО у Брюсселі. Візит організовано Управлінням громадської дипломатії НАТО та Центром інформації та документації НАТО в Україні. Програмою візиту передбачено зустрічі з керівними представниками НАТО, проведення брифінгів, обговорення актуальних питань щодо подальшого розвитку відносин між Україною та НАТО. Інформацію оновлено! Фото!

Далі »»
 
Вони пішли, обіцяли повернутись. Коли в Україні настане інвестиційний рай?
ІТС15 вересня 2010 15:01

16 вересня 2010 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: "Вони пішли, обіцяли повернутись. Коли в Україні настане інвестиційний рай?". Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Валерій Гладкий, генеральний директор аналітичного центру "Бюро економічних і соціальних технологій"; Володимир Лановий, президент Центру ринкових реформ.

Далі »»
 
Олег Соскін: Наступного року у нас буде багато апатії, депресії і нудьги
ForUm13 вересня 2010 15:22

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у новому політичному сезоні не бачить для України нічого нового: "Все, що зараз відбувається, це тільки переддень процесу. Поки це тільки сум'яття, погіршення економічної ситуації, потуєна деморалізація – випробування слабких. А буде? Буде багато апатії, депресії, нудьги". Про це і багато чого іншого експерт розповів в ексклюзивному інтерв'ю кореспондентові Інтернет-видання ForUm [ForUm, 13 вересня 2010 р.].

Далі »»
 
«У попа був собака...»
Нотатки із круглого столу на тему: «Який Податковий кодекс нам потрібен?»
Газета „Сільські вісті”12 вересня 2010 11:28

Який Податковий кодекс нам потрібен? Відповідь на це запитання шукали відомі науковці, експерти, керівники різноманітних підприємницьких асоціацій. Дискусія була настільки запеклою, що створювалося враження, що саме тут, а не у Верховній Раді вирішується доля Податкового кодексу. Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін теж виступив у ролі небайдужої людини, котра має свою громадянську позицію. На його думку, та податкова модель, яка сформувалася в Україні, стала надзвичайно потужним інструментом формування кланово-олігархічної моделі державного капіталізму. Економічна і податкова політика держави нагадують безглузду й безкінечну пісню: «У попа була собака...»[Газета „Сільські вісті”, 31 серпня 2010 р. ].

Далі »»
 
Майже 9 млн пенсіонерів отримують по 706 грн - Олег Соскін
ІМК10 вересня 2010 20:07

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін розповів, що в Україні 13,7 млн пенсіонерів. Він додав, що "мінімальна пенсія з квітня місяця становить 706 грн. Це означає, що 8 млн, майже 9 млн пенсіонерів отримують 706 грн. Це катастрофа, бо на ці гроші прожити неможливо". Про це він сказав під час прес-конференції в ІМК. Водночас, за його словами, мільярдери збільшили свої статки за 2009 рік удвічі. [Інтермедіа Консалтинг, 10 вересня 2010 р.]

Далі »»
 

«« Назад  678/ 910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa