Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Экономист предрекает Украине скорый и неминуемый крах
Новый Регион - Киев11 листопада 2010 11:59

Через полгода Украину ожидает полный экономический крах. Об этом в ходе заседания круглого стола в Киеве заявил украинский экономист, директор Института трансформации общества Олег Соскин. «На данный момент мы имеем 56 млрд. долларов государственного долга. И, если добавить обязательства «Нафтогаза», «Укрзализницы», а также других государственных компаний, то этот долг вполне может составлять 59 млрд. долларов. И это есть ни что иное, как подтверждение полного экономического краха Украины. Ведь этот долг больше, чем объем ВВП», – уверен он [Новый Регион, 10 ноября 2010 года].

Далі »»
 
Борг держави перевищив річний обсяг ВВП – Олег Соскин
ІнтерМедіа консалтинг10 листопада 2010 17:46

"На сьогоднішній день дефіцит зовнішнього торговельного балансу становить 1,6 млрд. дол., а сума зовнішнього державного боргу та зовнішнього корпоративного боргу перевищила річний обсяг ВВП і склала на кінець жовтня поточного року 110 млрд. дол. Державний борг України (внутрішній, зовнішній та гарантований) склав 56 млрд. дол. і перевищив 50% ВВП", - заявив у медіа-холі ІМК директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. [ІнтерМедіа консалтинг, 10 листопада 2010 р.].

Далі »»
 
О.Соскін: необхідно зміцнювати гривню
ІнтерМедіа консалтинг10 листопада 2010 17:34

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає за необхідне зміцнювати гривню. Таку думку він висловив сьогодні в медіа-холі ІМК. Він повідомив, що за останні два роки грошова маса була збільшена на 20 мільярдів гривень. Оскільки ці кошти не забезпечувалися економічними показниками, це призвело до знецінення гривні на 60%. [ІнтерМедіа консалтинг, 10 листопада 2010 р.].

Далі »»
 
Інфляція та курс гривні: короткострокова та довгострокова перспективи
ІТС9 листопада 2010 19:31

10 листопада 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: «Інфляція та курс гривні: короткострокова та довгострокова перспективи». Учасники прес-конференції: Сергій Яременко, екс-заступник глави Національного банку України;  Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАНУ;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Перемога Садового – заслуга олігархів з Партії регіонів, – Олег Соскін
Західна інформаційна корпорація4 листопада 2010 20:49

Перемога Андрія Садового на виборах міського голови певною мірою була обумовлена підтримкою олігархічної верхівки Партії регіонів. Про це у коментарі ЗІКу заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. За його словами, Садовий влаштовує олігархічну верхівку Партії регіонів. «Якщо треба буде, він буде розмовляти російською мовою. Він буде робити все, що потрібно цьому донецькому клану», – переконаний політолог [Західна інформаційна корпорація, 2 листопада 2010 року].

Далі »»
 
Можливості реалізації моделі народного капіталізму в Україні
Збірник наукових праць "Економічна теорія та економічна історія" №7, 20104 листопада 2010 17:57

У статті директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна надано теоретико-методологічне обґрунтування сутності та специфіки впровадження моделі народного капіталізму в Україні; доведено, що саме ця модель є найбільш прийнятною для нашої країни у сенсі забезпечення конкурентоспроможного розвитку української економіки та підвищення рівня добробуту громадян; запропоновано механізми втілення моделі народного капіталізму в реальну практику економічних трансформацій в Україні [Збірник наукових праць „Економічні науки”, Серія „Економічна теорія та економічна історія”, Випуск 7].

Далі »»
 
Політична карта країни. Перефарбували?
ForUm2 листопада 2010 17:43

В Україні завершилися місцеві вибори. Вони показали у чомусь очікувані, але багато у чому і несподівані результати. Зокрема, виявилося, що переможець виборів - Партія регіонів - вийшла за межі традиційно «своїх» південно-східних регіонів. На думку директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна, забарвлення, поза сумнівом, змінилося, оскільки ... [ForUm, 2 листопада 2010 р.].

Далі »»
 
Новшество от власти: за невыплату кредита в тюрьму на пять лет?
forUm29 жовтня 2010 12:00

Экс-премьер Украины, лидер партии «Батькивщина» Юлия Тимошенко на пресс-конференции в Николаеве разразилась скандальным заявлением. Она обвинила правительство Николая Азарова в лоббировании интересов банков. Правда ли украинцев будут сажать в тюрьмы за то, что они не в состоянии платить кредиты? Или же Тимошенко сказала это для красного словца? По этому вопросу дал свой комментарий Олег Соскин, политолог, директор Института трансформации общества.  

[ForUm, 28 октября 2010 г.]

Далі »»
 
Необхідність зміни економічної моделі для конкурентоспроможного розвитку України
Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №5, 201029 жовтня 2010 11:09

У науковій статті директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна на основі аналізу основних соціально-економічних показників розвитку України, їх динаміки і порівняння з аналогічними економічними індикаторами розвитку західних країн у статті доведено, що модель державно-монополістичного, кланово-олігархічного капіталізму, яка нині превалює в Україні, вичерпала свій потенціал. Показано, що для забезпечення конкурентоспроможного розвитку економічна модель України потребує заміни на більш ефективну – модель народного капіталізму. Запропоновано шляхи переходу до цієї моделі [Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №5, 2010 рік].

Далі »»
 
Парламентські вибори можна провести за 1 млрд грн – О.Соскін
ІнтерМедіа консалтинг25 жовтня 2010 17:11

Вибори до Верховної Ради обійдуться державному бюджету не дорожче ніж місцеві. Таку думку в коментарі ІнтерМедіа консалтинг висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Коментуючи заяву голови Верховної Ради Володимира Литвина, що наступні парламенсткі вибори коштуватимуть державі 1,5 млрд грн, О.Соскін заявив, що буде за краще витратити 1,5 млрд грн та провести парламентські вибори, "ніж ми будемо далі мучитись" [ІнтерМедіа консалтинг, 25 жовтня 2010 р.].

Далі »»
 

12345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa