bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Діяльність Інституту Трансформації Суспільства
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
Модульная мебель для гостинной подробности здесь.
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
ІТС30 грудня 2010 16:06

Дорогі друзі!Прийміть мої щирі вітання з Новим, 2011 Роком та Різдвом Христовим! Нехай прийдешній рік буде сповнений вдалими ідеями, новими проектами, творчими досягненнями, цікавими зустрічами і вірою в успішний розвиток України як європейської держави.З повагою і надією на плідну співпрацю в Новому році,

Олег Соскін,

директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління

Далі »»
 
Як покращити міжнародний імідж України?
Анонс9 грудня 2010 14:07

9 грудня 2010 року у Києві відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи бренду «Україна» - внутрішній та зовнішній вимір». Організатор заходу: Євразійський Інститут Свобод. Відповідь на питання як покращити міжнародний імідж України шукали народні депутати україни, провідні українські експерти, науковці, медійники. У роботі круглого столу взяв участь та виступив із доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Далі »»
 
Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України?
ІТС6 грудня 2010 19:57

30 листопада 2010 року у Тернополі відбулися дебати серед студентської молоді вищих навчальних закладів Тернополя на тему: „Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України?” Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Тернопільським національним технічним університетом ім. Івана Пулюя і Тернопільським науково-інформаційним центром європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні. Читай огляд, дивись фото!

Далі »»
 
72,55% тернополян вважає, що Україна має обрати Євроатлантичну модель колективної безпеки
Інститут трансформації суспільства2 грудня 2010 13:51

Під час дебатів серед студентської молоді ВНЗ Тернополя на тему: «Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України?”, проведених Інститутом трансформації суспільства (ІТС) 30 листопада в Тернополі, було здійснено опитування учасників заходу для виявлення громадської думки з питань вибору найефективнішої моделі колективної безпеки для України. Далі читайте результати опитування!

Далі »»
 
Брендинг малих міст: досвід країн Вишеградської групи для України
ІТС26 листопада 2010 11:04

26 листопада 2010 року в місті Нововолинськ (Волинська обл.) відбувся міжнародний семінар-тренінг на тему: „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України”. Семінар-тренінг був проведений Інститутом трансформації суспільства у співпраці з Нововолинською міською радою в рамках міжнародного проекту, який здійснює Інститут трансформації суспільства спільно з Міжнародним Вишеградським Фондом.

Далі »»
 
Східне партнерство та ідея європейської інтеграції
ІТС23 листопада 2010 18:34

23 листопада 2010 року у Києві відбувся міжнародний експертний круглий стіл „Східне партнерство та ідея європейської інтеграції. Можливості, обмеження і сфери співробітництва з точки зору Польщі і України”. Захід організував Інститут зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України спільно з польською фундацією «Форум Східної Політики», громадською організацією «Група стратегічних та безпекових студій» за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. У роботі круглого столу взяв участь директор Інститут трансформації суспільства Олег Соскін.

Далі »»
 
Новий транш МВФ для України: умови надання та можливість їх виконання
ІТС17 листопада 2010 14:28

18 листопада 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Новий транш МВФ для України: умови надання та можливість їх виконання». Учасники прес-конференції:  Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАНУ;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Інфляція та курс гривні: короткострокова та довгострокова перспективи
ІТС9 листопада 2010 19:31

10 листопада 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: «Інфляція та курс гривні: короткострокова та довгострокова перспективи». Учасники прес-конференції: Сергій Яременко, екс-заступник глави Національного банку України;  Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАНУ;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Перша світова валютна війна. Місце та роль України. Можливі виграші та втрати
Анонс22 жовтня 2010 17:23

25 жовтня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Перша світова валютна війна. Місце та роль України. Можливі виграші та втрати». Учасники прес-конференції: Володимир Лановий, д.е.н, президент «Центру ринкових реформ»;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління; Ерік Найман, фінансовий експерт.

Далі »»
 
Реформа місцевого самоврядування в контексті політреформи: можливі сценарії та перспективи
Анонс11 жовтня 2010 14:56

12 жовтня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: «Реформа місцевого самоврядування в контексті політреформи: можливі сценарії та перспективи». Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Ігор Насалик, міський голова м. Калуш; В'ячеслав Кредісов, д.е.н, голова правління ВГО «Нова формація».

Далі »»
 

1/ 2345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa