Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
ІТС30 грудня 2010 16:06

Дорогі друзі!Прийміть мої щирі вітання з Новим, 2011 Роком та Різдвом Христовим! Нехай прийдешній рік буде сповнений вдалими ідеями, новими проектами, творчими досягненнями, цікавими зустрічами і вірою в успішний розвиток України як європейської держави.З повагою і надією на плідну співпрацю в Новому році,

Олег Соскін,

директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління

Далі »»
 
Як покращити міжнародний імідж України?
Анонс9 грудня 2010 14:07

9 грудня 2010 року у Києві відбувся круглий стіл на тему: «Перспективи бренду «Україна» - внутрішній та зовнішній вимір». Організатор заходу: Євразійський Інститут Свобод. Відповідь на питання як покращити міжнародний імідж України шукали народні депутати україни, провідні українські експерти, науковці, медійники. У роботі круглого столу взяв участь та виступив із доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Далі »»
 
Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України?
ІТС6 грудня 2010 19:57

30 листопада 2010 року у Тернополі відбулися дебати серед студентської молоді вищих навчальних закладів Тернополя на тему: „Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України?” Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Тернопільським національним технічним університетом ім. Івана Пулюя і Тернопільським науково-інформаційним центром європейської та євроатлантичної інтеграції за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні. Читай огляд, дивись фото!

Далі »»
 
72,55% тернополян вважає, що Україна має обрати Євроатлантичну модель колективної безпеки
Інститут трансформації суспільства2 грудня 2010 13:51

Під час дебатів серед студентської молоді ВНЗ Тернополя на тему: «Яка модель національної безпеки є найефективнішою для України?”, проведених Інститутом трансформації суспільства (ІТС) 30 листопада в Тернополі, було здійснено опитування учасників заходу для виявлення громадської думки з питань вибору найефективнішої моделі колективної безпеки для України. Далі читайте результати опитування!

Далі »»
 
Брендинг малих міст: досвід країн Вишеградської групи для України
ІТС26 листопада 2010 11:04

26 листопада 2010 року в місті Нововолинськ (Волинська обл.) відбувся міжнародний семінар-тренінг на тему: „Брендинг і промоушен малих міст відповідно до стандартів Європейського Союзу: досвід країн Вишеградської групи для України”. Семінар-тренінг був проведений Інститутом трансформації суспільства у співпраці з Нововолинською міською радою в рамках міжнародного проекту, який здійснює Інститут трансформації суспільства спільно з Міжнародним Вишеградським Фондом.

Далі »»
 
Східне партнерство та ідея європейської інтеграції
ІТС23 листопада 2010 18:34

23 листопада 2010 року у Києві відбувся міжнародний експертний круглий стіл „Східне партнерство та ідея європейської інтеграції. Можливості, обмеження і сфери співробітництва з точки зору Польщі і України”. Захід організував Інститут зовнішньої політики Дипломатичної академії України при МЗС України спільно з польською фундацією «Форум Східної Політики», громадською організацією «Група стратегічних та безпекових студій» за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща. У роботі круглого столу взяв участь директор Інститут трансформації суспільства Олег Соскін.

Далі »»
 
Новий транш МВФ для України: умови надання та можливість їх виконання
ІТС17 листопада 2010 14:28

18 листопада 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Новий транш МВФ для України: умови надання та можливість їх виконання». Учасники прес-конференції:  Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки та міжнародних відносин НАНУ;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Інфляція та курс гривні: короткострокова та довгострокова перспективи
ІТС9 листопада 2010 19:31

10 листопада 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: «Інфляція та курс гривні: короткострокова та довгострокова перспективи». Учасники прес-конференції: Сергій Яременко, екс-заступник глави Національного банку України;  Валерій Новицький, заступник директора Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАНУ;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Перша світова валютна війна. Місце та роль України. Можливі виграші та втрати
Анонс22 жовтня 2010 17:23

25 жовтня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція на тему: «Перша світова валютна війна. Місце та роль України. Можливі виграші та втрати». Учасники прес-конференції: Володимир Лановий, д.е.н, президент «Центру ринкових реформ»;  Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління; Ерік Найман, фінансовий експерт.

Далі »»
 
Реформа місцевого самоврядування в контексті політреформи: можливі сценарії та перспективи
Анонс11 жовтня 2010 14:56

12 жовтня 2010 року в медіа-холі інформаційного агентства „ІнтерМедіа консалтинг” відбулася прес-конференція на тему: «Реформа місцевого самоврядування в контексті політреформи: можливі сценарії та перспективи». Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Ігор Насалик, міський голова м. Калуш; В'ячеслав Кредісов, д.е.н, голова правління ВГО «Нова формація».

Далі »»
 

1/ 2345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa