Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
У Черкасах працюватиме центр євроатлантичної інтеграції
ІТС17 вересня 2009 19:01


17 вересня 2009 року в Черкасах відбулося відкриття та презентація Черкаського центру євроатлантичної інтеграції, який створено Інститутом трансформації суспільства (Київ, директор – Олег Соскін) на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Черкаський центр євроатлантичної інтеграції функціонуватиме за Моделлю, розробленою Інститутом трансформації суспільства. Огляд та фотоальбом заходу!
Далі »»
 
Хвиля конфліктів в ПР просто знесе Януковича - Олег Соскін
Гарт17 вересня 2009 17:53

Полководці Партії регіонів ведуть між собою боротьбу за прибутки і за вплив на гетьмана, вважає директор інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Партія регіонів стає все більш строкатою, відбувається розлам по окремим регіональним кланам, і для Януковича настає дуже серйозним період випробовувань. Про це він сказав у коментарі кореспонденту інтернет-видання Гарт [17 вересня 2009 р., Гарт].

Далі »»
 
Фінансово-економічна криза та нова архітектура світу
Анонс17 вересня 2009 17:35

18 вересня 2009 року об 11.00 в приміщенні медіа-холдингу „Главред-медіа” відбулася прес-конференція на тему: „Фінансово-економічна криза та нова архітектура світу”. Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Євген Жеребецький, експерт з міжнародних питань; Сергій Толстов, директор Інституту політичного аналізу та міжнародних досліджень. Ставити свої запитання можна вже зараз!

Далі »»
 
Баррозу не можна переобирати, це загрожує корпоративізацією політики ЄС - Олег Соскін
Гарт16 вересня 2009 18:12

Абсолютна підтримка кандидатури Баррозу з боку представників урядів 27 країн-членів ще нічого не означає. В Брюсселі повинні розуміти, що другий термін перебування на чолі Єврокомісії старої команди несе ризики корпоратизації європейської політики. Про це директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін зауважив у коментарі кореспонденту інтернет-видання Гарт [Гарт, 16 вересня 2009 р.].

Далі »»
 
Українці не народжують, бо не знають, що їх чекає завтра – Олег Соскін
Гарт16 вересня 2009 18:06

Основні причини скорочення населення – еміграція та висока смертність. Виїжджати за кордон українців змушує відсутність економічних реформ, а висока смертність  зумовлена поширенням алкоголізму, тютюнопаління, наркоманії, ВІЛ-інфекції, туберкульозу та інших захворювань. Невпевненість у завтрашньому дні викладає у людей величезне занепокоєння – саме це і є головною причиною, чому не народжуються діти, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Про це він сказав кореспондженту інтернет-видання Гарт [Гарт, 16 вересня 2009 р.].

Далі »»
 
Бюджет на 2010 рік – це нахабна авантюра Тимошенко, за яку її треба просто виганяти, – Олег Соскін
ЗІК15 вересня 2009 13:11

Підготовлений урядом проект бюджету на 2010 рік – це просто авантюра, під якою нема жодного реального і науково обґрунтованого економічного базису. В принципі, за таку розробку треба просто виганяти, тому що Прем’єр Тимошенко – аматор, шкідник, який несе загрозу українській національній безпеці. Таку думку у коментарі ЗІКу висловив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін [ЗІК, 15 вересня 2009 р.].

Далі »»
 
Рух у відновленні української державності та зламі комуністичної системи
ІТС11 вересня 2009 11:19

11 вересня 2009 року у Києві відбулася міжнародна наукова конференція „Рух у відновленні української державності та зламі комуністичної системи”, яку провів Український інститут національної пам’яті. У конференції взяв участь та виступив з доповіддю Олег Соскін, директор Інститут трансформації суспільства.


 

Далі »»
 
Внутрішній дефолт України та економічні фактори, які роблять його невідворотним
ІТС10 вересня 2009 18:04

10 вересня о 14.00 в ІА „Укрінформ” відбувся круглий стіл на тему: „Внутрішній дефолт України та економічні фактори, які роблять його невідворотним”. Захід організували Інститут трансформації суспільства та Інформаційне агентство "Укрінформ". Учасники круглого столу: Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління та доктори економічних наук: Ігор Жиляєв, Олександр Кириченко, Володимир Черняк.

Далі »»
 
Девальвація гривні. Причини проблеми й шляхи її вирішення
ІТС10 вересня 2009 17:06

10 вересня 2009 року на „Обоз.ua” відбулася відео-конференція на тему: "Девальвація гривні. Причини проблеми й шляхи її вирішення", під час якої директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін представив свій прогноз стосвно того, що чекає національну валюту найближчим часом. Відповіді на питання, порушені під час відео-конференції!!!

Далі »»
 
Реєстр виборців ламає систему фальсифікації – Олег Соскін
Гарт9 вересня 2009 15:07

На думку директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна, при державному реєстрі виборців ламається система підтасовки і фальсифікації, яка діяла 16 років, що звісно вигідно не всім учасникам президентських перегонів. Про це він зазначив 9 вересня у коментарі інтернет-виданню Гарт.

Далі »»
 

«« Назад  6789/ 10/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa