Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Є альтернатива і безпеці по-європейськи - Олег Соскін
Гарт28 вересня 2009 17:27

Роблячи заяви про європейську систему безпеки, Ю.Тимошенко виконує три завдання: догоджає «патронам» у Росії, шукає симпатію електорату і намагається послабити євроатлантичні сили в Україні, вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Янукович працює з Медведєвим і його оточенням, а Юлія Володимирівна - з Путіним і його оточенням. Чітко видно, яка голова двоглавого орла кого контролює. Тому цілком зрозуміла їхня позиція щодо вступу України в НАТО», - відзначає О.Соскін [Гарт, 28 вересня 2009 р.].

Далі »»
 
Трансформація грошово-банківської сфери України – необхідна умова виходу з фінансово-економічної кризи
ІТС25 вересня 2009 16:47

25 вересня в Києві відбувся круглий стіл на тему „Трансформація грошово-банківської сфери України – необхідна умова виходу з фінансово-економічної кризи: світовий досвід”, який організували Інститут трансформації суспільства та Інститут світової економіки та міжнародних відносин НАН України. Учасниками круглого столу були провідні українські експерти з питань економіки та фінансів, які представлять власну точку зору щодо шляхів виходу України з фінансово-економічної кризи з огляду на світовий досвід.

Далі »»
 
Проблема НАТО в російсько-українських відносинах
ІТС24 вересня 2009 12:47

23 вересня у Києві в готелі “Прем'єр Палас” відбулося засідання “Центру Соціально консервативної політики (Україна) за участю українських парламентаріїв. Тема засідання: «Проблема НАТО в російсько-українських відносинах». У роботу засідання взяв участь та виступив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, заступник голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна – НАТО, керівник проекту зі створення регіональних ЦЄІ в Україні.

Далі »»
 
Круглий стіл на тему: «Обережно, пиво! - тверезий погляд»
ІТС24 вересня 2009 09:50

23 вересня 2009 року у приміщенні «Укрінформу» відбувся круглий стіл на тему: "Обережно, пиво! - тверезий погляд". Організатор заходу: Національна експертна комісія України з питань захисту суспільної моралі. У заході взяв участь директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін та виступив із доповіддю на тему: "Пиво як фактор політики геноциду проти української нації".

Далі »»
 
Долю ОПЗ вирішує купка узурпаторів - Олег Соскін
Гарт23 вересня 2009 09:35

Цей завод приватизувати не можна, оскільки це стратегічний об’єкт, з яким пов’язані інтереси національної безпеки, наголошує директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Він зауважує, що ОПЗ розташований в порту, а це величезна акваторія, крім цього це дуже небезпечне виробництво, і сировина на ОПЗ надходить через продуктопровід, який йде через всю територію України, в тому числі під ріками, і ця сировина - зріджений аміак, без якого завод не може функціонувати. Про це О.Соскін сказаву коментарі кореспонденту інтернет-видання Гарт [Гарт, 23 вересня 2009 р.]

Далі »»
 
Всі названі варіанти зриву виборів можливі – Олег Соскін
Гарт21 вересня 2009 16:47

Сьогодні в зриві виборів зацікавлений тільки діючий Президент, але лідер ПР скоро до нього приєднається, вважає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. На переконання експерта, зірвати вибори рішенням Конституційного Суду можливо, і в цьому найбільш зацікавлена група Ющенка. Про це О.Соскін сказав у коментарі кореспонденту інтернет-видання Гарт [Гарт, 21 вересня 2009 р.].

Далі »»
 
На Росію чекає друга державна мова - китайська
Главред18 вересня 2009 19:44

Для тих, хто уважно спостерігає за світовими тенденціями, вже зрозуміло: у світі відбувається перерозподіл сфер впливу, причому, цей процес прискорює фінансово-економічні криза. «Главред» попросив поділитися своїми прогнозами щодо майбутньої картини світу та ролі України в ній директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна, експерта з питань міжнародної безпеки Євгена Жеребецького та директора Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергія Толстова. Пропонуємо до вашої уваги вибрані фрагменти прес-конференції, що відбулась у прес-центрі «Главреду». [ua.glavred.info, 18 вересня 2009 р.]

Далі »»
 
Фінансово-економічна криза може зруйнувати Україну - Олег Соскін
Главред18 вересня 2009 19:13

Сьогодні є дві групи, які чітко вималювались. Це країни накопичувальні, які зберігають і розвивають своє багатство. Серед них є так звані цивілізаційні сегменти. А є країни неуспішні, які є фактично на узбіччі соціально-економічного світового прогресу. Це такі країни, як Україна. Це країни, які живуть за принципом «карнавальної нації» - вони все проїдають, вимагають хліба і видовищ. Україна – це класичний приклад такої нації, це невдала країна, неуспішна країна. За критеріями організації ООН нас так і визначили, ми увійшли в число сорока шести так званих невдалих, неуспішних країн. Про це під час прес-конференції в «Главред-медіа» заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. [ua.glavred.info, 18 вересня 2009 р.]

Далі »»
 
Результати опитування черкасців з питань євроатлантичної інтеграції України
ІТС18 вересня 2009 17:14

Інститут трансформації суспільства (ІТС) 17 вересня 2009 року відкрив у Черкасах Черкаський Центр євроатлантичної інтеграції, а також провів круглий стіл для його активістів. Під час заходу ІТС здійснив опитування його учасників – представників місцевої влади, директорів і викладачів освітніх закладів, журналістів Черкаської області – для виявлення їх думки щодо вступу України в НАТО. Опитування проходило шляхом анкетування, у якому взяло участь 312 респондентів.

Далі »»
 
Олег Соскін: Існує загроза розподілу України по Дніпру
Главред18 вересня 2009 14:13

Україна не готова до нових викликів переформатування світу. Про це під час прес-конференції у «Главред-медіа» заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. За словами експерта, сьогодні Україна перетворюється «на неоколоніальний придаток інших успішних країн». У зв'язку з цим Соскін не унеможливлює виникнення ситуації, коли «Україну можуть розірвати по Дніпру», і навіть війну з Росією, яка, на думку експерта, можлива вже найближчими місяцями. «Після того, як Штати повністю «лягли» під Росію, ми повинні думати, що буде з нами, ми повинні самі себе захищати», - сказав він. [ua.glavred.info, 18 вересня 2009 р.]

Далі »»
 

«« Назад  678/ 910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa