Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Робочий візит Олега Соскіна до Львова
ІТС6 жовтня 2009 20:21

6 жовтня ц.р. відбувся робочий візит директор Інститут трансформації суспільства Олега Соскіна до Львову. Під час візиту О.Соскін зустрівся з керівництвом Львівської ОДА, Львівського національного університету ім. І.Франка та Львівського інституту економіки і туризму щоб обговорити механізми подальшої співпраці.

Далі »»
 
Кланово-олігархічна Україна напередодні системного краху
Galinfo6 жовтня 2009 18:11

Кланово-олігархічна модель організації влади в Україні доживає свого віку. Нас чекає системний крах. І цей крах потрібно наближувати, оскільки через катарсис суспільство зможе вилікуватися. Про це 6 жовтня під час прес-конференції заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. За його словами, Україна має перейти до моделі середнього класу, де провідну роль відіграватиме дрібна національна буржуазія. Натомість якщо залишити все як є, то на зміну кланово-олігархічній моделі прийде кастова система, де багатство і статус буде передаватися лише у спадок [Galinfo, 6 жовтня 2009 р.].

Далі »»
 
Ніхто не знає, скільки газу в українських сховищах, - Олег Соскін
Львівські новини6 жовтня 2009 18:06

«Кажуть, що у нас є певна закачка газу – 25 млрд кубометрів. Але ніхто не знає, скільки насправді газу є у сховищах», – заявив 6 жовтня під час прес-конференції у Львові директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Він також поінформував, що до 7 жовтня НАК "Нафтогаз України" має розрахуватися з "Газпромом" за вересневий газ – 1,9 млрд кубометрів, який куплено за понад 200 доларів за тисячу кубів [Львівські новини, 6 жовтня 2009 р.].

Далі »»
 
Тимошенко придумала, як віддати українську газову систему, – Олег Соскін
Zaxid.net6 жовтня 2009 18:03

Уряд придумав схему, у разі реалізації якої в України можуть забрати газову систему. Про це 6 жовтня під час прес-конференції у Львові заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Він також наголосив, що НАК «Нафтогаз України» перебуває фактично «у фазі керованого дефолту». [Zaxid.net, 6 жовтня 2009 р.].

Далі »»
 
Олег Соскін: Україна, як паразитична нація, живе у карнавалі, який не припиняється
Західна інформаційна корпорація6 жовтня 2009 17:53

«Є нації успішні, а є карнавальні – паразитичні. Ми – паразитична нація. Ми живемо в стадії карнавалу, який у нас не припиняється. За принципом: хліба і видовищ. Всі провідні канали постійно підсилюють, розкручують так званий карнавальний алгоритм», – переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Про це він сказав 6 жовтня на прес-конференції у Львові [ЗІК, 6 жовтня 2009 р.]

Далі »»
 
Україна - на межі внутрішнього дефолту, – Олег Соскін
Zaxid.net6 жовтня 2009 14:26

Зараз Україна перебуває на межі внутрішнього дефолту. Зовнішні запозичення України вичерпано, натомість українські облігації ніхто не купує - немає довіри. Разом з тим, Україна має негативний рейтинг щодо боргових зобов’язань. Про це  6 жовтня  під час прес-конференції у Львові заявив директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін [Zaxid.net, 6 жовтня 2009 р.].

Далі »»
 
Фінансово-економічна ситуація в Україні: чого очікувати?
ІТС6 жовтня 2009 13:17

6 жовтня 2009 року  у приміщенні інформаційної агенції ZAXID.NET (Львів) відбулася прес-конференція відомого економіста – директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна на тему: „Фінансово-економічна ситуація в Україні: чого очікувати?”. Олег Соскін відповів на запитання журналістів та дав прогноз розвитку подій у фінансовій, грошовій та банківській сферах України.

Далі »»
 
Інформаційно-навчальний семінар з питань євроатлантичної інтеграції України
ІТС1 жовтня 2009 22:45

30 вересня 2009 року в Одесі відбувся Інформаційно-навчальний семінар з питань євроатлантичної інтеграції України, який організувала Одеська обласна державна адміністрація. Модератором заходу був директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, який також виступив із доповіддю на тему: "Україна на шляху до євроатлантичної інтеграції: особливості сучасного етапу".

Далі »»
 
При Тефті відносини Україна-США продовжуватимуть псуватися - Олег Соскін
Гарт1 жовтня 2009 17:20

Призначення Джона Тефта послом США в Україні не можна назвати вдалим, відзначає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Як зауважує пан Соскін у коментарі кореспонденту Інтернет-видання Гарт, останні роки Джон Тефт працював у Грузії, і саме в цей період відбувся російсько-грузинський конфлікт. Грузія фактично втратила частину своєї території. І Тафт, звісно, мав до цього стосунок [Гарт, 1 жовтня 2009 р.]

Далі »»
 
Громадська стратегія євроатлантичної інтеграції України: практичне застосування в регіонах України
ІТС29 вересня 2009 17:02


29 вересня в Києві відбувся семінар на тему: «Громадська стратегія євроатлантичної інтеграції України: практичне застосування в регіонах України». Захід провела Громадська Ліга Україна – НАТО за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні. У роботі семінару взяв участь та виступив Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, заступник голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна – НАТО, керівник проекту зі створення регіональних центрів євроатлантичної інтеграції в Україні.Далі »»
 

«« Назад  67/ 8910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa