Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Олег Соскін: Якщо місцеве самоврядування не буде реформоване протягом року, почнеться ентропія і хаос
vgolos.com.ua23 липня 2008 14:30

Олег Соскін: "Насамперед слід відзначити, що наша модель адміністративно-територіальної реформи має комплексний характер. Те, що зараз підготував уряд, націлене на дії в царині існуючої адмінтериторіальної системи і якихось змін повноважень між центральною владою і місцевим самоврядуванням. А ми пропонуємо одночасно здійснювати цілу низку якісних трансформацій. Потрібна бюджетна реформа, податкова реформа, спрощення структури управління і потрібна адміністративно-територіальна реформа. Я би навіть сказав, що це буде не територіальна, а структурно-адміністративна реформа."

[vgolos.com.ua, 16 липня 2008 р.]

Далі »»
 
Журнал „Економічний часопис-ХХI” №3-4’ 2008
ІТС18 липня 2008 14:32
Шановні пані та панове, 

Запрошуємо Вас переглянути в режимі он-лайн науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХI” №3-4’2008, який видає Інститут трансформації суспільства (ІТС). Головні рубрики номера: „Економіка”, „Євроатлантична інтеграція”, „Геополітика”, „Транскордонне співробітництво”, „Місцеве самоврядування”.
Далі »»
 
„Єдиний Центр” – старий казан для нових галушок
ОБОЗ.UA16 липня 2008 13:16
Олег Соскін: „В Україні створена ще одна бюрократично-адміністративна структура, яка буде функціонувати під назвою політична партія Єдиний Центр. Ця структура сформована в найгірших традиціях посткомуністичного періоду України. Вона є продовжувачем справи таких провладних бюрократичних проектів, якими були „Громада” Павла Лазаренка, СДПУ(о) Віктора Медведчука, Народно-демократична партія Валерія Пустовойтенка, Партія промисловців і підприємців Анатолія Кінаха. Апофеозом подібної комуно-бюрократичної діяльності, як відомо, був блок Леоніда Кучми „За Єдину Україну”, що в народі дістав назву „За Єду”. Єдиний Центр – того ж поля ягода. Який може бути результат від його діяльності? Апріорі, такий самий, як і в попередників, нульовий.”

[ОБОЗ.UA, 16 липня 2008 року]
Далі »»
 
Жванія – нова жертва в політичній катівні Ющенка? Коли ж у патріотів урветься терпець?!
"ОБОЗ.UA"11 липня 2008 20:57
Олег Соскін: „Сьогодні ще більше розгортається конфлікт між Давидом Жванією та Віктором Ющенком, у який втягуються нові персони. Одні говорять про те, що оприлюднені Жванією факти відповідають дійсності, інші – що Ющенко насправді був отруєний. Спробуємо сформулювати власну версію...Думаю, що скандал із Д.Жванією вбив останній цвях у мрію В.Ющенка про другий президентський термін."

[ОБОЗ.UA, 11 липня 2008 р.]
Далі »»
 
Спад в будівельній галузі можна зупинити, проводячи збалансований розвиток економіки
Інтернет-видання ХайВей11 липня 2008 10:21

Вперше за останні сім років в Україні розпочався спад у будівельній галузі. За перше півріччя 2008 року падіння склало 1,3 %, на відміну від зростання у 2007 році до 15,8 %. Про це повідомили на днях учасники круглого столу, організованого Асоціацією «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів» (ВБМВ) та Інститутом трансформації суспільства в Українському національному агентстві Укрінформ. Тема заходу: «Стагнація галузі будівельних матеріалів та будівництва – наслідок сучасної фінансово-економічної кризи в державі».

Далі »»
 
Стагнація галузі будівельних матеріалів та будівництва – наслідок сучасної фінансово-економічної кризи в державі
ІТС9 липня 2008 17:52

9 липня 2008 року у Києві відбувся круглий стіл „Стагнація галузі будівельних матеріалів та будівництва – наслідок сучасної фінансово-економічної кризи в державі”. Захід організували Асоціація „Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів та виробів” та Інститут трансформації суспільства. Вироблені учасниками круглого столу рекомендації щодо подолання кризи в будівельній галузі України будуть надані Президенту України, Прем’єр-Міністру України, Секретарю РНБО та народним депутатам України.  Огляд!

Далі »»
 
Чи існує змова між Тимошенко і Яценюком, щоб залишитися при владі?
"ОБОЗ.UA"9 липня 2008 13:11
Олег Соскін: „Події 7-8 липня 2008 року свідчать про явну змову Арсенія Яценюка і Юлії Тимошенко, щоб зберегти свої високі посади. Ми бачимо, що А.Яценюк фактично зриває засідання Верховної Ради України і не дає можливості фракціям поставити на голосування питання щодо обрання заступників Голови ВРУ. Це яскраве свідчення того, що Яценюк фактично перетворюється на парламентського диктатора, що діє поза Конституцією України... Що стосується нинішнього Прем’єр-міністра України Ю.Тимошенко, то її жага до абсолютної влади не має меж. Тимошенко не хоче підкоритися Конституції України. Всім зрозуміло, що парламентська коаліція у Верховній Раді України розпалася, а отже, Ю.Тимошенко не повинна очолювати Уряд. Посилення негативних тенденцій розвитку економіки України свідчить про повну неспроможність нинішнього Прем’єра керувати соціально-економічним життям України...”

[ОБОЗ.UA, 9 липня 2008 р.]
Далі »»
 
Як зберегти Україну і не дати двом «Ю» розпочати громадянську війну
"ОБОЗ.UA"4 липня 2008 17:34
Олег Соскін: „Конфлікт між Ющенком і Тимошенко набув такого антагонізму, що ці дві особи та їх фінансові групи вже не можуть вирішити питання про те, кому з них належить провідна роль у державі. Таке протистояння між двома особами та їх потужними командами завдає великої шкоди не тільки соціально-економічному розвитку України, але й загрожує її національній безпеці.  Традиційними шляхами вийти з цієї ситуації вже неможливо.”

[ОБОЗ.UA, 2-4 липня 2008 р. ]
Далі »»
 
У Луцьку обговорили «вишеґрадський» досвід євроінтеграції
Радіо Свобода2 липня 2008 11:13

Втілення в Україні досвіду євроінтеграції країн Вишеґрадської четвірки обговорили у Луцьку учасники семінару, який у минулі вихідні провів Інститут трансформації суспільства. У центрі обговорення семінару постали заходи з благоустрою та розвитку інфраструктури міст. Йшлося про досвід Польщі, Угорщини, Чехії та Словаччини в царині вирішення самоврядних проблем та застосування його в Україні.

Далі »»
 
Рух за євроатлантичну інтеграцію
ITC30 червня 2008 10:06
28 червня 2008 року у Рівному відбувся семінар „Рух за євроатлантичну інтеграцію” для голів районних організацій Народного руху України, керівників управ, голів Молодого Народного Руху Рівненської, Волинської та Житомирської обласних організацій НРУ. У заході взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.
Далі »»
 

«« Назад  678910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa