Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Муніципального Консультативного Бюро
Відкрите звернення – 5
до Президента України п. Ющенка В.А.
щодо створення умов для проведення в Україні другого етапу Конституційної реформи
ITC26 грудня 2006 16:55
Шановний пане Ющенко, ми звертаємося до Вас уп’яте з пропозицією провести широку, відкриту та прозору дискусію з питань реформи місцевого самоврядування за участю українських міських голів, оскільки проблема впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні стає дедалі нагальнішою, і не виключено, що може виникнути ситуація, коли терпець українських міських голів урветься.Далі »»
 
Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС3 грудня 2006 11:26
1 грудня 2006 р. у м. Хмельницькому відбувся інтерактивний семінар „Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”. Захід проводив Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Хмельницьким національним університетом та Хмельницькою обласною державною адміністрацією в рамках українсько-польського проекту “Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”.Далі »»
 
Відкрите звернення-4
щодо започаткування постійно діючого круглого столу за участю Президента України та українських міських голів
ITC17 листопада 2006 18:46
Шановний пане Ющенко!

Звернутись до Вас вчетверте нас змушує надзвичайна ситуація, що склалася навколо внесення змін до Конституції України (відповідно до проекту Закону 3207-1), які передбачають здійснення адміністративно-територіальної реформи в нашій країні, і зокрема реформування органів місцевого самоврядування. Добігає кінця другий рік Вашого президентства, а якісних зрушень у системі місцевого самоврядування так і не відбулося...Далі »»
 
Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива
ІТС10 листопада 2006 14:45
3 листопада 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”. Захід провів Інститут трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (див. Лист Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегія в Україні пана Олава Берстада) в рамках українсько-норвезького проекту „Норвезька модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”.Далі »»
 
Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС4 жовтня 2006 15:49
4 жовтня 2006 року в Луганську відбувся інтерактивний семінар "Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні". Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці зі Східноукраїнським національним університетом ім. В. Даля, Луганським інститутом праці та соціальних технологій за підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні та Луганської обласної державної адміністрації.Далі »»
 
Фінський досвід місцевого самоврядування – для українських міст
Навчальний візит українських міських голів до Фінляндії
18–22 вересня 2006 року, Хельсінкі / Керава / Ярвенпяя / Туусула
ITC27 вересня 2006 17:40
Навчальний візит здійснювався в рамках українсько-фінського проекту з розвитку місцевого самоврядування в Україні, що впроваджується Інститутом трансформації суспільства (ІТС) спільно із Союзом муніципалітетів Фінляндії, АТ „Ефеко” і Міністерством внутрішніх справ Фінляндії під патронатом Посольства Фінляндії в Україні.Далі »»
 
На Луганщині буде започатковано пілотний проект Інституту трансформації суспільства
Луганський прес-клуб реформ29 серпня 2006 23:59
28 липня 2006 року о 14.00 відбулося засідання Луганського прес-клубу, в рамках якого Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, виступив з доповіддю на тему: „Адміністративно-територіальна реформа в Україні: Луганський зріз”. Захід відбувся у рамках робочого візиту пана Соскіна до Луганської області в період з 26 по 28 липня 2006 року, під час якого він відвідав низку міст регіону та обговорив організаційні питання щодо проведення інтерактивного семінару „Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні” (на прикладі Луганської області)” (Луганськ, 29 вересня 2006 року).Далі »»
 
Вихід українських міст до світового інформаційного простору
ITC27 липня 2006 17:06
Роль міських інтернет-ресурсів в інформаційному забезпеченні розвитку міських громад стала темою розмови Анатолія Тарасенка, автора і ведучого програми „Влада і громада”, радіо „Голос Києва”, та Олега Соскіна, директора Інституту трансформації суспільстваДалі »»
 
Роль міських Інтернет-ресурсів в інформаційному забезпеченні розвитку міських громад в Україні
Огляд практичного семінару
ITC26 липня 2006 17:31
25 липня 2006 року в Києві відбувся практичний семінар „Роль міських Інтернет-ресурсів в інформаційному забезпеченні розвитку міських громад в Україні”. Захід організовував Інститут трансформації суспільства (ІТС) в рамках українсько-голландського проекту „Інформаційне забезпечення розвитку місцевої демократії в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”, що здійснювався за програмою Матра КАП Посольства Королівства Нідерландів в Україні.Далі »»
 
Лист Президенту України п. Ющенку В.А.
ІТС12 липня 2006 10:41
Шановний пане Ющенко!

Дозвольте висловити Вам повагу та повідомити, що Інститут трансформації суспільства (ІТС) – недержавний аналітичний центр, який з 1994 року плідно працює в напрямі вдосконалювання державного управління, зміцнення місцевого самоврядування та впровадження в Україні адміністративно-територіальної реформи, розробив Модель адміністративно-територіальної реформи в Україні.Далі »»
 

1/ 2
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa