Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
Сміла та Гадяч – в Інтернеті!
ІТС27 грудня 2006 16:22
Українські міста Сміла (Черкаська область) та Гадяч (Полтавська область) стали учасниками міжнародного проекту „Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)». Цей проект, підтриманий Міжнародним Вишеградським Фондом, ініціював та впроваджує Інститут трансформації суспільства (Київ).Далі »»
 
Практичні аспекти активізації економіки українських міст у контексті фінського досвіду
ІТС12 грудня 2006 12:03
12 грудня 2006 року в Києві відбувся практичний семінар "Практичні аспекти активізації економіки українських міст у контексті фінського досвіду". Захід проводив Інститут трансформації суспільства (ІТС) спільно з АТ Ефеко (Фінляндія) за підтримки Посольства Фінляндії в Україні в рамках українсько-фінського проекту„Фінський досвід місцевого самоврядування для українських міст”.Далі »»
 
Якою має бути модель розподілу повноважень між центром, областями та містами України?
Інтернет-конференція Житомирського міського голови Віри Шелудченко
ІТС6 грудня 2006 10:14
6 грудня (середа) 2006 року з 14.00 до 16.00 на веб-ресурсі „Інтернет-конференції в реальному часі” (www.conference.osp-ua.info) відбулася он-лайн Інтернет-конференція Віри Шелудченко, Житомирського міського голови.Далі »»
 
Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС3 грудня 2006 11:26
1 грудня 2006 р. у м. Хмельницькому відбувся інтерактивний семінар „Шляхи формування самодостатніх місцевих громад у контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”. Захід проводив Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Хмельницьким національним університетом та Хмельницькою обласною державною адміністрацією в рамках українсько-польського проекту “Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні”.Далі »»
 
Зміна умов ведення бізнесу при вступі України до СОТ
ІТС14 листопада 2006 12:21
14 листопада 2006 року в місті Монастирище (Черкаська область) відбувся науково-практичний семінар „Зміна умов ведення бізнесу при вступі України до СОТ”. Захід провів Інститут трансформації суспільства спільно з Монастирищенською районною державною адміністрацією під патронатом Черкаської обласної державної адміністрації.Далі »»
 
Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива
ІТС10 листопада 2006 14:45
3 листопада 2006 року в Києві відбувся інтерактивний семінар „Шляхи зміцнення місцевого самоврядування: норвезький досвід та українська перспектива”. Захід провів Інститут трансформації суспільства за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні (див. Лист Надзвичайного і Повноважного Посла Королівства Норвегія в Україні пана Олава Берстада) в рамках українсько-норвезького проекту „Норвезька модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”.Далі »»
 
Осіння Академія НАТО у Донецьку
ITC27 жовтня 2006 18:03
24-26 жовтня 2006 року в Донецькому національному університеті відбулася Осіння Академія НАТО, що мала назву „НАТО, Європа та проблеми регіональної безпеки у глобальному світі”. У роботі Академії взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.Далі »»
 
Парламентська Асамблея НАТО у співпраці із Сеймом Республіки Литва провели „Семінар по Білорусі”
ІТС16 жовтня 2006 11:27
13–14 жовтня 2006 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін на запрошення Парламентської Асамблеї НАТО та Сейму Республіки Литва брав участь у «Семінарі по Білорусі», що проходив у Вільнюсі.Далі »»
 
Подолання стереотипів щодо НАТО: українська перспектива в контексті європейського досвіду
ITC11 жовтня 2006 10:51
15 вересня 2006 року в Миколаєві відбувся круглий стіл «Подолання стереотипів щодо НАТО: українська перспектива в контексті європейського досвіду». Захід організував Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Миколаївським державним гуманітарним університетом ім. П.Могили за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні, Центру інформації та документації НАТО в Україні й під патронатом Миколаївського міського виконавчого комітету.Далі »»
 
Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні
ІТС4 жовтня 2006 15:49
4 жовтня 2006 року в Луганську відбувся інтерактивний семінар "Зміцнення системи місцевого самоврядування в контексті адміністративно-територіальної реформи в Україні". Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці зі Східноукраїнським національним університетом ім. В. Даля, Луганським інститутом праці та соціальних технологій за підтримки Посольства Швейцарської Конфедерації в Україні та Луганської обласної державної адміністрації.Далі »»
 

1/ 23
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa