bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

Інститут Трансформації Суспільства
Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Інститут трансформації суспільства у 1998 році
25 грудня 1998 14:40

У 1998 році Інститут трансформації суспільства організував і провів п'ять "круглих столів" і одну організаційно-методичну нараду в регіоні . На замовлення МЗС Бразилії підготовлено монографію "Як експортувати до України (посібник для бразильських бізнесменів)" (30 д.а.). Спільно з Міжнародним фондом "Відродження" підготовлено аналітичну доповідь "Освіта і національна безпека України". Доповідь розглянута Радою національної безпеки та оборони України, позитивно оцінена і розіслана компетентним структурам та особам за цільовими списками РНБО для висловлення пропозицій. Видано 12 номерів науково-аналітичного журналу "Економічний часопис". Підготовлено 12 аналітичних матеріалів з актуальних економічних питань для центральних органів влади та посольств іноземних держав в Україні. Здійснено два соціологічних дослідження у м.Києві. Проведено одну пресову конференцію та один шаховий турнір.

Далі »»
 

1/ 
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2017. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa