Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / аналітичні матеріали
Олег Соскін: Тимошенко думає, що йде в Президенти, а вона прямує до прірви
OSP-UA.INFO27 серпня 2018 10:12

Нашим співрозмовником є відомий в Україні політичний експерт, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін. Розмовляємо з ним про політичну ситуацію в Україні, майбутню президентську виборчу кампанію, шанси кандидатів на перемогу, можливі союзи між ними та хто з олігархів стоїть за претендентами на президентську булаву[OSP-UA.INFO 23.08.2018].

Далі »»
 
Зеленський усім сплутає карти – Соскін О.
22 серпня 2018 14:40

Директор Інституту трансформації суспільства, політолог та економіст Олег Соскін стверджує, що фронтмен «95-го кварталу» має усі шанси стати фаворитом президентських перегонів. Про це Олег Соскін заявив в ході інтерв’ю Leopolis.news, яке незабаром буде опубліковане.

Далі »»
 
Порошенку потрібно, щоб Ляшко «розірвав» електорат Тимошенко – Соскін О.
OSP-UA.INFO22 серпня 2018 11:28

Директор Інституту трансформації суспільства, політолог та економіст Олег Соскін стверджує, що долю майбутніх президентських виборів можуть вирішити кілька десятків тисяч голосів. Про це Олег Соскін заявив в ході інтерв’ю Leopolis.news, яке незабаром буде опубліковане  [OSP-UA.INFO 22.08.2018].

Далі »»
 
Олег Соскін: Порошенко хоче і далі залишатись жадібним, нахабним, брехливим олігархом
OSP-UA.INFO20 серпня 2018 11:25

Петро Порошенко повинен радикально змінити політику, щоб увійти в історію України, як людина, що змінила державу [OSP-UA.INFO 20.08.2018].

Далі »»
 
Олег Соскін: «Консерватизм – це генетична складова геному кожної нації»
16 серпня 2018 17:24

На тлі нестабільності і вкрай негативних соціальних тенденцій в Україні ще є люди, в яких не опускаються руки, і які вірять, що в Україні може жити співдружність заможних і вільних громадян. Один із таких оптимістів – Олег СОСКІН, голова Української національної консервативної партії, директор інституту трансформації суспільства, який люб’язно погодився поспілкуватись із кореспондентом «МедіаСтару» [OSP-UA.INFO 7.06.2012].

Далі »»
 
Олег Соскин: Путину пора создавать новый союз диктаторских государств-лузеров
OSP-UA.INFO16 серпня 2018 10:57

В мировой социально-экономической, политической, геополитической и геоэкономической системах происходит нарастание хаоса на фоне перехода к пятому и шестому технико-экономическим укладам и начала новой фазы мирового системного финансово-экономического кризиса, который начался в 2007 году. В этих условиях начался системный социально-экономический обвал диктаторских режимов, который превращаются в государства-лузеры. Видимо пришло время, чтобы Путин создал новый союз диктаторских государств-лузеров с участием Ирана, Венесуэлы, Турции, Туркменистана, Казахстана, Российской Федерации и Белоруссии [OSP-UA.INFO 15.08.2018].

Далі »»
 
Вінстон Черчіль: Консервативні принципи
OSP-UA.INFO16 серпня 2018 10:54

Я не вірю в пошук якоїсь панацеї або всесильних ліків, у залежність від яких ми мусимо поставити  нашу довіру й долю, намагаючись продати усім без винятку як запатентований засіб. Легко зірвати оплески, легкодумно просторікуючи про грандіозні нові задуми в політиці, особливо, коли обійдено всі конкретні пропозиції [OSP-UA.INFO 04.06.2013].

Далі »»
 
Щойно США приймуть два пакети санкцій, Україна буде змушена розірвати зв'язки з РФ, – Олег Соскин
OSP-UA.INFO14 серпня 2018 10:28

США почали тотальну кампанію проти головного ворога України. І це означає, що ми не можемо пасти задніх. Про це в інтерв'ю «Вголосу» заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін [OSP-UA.INFO 13.08.2018].

Далі »»
 
Олег Соскин: Нацбанк начинает вести взвешенную монетарную политику, надо продолжать укрепление гривни
OSP-UA.INFO10 серпня 2018 10:43

С приходом нового руководства Национальный банк стремится проводить объективную, взвешенную, стратегически выверенную монетарную политику. Цель монетарной политики Нацбанка очень простая — поддержание стабильности национальной денежной единицы. При чем это надо делать с помощью рыночных инструментов — учетная ставка, золотовалютные запасы, общие и чистые, правильное размещение активов Нацбанка в другие денежные международные инструменты, для того, чтобы зарабатывать доход, который не должен перечисляться в госбюджет, как это происходит сейчас [OSP-UA.INFO 9.08.2018]

Далі »»
 
Олег Соскин: Крах правительства Гройсмана становится неотвратимым
OSP-UA.INFO9 серпня 2018 10:40

Крах правительства Гройсмана становится неотвратимым. Сейчас самое лучшее отправить Гройсмана в отставку, как абсолютно бездарного некомпетентного человека. Туда же надо отправить всю его так называемую команду. Такого уровня болванов за всю историю правительства не наблюдалось. Ясно, что Гройсман не в состоянии в экстремальных условиях, когда не приходят в виде новой дозы наркотиков кредиты МВФ и других международных субъектов, руководить Украиной [OSP-UA.INFO 9.08.2018]. 

Далі »»
 

«« Назад  6/ 78910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa