Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Поїздка Януковича до Москви завершилася для нього фіаско – Соскін
Вголос23 жовтня 2012 16:38

Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін вважає, що істинною причиною візиту Президента України Віктор Януковича до Москви стало його бажання заручитися підтримкою Путіна напередодні виборів. Проте для Януковича ця поїздка завершилася фіаско, вважає Соскін [Вголос, 23.10.2012].

Далі »»
 
Олег Соскін став найбільш цитованим автором журналу „Актуальні проблеми економіки”
ІТС22 жовтня 2012 10:40

Директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін за інформацією міжнародного каталогу та бази даних SciVerse Scopus (Амстердам, Нідерланди) став найбільш цитованим автором наукового економічного журналу „Актуальні проблеми економіки” (видавець – Національна академія управління).

Далі »»
 
Як активізувати бізнес-середовище та зробити громади Західної України конкурентоспроможними?
ІТС18 жовтня 2012 14:42

18 жовтня 2012 року Інститут трансформації суспільства (директор – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: "Як активізувати бізнес-середовище та зробити громади Західної України конкурентоспроможними?". Мета круглого столу: проаналізувати стан бізнес-середовища у Львові та Львівській області; виявити „вузькі місця” та основні перепони для розвитку малого та середнього бізнесу на Галичині та ін.

Далі »»
 
„Економічний часопис-ХХI” №7-8-2012 он-лайн!
Анонс18 жовтня 2012 10:42

Шановні пані та панове, інформуємо Вас, що вийшов друком науковий журнал «Економічний часопис –XXI» №7-8’2012, який видає Інститут трансформації суспільства. Пропонуємо Вам ознайомитися з науковими статтями та науковою інформацією, опублікованими у журналі. Головні рубрики номера „Світове господарство та міжнародні економічні відносини”, „Економіка та управління національним господарством”, „Економіка та управління підприємствами” та ін. Читати журнал!!!

Далі »»
 
Девальвація гривні вигідна олігархам, - Олег Соскін
ІА Медіастар17 жовтня 2012 12:35

Гривня продовжує слабшати відносно долара та інших вільноконвертованих валют. Про це у Львові повідомив голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління, Олег Соскін. "Народу України потрібно готуватися до найгіршого. Але зрозуміло, що терпіти цю безглузду, антидержавну, здирницьку економічну і монетарну політику керівників країни на чолі з бандою Януковича не можна. Треба перейти до реалізації 5 статті Конституції. Народ повинен взяти владу у свої руки", - зазначив експерт [ІА Медіастар, 17.10.2012].

Далі »»
 
Економічний колапс є невідворотною реальністю для України, - Соскін
ІА Медіастар12 жовтня 2012 18:45

Проти нас, незалежно від партійних кольорів, діє єдина система мільярдерів. Про це заявив Олег Соскін, Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління під час круглого столу «Вибори до Верховної Ради України: як запобігти фальсифікації з боку владного режиму?», проведеного за ініціативи Інституту трансформації суспільства [ІА Медіастар, 12.10.2012].

Далі »»
 
Вибори до Верховної Ради України: як запобігти фальсифікації з боку владного режиму?
ІТС12 жовтня 2012 18:04

12 жовтня 2012 року Інститут трансформації суспільства (директор – відомий економіст та політичний діяч Олег Соскін) провів у Львові круглий стіл на тему: "Вибори до Верховної Ради України: як запобігти фальсифікації з боку владного режиму?" Мета круглого столу: з’ясувати істинну роль окружних і дільничних виборчих комісій у виборчому процесі та їх вплив на результати виборів; сформулювати сценарії дій кандидатів у народні депутати для нейтралізації діяльності окремих членів окружних та дільничних комісій з метою недопущення фальсифікації результатів виборів...

Далі »»
 
Місцева влада – громада: спільна відповідальність щодо реалізації цілей ефективного муніципального управління
ІТС11 жовтня 2012 17:47

11 жовтня 2012 року  у Рівному відбувся семінар-тренінг на тему: „Місцева влада – громада: спільна відповідальність щодо реалізації цілей ефективного муніципального управління”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Національною академією управління (Київ) та Громадською організацією "Град" (Рівне) за підтримки Посольства Королівства Норвегія в Україні. Фотогалерея!!! Огляд!!!

Далі »»
 
Керівника GFK просять пояснити, чому їхнє дослідження зробило зі Стецьківа лідера у 117-му окрузі
Вголос10 жовтня 2012 13:44

Голова Української Національної Консервативної партії Олег Соскін звернувся до Виконавчого директора Компанії GFK Маттіаса Хартманна через соціологічне дослідження, яке виводить Тараса Стецьківа в лідери у 117-му окрузі.

Далі »»
 
Команда Бойко лишь имитирует борьбу за пересмотр газового контракта с Россией, – мнение
Новый Регион10 жовтня 2012 13:32

«Мы знаем, за что сидит Тимошенко. Она превысила полномочия при подписании очень невыгодного и, по сути, вредного соглашения для Украины. Если это так, то почему он не разрывается? Да потому, что команда Бойко заинтересована в этом контракте», - считает украинский экономист Олег Соскин [Новый Регион, 9.10.2012 р.].

Далі »»
 

«« Назад  6/ 78910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa