Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
Енергетичне майбутнє України: з Росією чи без?
ІТС29 березня 2010 11:51

30 березня 2010 року в інформаційному агентстві «ІнтерМедіа консалтинг» відбулася прес-конференція «Енергетичне майбутнє України: з Росією чи без?»  Учасники прес-конференції: Олександр Нарбут, експерт з енергетичних питань; Олександр Чалий, заступник глави Секретаріату Президента України (2006-2007 рр.); Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Олександр Тодійчук, президент Київського енергетичного клубу «Q-club».

Далі »»
 
Подолання кризи і стабілізація: приклади країн Центральної та Південно-Східної Європи
ІТС25 березня 2010 16:48

24 березня 2010 року в Будинку прийомів Уряду (Малому Маріїнському палаці) відбулася міжнародна наукова дискусія на тему: «Подолання кризи і стабілізація: приклади країн Центральної та Південно-Східної Європи» за участю закордонних та українських експертів. У заході взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління.

Далі »»
 
Олег Соскін відвідав Підкарпатське воєводство (Польща)
ІТС22 березня 2010 18:05

23 березня 2010 року директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін відвідав з робочим візитом Підкарпатське воєводство (Польща). Під час візиту відбулися зустрічі з віце-маршалеком воєводства та представниками польських міст Ржешов, Перемишль, Санок та Ярослав. Олег Соскін також зустрівся з професорсько-викладацьким сладом Університету інформаційних технологій і менеджменту в Ржешові.

Далі »»
 
Візит Олега Соскіна до Одеси
ІТС18 березня 2010 14:33

В рамках візиту до Одеси директор Інститут трансформації суспільства Олег Соскін взяв участь у робочому засіданні з питань створення Національного Болонського Центру, зустрівся з ректором Південноукраїнського державного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського Олексієм Чебикіним, прочитав лекцію для студентів ПДПУ ім. К.Д.Ушинського та поспілкувався з активістами Одеського науково-інформаційного центру євроатлантичного співробітництва.

Далі »»
 
Другі Всеукраїнські національні збори лідерів місцевих громад та громадських організацій
ІТС4 березня 2010 18:26

3 березня 2010 року в Києві відбулися Другі Всеукраїнські національні збори лідерів місцевих громад та громадських організацій, присвячені питанням проведення реформи виборчої системи та реформи місцевого самоврядування в Україні. Захід провів Інститут трансформації суспільства як координатор Всеукраїнських національних зборів лідерів місцевих громад та громадських організацій. Підсумкові документи! Фотогалерея!

Далі »»
 
Розкручування інфляції: кому це вигідно?
ІТС3 березня 2010 15:42

4 березня 2010 р. в медіа-холі інформаційного агентства «ІнтерМедіа консалтинг»  відбулася прес-конференція на тему: „Розкручування інфляції: кому це вигідно?” Учасники: В’ячеслав Кредісов, голова правління ВГО "Нова формація", член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Валерій Гладкий, економічний експерт; Ерік Найман, фінансовий експерт.

Далі »»
 
Звернення до Голови Моніторингового Комітету Парламентської Асамблеї Ради Європи
ІТС1 березня 2010 17:39

Всеукраїнські національні збори лідерів місцевих громад та громадських організацій звернулися до Голови Моніторингового Комітету ПАРЄ з проханням взяти під особистий контроль приведення виборчого законодавства України у відповідність до вимог Резолюції ПАРЄ «Функціонування демократичних інституцій в Україні» №1549 (квітень 2007).

Далі »»
 
Місцеве самоврядування в Польщі та Україні: обмін досвідом
ІТС26 лютого 2010 19:34

26 лютого 2010 року в місті Перемишль (Польща) відбулася наукова конференція „Місцеве самоврядування в Польщі та Україні. Обмін досвідом”. Організатори заходу: Інститут політології та регіональної політики Вищої державної східноєвропейської школи, Інститут трансформації суспільства (Київ), Уряд м. Перемишля. У роботі конференції взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.

Далі »»
 
Відносини Україна – НАТО в контексті нових викликів безпеці
ІТС25 лютого 2010 15:28

24 лютого 2010 року в Луганську відбувся інформаційно-навчальний семінар „Відносини Україна – НАТО в контексті нових викликів безпеці”. Захід провів Інститут трансформації суспільства у співпраці з Всеукраїнським національним університетом ім. В.Даля, Координаційним бюро європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, Луганською обласною державною адміністрацією за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.

Далі »»
 
Місцеві вибори: який закон врятує демократію?
ІТС22 лютого 2010 19:42

23 лютого 2010 р., в медіа-холі інформаційного агентства ІМК («ІнтерМедіа консалтинг») відбулася прес-конференція на тему: «Місцеві вибори: який закон врятує демократію?” До участі запрошені: Олег Соскін – директор Інституту трансформації суспільства; Ігор Попов - заступник голови Секретаріату Президента; Євген Суслов - народний депутат України, член фракції БЮТ у ВР.

Далі »»
 

«« Назад  6/ 7
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa