Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Робочий візит Олега Соскіна до Ужгорода
ІТС20 жовтня 2009 17:32

20 жовтня 2009 року відбувся робочий візит директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна до Ужгорода. Під час візиту О.Соскін зустрівся з керівництвом Закарпатської ОДА, Закарпатського державного університету та РВ Асоціації міст України щоб обговорити механізми подальшої співпраці.

Далі »»
 
Олег Соскін: У другому турі виборів президента буде замах на одного з кандидатів
Zaxid.net19 жовтня 2009 18:15

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін не виключає фізичної розправи у межах передвиборчої політичної боротьби в Україні. «Я не здивуюсь, якщо хтось з керівників політичних сил кандидатів у президенти виявиться причетним до торгівлі людськими органами, до організації дитячого секс-туризму, порно з дітьми, також має з’явитися хтось, хто кришує наркотики. Це лише початок, потім розпочнуться справжні політичні бойові дії між кланами найбільших кандидатів», – відзначає політолог  [Zaxid.net, 19 жовтня 2009 р.].

Далі »»
 
Якщо „самці” хочуть вижити - їм треба сформувати нову коаліцію, - Олег Соскін
Медіастар15 жовтня 2009 17:04

Директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін у коментарі інформаційному агентству „Медіастар” розповів про перспективи створення нової коаліції до президентських виборів. На думку політолога, якщо „самці” хочуть вижити, то їм треба сформувати нову коаліцію, щоби усунути Тимошенко і призначити свого прем’єра. [Медіастар, 15 жовтня 2009 р.].

Далі »»
 
Просвітницький семінар з питань євроатлантичної інтеграції в Дніпропетровську
ІТС15 жовтня 2009 15:25

15 жовтня 2009 року у Дніпропетровську відбувся інформаційно-навчальний семінар з питань євроатлантичної інтеграції України. Захід організований Дніпропетровською обласною державною адміністрацією за сприяння Координаційного бюро європейською та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України. Модератором семінару був директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, який також виступив із доповіддю.

Далі »»
 
Старт Президентської кампанії: прогнози, кандидати та інше
ІТС14 жовтня 2009 17:35

14 жовтня 2009 року у Києві відбулося розширене засідання Центру соціально-консервативної політики на тему „Старт Президентської кампанії: прогнози, кандидати та інше”. Захід проходив за участі російських та українських парламентаріїв, а також представників громадських організацій. Із доповіддю під час засідання виступив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

Далі »»
 
Справа з розбещенням дітей вдарить по Тимошенко – Олег Соскін
Гарт14 жовтня 2009 14:54

Процес відкриття злочинів за участю політиків тільки починається, переконаний директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Як відзначає експерт у коментарі Інтернет-виданню Гарт, «Політтехнологія в Україні простежується в усьому. Зараз серйозно ударили по Президентові бездипломним Кислинським. Тепер потрібно чимось відповідати. Тому якщо такий скандал розпочався, заглушити його вже не вдасться. Якщо Григорій Омельченко цю тему зачепив, вона може розгорнутись надзвичайно серйозно. Оскільки більша частина депутатського корпусу надто розбещена. Це люди, які готові йти на будь-що і платити будь-які гроші заради отримання задоволення» [Гарт, 14 жовтня 2009 р.]

Далі »»
 
„Економічний часопис-ХХI” №7-8'2009 он-лайн!
ІТС13 жовтня 2009 16:51

Запрошуємо Вас переглянути в режимі он-лайн науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХI” №7-8’2009, який видає Інститут трансформації суспільства. Рубрики номера: „Фінансово-економічна криза”, „Чорноморський регіон”, „Україна та НАТО”, „Регіональна політика”, „Місцеве самоврядування”. У рубриці „Фінансово-економічна криза” вміщені статті Юрія Пахомова ”Ситуація в Україні: передкриза, криза, посткриза”, Олега Соскіна „Сучасний етап кризи в Україні: фінансово-економічні та соціальні загрози”, Сергія Яременка „Падіння фінансово-банківського сектору – основна причина економічної кризи в Україні”, Олександра Костенка „Соціальна культура громадян – найкращий антикризовий засіб”.

Далі »»
 
Робоча зустріч щодо інформування населення про НАТО
ІТС12 жовтня 2009 18:07

12 жовтня за ініціативи Центру інформації та документації НАТО в Україні відбулася робоча зустріч представників громадських організацій та державних установ для обговорення спільних кроків і подальшої співпраці у сфері інформування українських громадян щодо стратегії діяльності Північноатлантичного альянсу та перспективних форм співробітництва Україна-НАТО. У заході взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства (ІТС), заступник голови Координаційної Ради Громадської Ліги Україна – НАТО, керівник проекту зі створення регіональних центрів євроатлантичної інтеграції в Україні.

Далі »»
 
Для України двері в Євросоюз не зачинені – Олег Соскін
Гарт12 жовтня 2009 16:03

Підписання Лісабонського договору країнами ЄС – початок формування конфедерації, не тільки на економічному, а і на політичному, і безпековому рівнях, вважає директор інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Як зауважує експерт у коментарі Інтернет-виданню "Гарт", європейська спільнота переходить до формування єдиної політичної системи, системи єдиної зовнішньої політики, а відповідно і єдиної системи безпеки. Повстане питання і про роль України в цій системі. «Україна повинна почати більш тісно співпрацювати з ЄС і не тільки на словах», - наголошує О.Соскін [Гарт, 12 жовтня 2009 р.].

Далі »»
 
Робочий візит Олега Соскіна до Польщі
ІТС9 жовтня 2009 18:02

З 7 по 9 жовтня 2009 року тривав робочий візит директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна до Польщі з метою налагодження партнерства з польськими недержавними організаціями та навчальними закладами. Під час візиту О.Соскін взяв участь у конференції, організованій Малопольським центром стажування вчителів, а також зустрівся з керівниками Ягелонського університету (Краків) і Державної вищої східноєвропейської школи (Перемишль). Фотозвіт!

Далі »»
 

«« Назад  6/ 78910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa