Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства / заходи
Абітурієнти з України мають можливість отримати європейські дипломи
ІТС14 листопада 2013 17:58

Інститут трансформації суспільства продовжує розвивати свій проект щодо навчання українців у Польщі і Словаччині. Зокрема, з 12 до 15 листопада 2013 року відбувається офіційний візит до Польщі представників Інституту трансформації суспільства спільно з батьками дітей, які навчаються в Вищій Технічно-Економічній школі імені Броніслава Маркевича в Ярославі, після чого плануються поїздки в інші міста Польщі та Словаччини

Далі »»
 
Внутрішні й зовнішні аспекти євроінтеграційної політики України обговорили в Національній академії державного управління при Президентові України
ІТС21 жовтня 2013 10:53

17-18 жовтня 2013 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбувся конгрес "Внутрішні й зовнішні аспекти євроінтеграційної політики України". Під час сесійного засідання „Україна і російський фактор” професор Національної академії управління Олег Соскін поділився власним баченням моделі розвитку відносин між Україною, Росією та ЄС в сучасних умовах.

Далі »»
 
Конгресс инициатив Восточной Европы
ИТС8 жовтня 2013 14:33

1-6 октября 2013 года в Люблине (Польша) состоялся Конгресс инициатив Восточной Европы (КИВЕ-2013). В работе КИВЕ-2013 принял участие директор Института трансформации общества, профессор Национальной академии управления Олег Соскин. Он выступил с докладом на тему: «Брендинг территорий как механизм развития инновационной экономической модели». Читайте выступление О.Соскина!

Далі »»
 
Навчання в Польщі: унікальний проект для української молоді
Анонс20 вересня 2013 10:30

Інститут трансформації суспільства з 2013 року впроваджує новий проект наукової, освітньої та культурної співпраці з польськими та словацькими університетами. Одним із прикладів такої співпраці є спільна організація  навчання української молоді. Фотогалерея!!

Далі »»
 
Навчально-практичний візит українських експертів „Виробництво біогазу в Австрії та вивчення екологічного досвіду Польщі”
ІТС21 червня 2013 15:59

З 7 по 14 червня 2013 року тривав навчально-практичний  візит українських експертів в рамках проекту „Виробництво біогазу в Австрії та вивчення екологічного досвіду Польщі”, що реалізовувався Іститутом трансформації суспільства за сприяння  Австрійського енергетичного  агентства, PWSTE м. Ярослав (Польща), Посольства Австрійської Республіки в Україні та Посольства Республіки Польща в Україна.

Далі »»
 
Круглий стіл «Оцінка та перспективи трансформації ЄС: стратегічні пріоритети для Центральної-Східної Європи та України»
ІТС19 червня 2013 15:26

Шановні пані та панове, пропонуємо Вашій увазі Пресс-анонс Круглого столу Центру  європейських та трансатлантичних студій, в рамках проекту за підтримки Словацького Агентства Розвитку Міжнародної Співпраці (SlovakAid, Slovak Agency for International Development Cooperation) "Оцінки та прогнози трансформації ЄС: стратегічні пріоритети для Центрально-Східної Європи та України" який відбудеться 27 червня 2013 року, за участю Олега Соскіна, професора, директора Інституту трансформації суспільства. 


 

 

Далі »»
 
Трансформация региональных экономик: устойчивое развитие и конкурентоспособность
Анонс9 квітня 2013 20:30

7-8 июня 2013 года в Риге состоится международная научно-практическая конференция «Трансформация региональных экономик: устойчивое развитие и конкурентоспособность». Организаторы конференции: Балтийская Международная академия, Латвия; Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, Польша; Linnaues University, Швеция; Bucks new University, Великобритания; Институт трансформации общества, Украина; научный журнал "Економічний часопис-ХХІ" (The ECONONOMIC ANNALS-ХХI Journal). 

Далі »»
 
Україна скоро може повторити долю Кіпру, - Олег Соскін
ТРК "Рівне 1"25 березня 2013 11:37

21 березня 2013 року Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства  відвідав Рівне, де зустрівся з громадськістю міста, провів Круглий стіл та відповів на питання присутніх. Чи можливий дефолт в Україні? Відомий економіст Олег Соскін впевнений, що можливий. Причому настати він може вже невдовзі. Про це директор Інституту трансформації суспільства розповів на зустрічі з громадськістю Рівного.

Далі »»
 
Муниципальная валюта – в шутку и всерьез
ІТС6 березня 2013 12:52

Зильстрем стал создателем первых американских ваучеров (stampscrip), циркулировавших в качестве заменителей долларов, которых остро не хватало.  Говоря официальным языком, это комплементарная валюта на основе демереджа (demurragecurrency). Более детально читайте в материале А. Маклакова, участника проекта ІТС «Застосування «complementary currency» [ІТС, 06.03.2013]

Далі »»
 
Візит української молоді під керівництвом проф. Олега Соскіна до Державної Вищої Професійної Школи (PWSTE) в м. Ярославі
ІТС25 лютого 2013 15:03

19 лютого 2013 року проф. Олег Соскін,  Директор Інституту Трансформації Суспільства (м. Київ) та Prof. dr hab. Wacław Wierzbieniec, Ректор Державної  Вищої Професійної Школи (PWSTE) в м. Ярославі  (Polska) підписали  Договір  про перебування української молоді та проходження курсу польської мови в зимовій школі.  В рамках укладеної угоди з 15 по 22 лютого 2013 року було організоване викладання польської мови.

Далі »»
 

«« Назад  6/ 78910/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2018. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa