Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Муніципального Консультативного Бюро
Круглий стіл міських голів Центральної України
ІТС29 травня 2009 16:54

29 травня в Кременчуці відбувся круглий стіл „Проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та реформи виборчого законодавства відповідно до вимог європейської інтеграції” за участі міських голів Полтавської, Кіровоградської та Черкаської областей. Захід провів Інститут трансформації суспільства. Міські голови підписали Звернення до керівників держави з вимогою негайного реформування виборчої системи та зміцнення місцевого самоврядування в Україні.

Далі »»
 
Реформа місцевого самоврядування та виборчого законодавства: круглий стіл міських голів Дніпропетровщини
ІТС20 травня 2009 15:29

20 травня 2009 р. в Нікополі (Дніпропетровська обл.) відбувся круглий стіл „Проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та реформи виборчого законодавства відповідно до вимог європейської інтеграції”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін). Міські голови Дніпропетровщини ухвалили Резолюцію з вимогами негайного реформування виборчої системи України, а також підписали відповідне Звернення до Президента ПАРЄ.

Далі »»
 
Австрійські ЗМІ про візит українських міських голів до Австрії
ІТС11 травня 2009 14:18

Австрійська газета „Vorarlberg Nachrichten“ 11 травня 2009 року опублікувала матеріал, присвячений перебігу та результатам навчальному візиту українських міських голів до Австрії (Федеральна Земля Форарльберг). Візит відбувався з 27 квітня по 1 травня 2009 року в рамках проекту „Австрійська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”, що реалізовується Інститутом трансформації суспільства (директор - Олег Соскін) спільно з Асоціацією міст Австрії за сприяння Посольства Австрії в Україні.

Далі »»
 
Візит українських міських голів до Австрії: день третій та четвертий
ІТС5 травня 2009 15:39

29 квітня українська делегація відвідала місто Ранквайль (проживає 12 тис. людей), яке колись було містом фруктових садів, а нині стало ще й серйозним промисловим центром, значно підвищивши рівень життя своєї громади. У Ранквайлі міські голови ознайомилися із роботою приміського транспорту, системою розселення і землекористування на рівні громади, методами будівництва соціального житла на базі енергозберігаючих технологій. 30 квітня українські міські голови відвідали один із двох найпрестижніших альпійських гірськолижних курортів Австрії – місто Лех, розташоване в горах на висоті майже 2000 метрів над рівнем моря.

Далі »»
 
Візит українських міських голів до Австрії: день другий
ІТС29 квітня 2009 09:05

28 квітня 2009 року делегація українських міських голів, очолювана директором Інституту трансформації суспільства Олегом Соскіним, зустрілася із керівництвом Асоціації міст Австрії, а також відвідала один із великих австрійських муніципалітетів землі Форарльберг - місто Дорнбірн. Протягом дня обговорювали питання муніципального розвитку із сімома високопрофесійними експертами – працівниками органів місцевого самоврядування, один із яких – бургомістр. Делегація також провела професійну дискусію з керівниками відділів муніципалітету у справах освіти, сім’ї та молоді Дорнбірну, відвідала кращий дитячий садок цього міста.

Далі »»
 
Візит українських міських голів до Австрії: день перший
ІТС28 квітня 2009 10:38

27 квітня – перший день робочого візиту українських міських голів в Австрію. Українська делегація відвідала  муніципальний концерн "Ілльверке" - каскад з 10 гідроелектростанцій. Міські голови України зустрілися із головним інженером концерну „Ільверке”, працівниками гідроелектростанцій, відвідали 2 інформаційні центри, ГЕС Копсверке-2, переглянули фільм про її будівництво, піднялися канатною дорогою на висоту 1750 метрів та побачили одну з найбільших дамб каскаду біля австрійсько-швейцарського кордону.

Далі »»
 
Міські голови України вивчали австрійський досвід місцевого самоврядування
ІТС27 квітня 2009 17:01

З 27 квітня по 1 травня 2009 року тривав навчальний візит українських міських голів до Австрії (Федеральна Земля Форарльберг). Візит відбувався в рамках проекту „Австрійська модель місцевого самоврядування та можливості її застосування в Україні”, що реалізовується Інститутом трансформації суспільства (директор - Олег Соскін) спільно з Асоціацією міст Австрії за сприяння Посольства Австрії в Україні. Мета проекту полягає в поглибленні знань українських міських голів щодо діяльності їх колег у Західній Європі та шляхів підвищення активності громадянського суспільства.

Далі »»
 
Місцеве самоврядування ламає мафію – О.Соскін
ІнтерМедіа консалтинг21 квітня 2009 12:20

Мафія та місцеве самоврядування - речі несумісні. У цьому впевнений директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Ми чудово пам'ятаємо, що і Віктор Ющенко, і Юлія Тимошенко, як і решта, хто стояв на Майдані, обіцяли ліквідувати райдержадміністрації - одну з потужних ланок системи кланово-корпоративної моделі. Але так цього й не зробили. А оскільки нинішня влада себе вичерпала, то змінювати нічого не буде. Вона повністю втратила довіру людей і йде шляхом узурпації", вважає політолог. ["ІнтерМедіа консалтинг", 17 квітня 2009 року]

Далі »»
 
Проти мерів в Україні ведеться війна – О.Соскін
ІнтерМедіа консалтинг16 квітня 2009 15:06

В Україні ведеться війна проти мерів. Про це на прес-конференції в ІМК сказав директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Проти міських голів ведеться війна. Номенклатура та мафія воюють проти них", - сказав Соскін. На його думку, причина такого явища - знаходження при владі політичних кланів: "Незалежні та ефективні мери нікому не потрібні. Наприклад, мери говорять: давайте в маленьких містах до 100 тисяч повернемося до мажоритарної системи, оскільки жодних партій там немає. Але правлячі там політичні клани бажають встановити контроль над громадами".

Далі »»
 
Реформа виборчої системи України – круглий стіл міських голів Півдня України
ІТС10 квітня 2009 13:33

10 квітня 2009 року в Мелітополі (Запорізька обл.) за участі міських та селищних голів Запорізької, Херсонської областей та АР Крим відбувся круглий стіл на тему: „Проведення в Україні реформи місцевого самоврядування та реформи виборчого законодавства відповідно до вимог європейської інтеграції”. Захід провів Інститут трансформації суспільства (директор – Олег Соскін). Міські та селищні голови ухвалили Резолюцію з вимогами негайного реформування виборчої системи України, а також підписали Звернення до Президента Парламентської Асамблеї Ради Європи пана Луїса Марії де Пуча на підтримку Резолюції ПАРЄ щодо доцільності проведення в Україні виборів за відкритими партійними списками.

Далі »»
 

12345/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa