Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Олег Соскин: Целью атаки на Мосийчука может быть расширение полномочий СБУ и установление диктатуры
OSP-UA.INFO30 жовтня 2017 11:01

В СМИ высказывались различные версии о причинах покушения на народного депутата Мосийчука, однако почему-то никто не говорит о том, что данный акт мог быть осуществлен в интересах группы Порошенко. Целью атаки может быть дестабилизация ситуации с тем, чтобы расширить полномочия СБУ, которая находится под контролем Порошенко и установить в Украине диктатуру. Может не зря не так давно СБУ предупреждала, что в Украине готовится ряд покушений на политиков и политологов [OSP-UA.INFO 30.10.2017]. 

Далі »»
 
Олег Соскин: Если Мадрид применит силу, Каталония может обратиться к России за военной помощью
OSP-UA.INFO25 жовтня 2017 10:30

Следуя концепции главы администрации президента Российской Федерации Антона Вайно о капитализации времени в случае, если Испания применит военную силу против Каталонии, Каталония может обратится к Российской Федерации за военной помощью. Тем более, если вспомнить коммунистические времена, когда много россиян воевало в Испании на стороне коммунистов, а Советский Союз принял множество испанских беженцев [OSP-UA.INFO 25.10.2017].

Далі »»
 
Бартош Йозвік: Економічний простір держав Міжмор'я в перспективі має не менший потенціал, ніж Західна Європа
OSP-UA.INFO20 жовтня 2017 17:30

Керівник кафедри міжнародних економічних відносин Люблінського Католицького університету імені Івана Павла ІІ Бартош Йозвік під час круглого столу “Перспективи проекту Міжмор'я, який складається з держав басейнів Балтійського, Чорного, Адріатичного та Каспійського морів”, який відбувся у Львові на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені І.Франка, розповів про економічні перспективи концепції Тримор'я [OSP-UA.INFO 20.10.2017].

Далі »»
 
Томаш Стемпнєвський: Проект Тримор'я має економічний, а не геополітичний зміст
OSP-UA.INFO20 жовтня 2017 17:24

Керівник кафедри східних студій Люблінського Католицького університету імені Івана Павла ІІ Томаш Стемпнєвський  під час круглого столу “Перспективи проекту Міжмор'я, який складається з держав басейнів Балтійського, Чорного, Адріатичного та Каспійського морів”, який відбувся у Львові на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені І.Франка, розповів, що проект Тримор'я має економічний, а не геополітичний зміст [OSP-UA.INFO 20.10.2017].

Далі »»
 
Маркіян Мальський про необхідність включення України у концепцію Міжмор'я
OSP-UA.INFO19 жовтня 2017 17:34

На круглому столі “Перспективи проекту Міжмор'я, який складається з держав басейнів Балтійського, Чорного, Адріатичного та Каспійського морів”, який відбувся у Львові на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені І.Франка, декан факультету Маркіян Мальський висловив думку, що концепція Міжмор'я, яка б не включала Україну, нагадує термін “політичний імпотент” [OSP-UA.INFO 19.10.2017].

Далі »»
 
У Львові оголосили про створення ініціативної групи для формування східного дивізіону проекту Міжмор'я
OSP-UA.INFO17 жовтня 2017 13:43

Комюніке круглого столу “Перспективи проекту Міжмор'я, який складається з держав басейнів Балтійського, Чорного, Адріатичного та Каспійського морів” [OSP-UA.INFO 17.10.2017].

Далі »»
 
У Львові відбувся круглий стіл щодо перспектив проекту Міжмор'я
OSP-UA.INFO17 жовтня 2017 13:31

В умовах геополітичної та геоекономічної нестабільності та нових глобальних викликів багато лідерів країн, які розташовані у Балто-Чорноморсько-Адріатично-Каспійському ареалі висловлювали різні думки та позиції щодо формування спільного проекту. Зокрема, дуже важливі пропозиції з цього питання сформулював президент Польщі Анджей Дуда. Для сучасної України вкрай важливо брати участь у цьому глобальному проекті. На нашу думку, Україна могла би бути лідером окремого дивізіону країн, які входять у Балто-Чорноморсько-Каспійську дугу [OSP-UA.INFO 17.10.2017].

Далі »»
 
Олег Соскін: Чому СБУ досі не назвало спонсорів Автономного опору?
OSP-UA.INFO16 жовтня 2017 13:26

У патріотичному місті Львові до цього часу діє така специфічна організація, як Автономний опір, яка за своєю суттю нагадує розробку ФСБ або зовнішньої розвідки Російської федерації. Може це якраз результат того, що досі не відловили друга Вальцмана-Порошенка Дмитра Табачника, якого раніше теж вважали одним із причетних до підтримки руху націонал-комуністів у Львові? Але хто ж зараз фінансує цю структуру? [OSP-UA.INFO 16.10.2017]

Далі »»
 
Олег Соскин: В 2018 году никакого особого статуса оккупированных территорий не будет
OSP-UA.INFO12 жовтня 2017 10:09

Я абсолютно уверен, что в 2018 году продлить особый статус оккупированных территорий уже не удастся. Этот закон временный, после этого он умрет. А за год можно что-то сделать в этой зоне, если за 4 года ничего не сделали? Ситуация стала еще более драматической. Уже никто не говорит об изменениях в Конституцию об особом статусе, уже названа Россия агрессором и оккупантом, будет ознозначно внесен Крым, дата оккупации для Крыма и донбасского анклава [OSP-UA.INFO 12.10.2017]. 

Далі »»
 
Олег Соскин: ближайшие две недели будут решающими
10 жовтня 2017 10:22

Гость UKRIFE.TV - профессор Национальной академии управления Олег Соскин. Он прокомментировал реформы, которые проводит сейчас украинская власть (пенсионную, судебную, образовательную, медицинскую), а также общее состояние экономики Украины и перспективы Минского процесса.

Далі »»
 

1234/ 5/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa