Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Олег Соскін розповів на конференції про шляхи формування сучасної моделі управління національною економікою
ІТС28 листопада 2012 17:04

28 листопада 2012 року у Полтаві відбулася VII міжнародна науково-практична конференція „Вивчення та впровадження в Україні іноземного досвіду удосконалення діяльності органів влади”. У заході взяв участь та виступив під час пленарного засідання із доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії управління Олег Соскін.

Далі »»
 
Олег Соскін взяв участь у конференції „Теорія та практика управління економічним розвитком”
ІТС24 листопада 2012 18:09

22-24 листопада 2012 року у Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика управління економічним розвитком», головним організатором якої є Всеукраїнська спілка вчених-економістів (ВСВЕ). Участь у конференції взяв директор Інституту трансформації суспільства, професор Національної академії наук, член ВСВЕ Олег Соскін.

Далі »»
 
Азаров хочет в отставку, понимая, что удерживать ситуацию в 2013 году будет невозможно, – Соскин
Цензор.НЕТ22 листопада 2012 18:18

Директор Института трансформации общества Олег Соскин утверждает, что экономический коллапс никуда не делся – в этой ситуации, прежде всего, страдает зарплата, особенно в бюджетной сфере. «Казна пуста. Ситуацию они сдерживают только тем, что Азаров в ручном режиме руководил бюджетом и определял - кому и сколько денег надо давать - какому городу, какой отрасли, какому ведомству и т.д. По сути, это не экономика», - заявил в комментарии Олег Соскин [Цензор.НЕТ 22.11.2012 р.].

Далі »»
 
Олег Соскін взяв участь у конференції з питань модернізації стратегій економічного розвитку
ІТС22 листопада 2012 15:04

22-23 листопада 2012 року  у Київському національному економічному університі імені Вадима Гетьмана проходить Міжнародна науково-практична конференція на тему: "Модернізація стратегій економічного розвитку в умовах глобальної нестабільності". У роботі конференції взяв участь Олег Соскін, який виступив із доповіддю «Національна економічна модель: невідворотність змін в епоху глобалізації».

Далі »»
 
Олег Соскін: НБУ, змушуючи юридичних осіб продавати валюту, перейшов до політики військового комунізму
Вголос19 листопада 2012 16:40

Ведення Національним банком України нового правила щодо обов’язкового продажу частини валюти для юридичних осіб свідчить про повний фінансово-економічний провал керівництва країни і про перехід до провадження політики військового комунізму. Про це заявив голова Української національної консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін [Вголос. 19.11.2012 р.].

Далі »»
 
Відкрите звернення представників політичних та громадських організації з приводу заяви Посла України в Російський Федерації Володимира Єльченка про вступ України до Митного союзу
УНКП14 листопада 2012 19:04

Ми вимагаємо від Президента України дати офіційну оцінку висловлюванням В.Єльченка та спростувати його заяву; відправити у відставку Міністра закордонних справ України К.Грищенка як особу, що є некомпетентною і не відповідає займаній посаді, якщо МЗС України до 15 листопада 2012 року офіційно не спростує висловлювання В.Єльченка і не відкличе його з Москви та ін. Нові підписанти! Звернення відкрите до підписання!!! Долучайтесь!!!

Далі »»
 
Янукович убрал Хорошковского из набсоветов госбанков и поставил вместо него человека Семьи
Новый Регион14 листопада 2012 18:14

Виктор Янукович подписал указ об отстранении вице-премьера Валерия Хорошковского от работы в наблюдательных советах государственного «Ощадбанка» и «Укрэксимбанка». Вместо него эти обязанности будут возложены на главу налоговой службы Киеве Ирину Носачеву. Это просто нонсенс, что Носачева стала главой наблюдательного совета госбанков! Как налоговичка, «донецкая», а мы знаем их принципы работы, может управлять банками? – заявил «НР» экономист Олег Соскин [Новый регион, 14.11.2012].

Далі »»
 
Олег Соскін взяв участь у 9-тій Асамблеї Громадської ліги Україна-НАТО
ІТС14 листопада 2012 15:13

14 листопада 2012 року у Києві відбулася 9-та Асамблея Громадської ліги Україна-НАТО на тему: "Громадська комунікативна стратегія сприяння співробітництву України з НАТО: підвищення обізнаності українського суспільства шляхом партнерства Україна-НАТО". У роботі Асамблеї взяв участь та виступив із доповіддю директор Інституту трансформації суспільства, заступник голови Координаційної ради Громадської ліги Україна – НАТО Олег Соскін.

Далі »»
 
З Росією ми торгуємо собі у збиток — входити до Митного союзу немає сенсу, - Соскін
Gazeta.ua14 листопада 2012 11:19

Посол України в Росії Володимир Єльченко не каже усієї правди про збільшення товарообігу між Україною і Росією. Нагадаємо, він заявив про те, що в разі поглиблення економічної кризи у Європі, Україна може приєднатися до Митного союзу. Про це у коментарі Gazeta.ua розповів керівник Інституту трансформації суспільства, економіст Олег Соскін [Gazeta.ua, 13.11.2012 ]

Далі »»
 
"Будет демонстрационная порка. Пилипишин для этого очень подходит – он уже отработанный материал", – Соскин
Цензор.НЕТ13 листопада 2012 16:33

«Огромный демонстрационный эффект может быть от этого», - заявил директор Института трансформации общества Олег Соскин в комментарии для «Цензор.НЕТ» по поводу ситуации в округе №223 в Киеве, в котором органы прокуратуры возбудили уголовное дело по факту фальсификации избирательных бюллетеней [Цензор.НЕТ, 13.11.2012].

Далі »»
 

1234/ 5/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa