Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Всеукраїнська нарада міських голів „Впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні”
ІТС11 липня 2007 16:11

12 липня 2007 року в Києві відбулася Всеукраїнська нарада міських голів на тему „Впровадження адміністративно-територіальної реформи в Україні”. У Нараді взяли участь понад 50 українських міських голів, посли іноземних країн в Україні, провідні експерти з питань місцевого самоврядування, мас-медіа. Під час заходу була ухвалена нова редакція Законопроекту 3207-1 ”Про внесення змін у Конституцію України”, підготовлена на базі Моделі адміністративно-територіальної реформи в Україні, запропонованої Інститутом трансформації суспільства. 

Далі »»
 
Проблеми та перспективи розвитку малих міст України
7 липня 2007 15:12

6–7 липня 2007 року в Українці (Київська область) відбулася конференція „Проблеми та перспективи розвитку малих міст України”, яку проводила секція малих міст Асоціації міст України та громад. Захід був організований Асоціацією міст України та громад, Українською міською радою. У роботі конференції взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, який під час пленарного засідання виступив із доповіддю „ Необхідність проведення в Україні адміністративно-територіальної реформи. Суть та параметри”.

Далі »»
 
Відносини НАТО –Україна в контексті підтримки державної безпеки та збереження сталого демократичного розвитку
ITC5 липня 2007 19:26

5 липня 2007 року у Чернігові відбувся круглий стіл „Відносини НАТО –Україна в контексті підтримки державної безпеки та збереження сталого демократичного розвитку: регіональні аспекти”. Захід був організований Сіверським інститутом регіональних досліджень, Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Центром інформації та документації НАТО в Україні. У роботі круглого столу взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, який виступив із доповіддю „Вплив Євроатлантичної інтеграції України на демократизацію суспільства, гарантії свободи висловлювань, прав людини та громадянина”.

Далі »»
 
Літня школа для освітян з питань європейської і євроатлантичної інтеграції
ІТС5 липня 2007 10:17
2-7 липня у Білій Церкві (Київська обл.) проходить перша в Україні Літня школа для освітян з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Проведення Літньої школи ініційоване Асоціацією керівників шкіл України за сприяння Міністерства освіти і науки України, Академії педагогічних наук України, Міністерства закордонних справ України. У роботі Літньої школи взяв участь директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, який виступив із доповіддю „Євроатлантична інтеграція України” під час пленарного засідання 4 липня 2007 року та провів практикум з керівниками шкіл та ВУЗів.Далі »»
 
Реформа системи місцевого самоврядування в Україні: вироблення оптимальної моделі
ITC21 червня 2007 19:11

21 червня 2007 року у Миколаєві відбувся інтерактивний семінар „Реформа системи місцевого самоврядування в Україні: вироблення оптимальної моделі”. Захід проводив Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні та під патронатом Миколаївського міського виконавчого комітету. Практичні зауваження учасників інтерактивного семінару будуть покладені в основу пропозицій до Законопроекту 3207-1 ”Про внесення змін у Конституцію України”, вироблених за результатами заходу. Пропозиції надаватимуться Президенту України, у Кабінет Міністрів України та профільні комітети Верховної Ради України.

Далі »»
 
Засідання Координаційної ради та Колегії Громадської ліги Україна — НАТО
ІТС13 червня 2007 17:06
13 червня 2007 року відбулося спільне засідання Координаційної ради та Колегії Громадської Ліги Україна – НАТО. У роботі засідання взяв участь заступник голови Координаційної ради, директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін.Далі »»
 
Економічні і політичні перспективи Білорусі в умовах ринкової економіки
ITC11 червня 2007 12:10
9-10 червня 2007 року у Мінську відбувся круглий стіл „Економічні і політичні перспективи Білорусі в умовах ринкової економіки”. Захід був організований Міжнародним громадським об’єднанням „Згуртаванне беларусаў свету „Бацькаўшчына” (Білорусь). Від України був запрошений Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, який виступив із доповіддю.Далі »»
 
Новітні тенденції і стратегії розвитку міжнародної торгівлі: фінансово-економічний та правовий аспекти
ITC30 травня 2007 15:52
30 травня 2007 року у Києві відбулася Х міжнародна науково-практична конференція „Новітні тенденції і стратегії розвитку міжнародної торгівлі: фінансово-економічний та правовий аспекти”, яку провела Українська академія зовнішньої торгівлі. У роботі конференції взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства. Він виступив із доповіддю „Сучасні моделі європейської інтеграції та українська перспектива”.Далі »»
 
Європейський Союз в системі геоекономічних координат
ITC24 травня 2007 19:35
24 травня 2007 року у Києві в рамках наукового проекту „Геоекономічні сценарії розвитку і Україна” та відзначення Днів Європи в Україні відбувся круглий стіл „Європейський Союз в системі геоекономічних координат”. Захід організували і провели Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка, Академія наук вищої школи України, Українська асоціація економістів-міжнародників. У роботі круглого столу взяв участь директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін, який виступив із доповіддю на тему „Вплив на Україну європейської системи геоекономічних координат”.Далі »»
 
Рене ван дер Лінден зустрівся з провідними українськими НУО
ІТС22 травня 2007 19:46
21-22 травня 2007 року в Києві з офіційним візитом перебував Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Рене ван дер Лінден. 22 травня він зустрівся з керівниками провідних українських НУО у приміщенні Бюро інформації Ради Європи. Під час спілкування обговорювалася поточна політична ситуація в Україні. У зустрічі взяв участь Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства.Далі »»
 

1234/ 5/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa