Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства
Якщо самці не об’єднаються, самка їх з’їсть – Олег Соскін
Гарт17 листопада 2009 19:56

Президент і лідер опозиції вже зрозуміли, що Тимошенко усувати потрібно якомога швидше, бо через два місяці може бути пізно, відзначає директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. Тимошенко прокачує всі гроші через свої структури, направляє їх на вибори, і день від дня стає потужнішою. Ющенко і Янукович розуміють, що усунути Тимошенко (Григян) від влади потрібно негайно і жорстко», - підкреслює експерт [Гарт, 17 листопада 2009].

Далі »»
 
Польща у міжнародних відносинах ХХІ сторіччя
ІТС17 листопада 2009 11:21

17 листопада 2009 року в місті Перемишль (Польща) відбулася наукова конференція „Польща у міжнародних відносинах ХХІ сторіччя”. Організатор заходу: Інститут міжнародних відносин Державної вищої східноєвропейської школи в Перемишлі. У конференції взяв участь директор Інституту трансформації суспільства, проф. Олег Соскін, який виступив із доповіддю „Політичні трансформації в Україні”.

Далі »»
 
Для розрахунків за російський газ до кінця року Україна має акумулювати 2,91 млрд дол США
Укрінформ16 листопада 2009 16:08

Для повних розрахунків за поставлений з РФ у 2009 році природний газ Україна має акумулювати до кінця року ще 2,91 млрд дол США. Про це під час круглого столу в УКРІНФОРМі "Ситуація в газовому секторі України" заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. "Потрібно викупити ще 14 млрд кубометрів газу за ціною 208 дол США за тисячу кубометрів", - підкреслив він. [Укрінформ, 13.11.2009].

Далі »»
 
Фінансово-економічні ризики розвитку України в умовах сучасної кризи
„Економіка і управління” №4/200915 листопада 2009 11:59

У статті представлено розроблений автором теоретико-методологічний підхід до аналізу фінансово-економічних ризиків на національному рівні, визначено сучасні фінансово-економічні ризики, які постали перед Україною в період кризи 2008–2009 років, окреслено основні засади ефективного національного ризик-менеджменту, запропоновано заходи, упровадження яких на рівні держави дасть змогу зменшити негативний вплив фінансово-економічних ризиків на розвиток економіки України [„Економіка і управління” №4/2009].

Далі »»
 
Ситуація в газовому секторі України: як подолати кризу?
ІТС13 листопада 2009 18:37

13 листопада 2009 року у прес-центрі Укрінформу відбувся круглий стіл на тему: „Ситуація в газовому секторі України: як подолати кризу?” Учасники круглого столу: Іван Діяк, головний радник голови правління НАК «Нафтогаз України»; Володимир Пилипчук, економіст, професор, академік Академії економічних наук України; Богдан Соколовський, уповноважений Президента України з питань енергобезпеки; Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства; Олександр Тодійчук, президент Київського міжнародного енергоклубу; Сергій Яременко, екс-заступник голови Національного банку України.

Далі »»
 
Чи виділить Україні 4 транш кредиту stand by Міжнародний валютний фонд? Що буде з Україною у разі затримки?
ІТС13 листопада 2009 15:25

13 листопада в прес-центрі інформаційного агентства "Українські Новини" відбулася прес-конференція на тему: «Чи виділить Україні 4 транш кредиту stand by Міжнародний валютний фонд? Що буде з Україною у разі затримки?». У заході взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

Далі »»
 
О. Соскін: «Ми – країна-паразит, карнавальна дебільна країна»
Новый Регион12 листопада 2009 18:28

Україна перебуває на межі економічного колапсу, однак населення воліє «відсидітися», а не виходити на акції протесту. Про це 11 жовтня на круглому столі в Києві заявив директор Інституту трансформації суспільства Олег Соскін. «Україна вже перебуває у фазі економічного дефолту. Але політичної складової революційної ситуації немає. Вона повинна з'явитися. Біомаса почне рухатися з політичним протестом тоді, коли їсти буде нічого, коли тепла не буде! Кланова бюрократична буржуазія це розуміє, тому вона йде на те, щоб не піднімати ціни на газ, хліб, електроенергію. Як тільки вона дасть реальні цінові пропорції, відразу відбудеться соціальний вибух. Тож ми перебуваємо на межі революційної кризи», – резюмував О.Соскін. [Новый Регион, 12.11.2009].

Далі »»
 
Українці і криза. Моніторингові дослідження
ІТС12 листопада 2009 11:12

11 листопада 2009 року у конференц-залі «President Hotel» відбулося засідання «Центру соціально-консервативної політики» (Україна) на тему: «Українці і криза. Моніторингові дослідження». У заході взяв участь та виступив із доповіддю Олег Соскін, директор Інституту трансформації суспільства, завідувач кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління.

Далі »»
 
В Україні слід створити валютну раду для забезпечення повної фінансової рівноваги - Олег Соскін
Укрінформ10 листопада 2009 17:29

Для запобігання погіршенню ситуації в фінансовій системі України слід ліквідувати гривневі сурогатні емісійні центри, зазначив директор Інституту трансформації суспільства, професор кафедри міжнародної економіки та підприємництва Національної академії управління Олег Соскін на прес-конференції в ІА "Укрінформ". Водночас, слід створити валютну раду - установу, яка буде над урядом і НБУ. Вона має здійснювати фіксацію національної валюти щодо резервної (зовнішні резервні активи) при повному покритті грошової маси резервною валютою [Укрінформ, 10 листопада 2009 р.].

Далі »»
 
Економічна ситуація в Україні: кут падіння
ІТС10 листопада 2009 15:59

10 листопада 2009 року у прес-центрі ІА „Укрінформ” відбулася прес-конференція директора Інституту трансформації суспільства Олега Соскіна на тему: „Економічна ситуація в Україні: кут падіння”. Розвиток економіки України неухильно рухається до колапсу, про що свідчить ряд негативних процесів. Для виправлення небезпечної економічної ситуації, що склалася в Україні, наразі немає ні економічних, ні фінансових джерел. Становище ускладнюється і через загострення політичної кризи в країні. Що очікує нашу країну в майбутньому – про це Олег Соскін розповів під час прес-конференції.

Далі »»
 

1234/ 5/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa