Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Дух зрадників потрібно випалювати розпеченим залізом – Олег Соскін про Табалових
Вголос12 грудня 2012 15:31

Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін має власний рецепт, як викорінити таке явище, як «тушки»[Вголос, 12.12.2012]

Далі »»
 
Бойцов оппозиции призвали устроить прилюдную экзекуцию предателям
Анонс12 грудня 2012 13:33

На вопрос издания Новости Украины – From-UA о том, как в списках партии Батькивщина оказались депутаты-тушки, в то время как на скамейке запасных оказалось немало проверенных годами в оппозиции коллег, свое мнение высказал директор Института трансформации общества, экономист Олег Соскин [From-UA, 12.12.2012 ].

Далі »»
 
Место Премьер-министра обойдется Азарову миллионов в 200
Цензор.НЕТ11 грудня 2012 16:16

По мнению Олега Соскина, коммунисты за Азарова не проголосуют, а мажоритарщики обойдутся экс-премьеру слишком дорого. Директор Института трансформации общества Олег Соскин поделился с Цензор.НЕТ мнением по поводу претендентов на место главы правительства [Цензор.НЕТ, 11.12.2012]

Далі »»
 
Львівський губернатор Михайло Костюк не впорався зі своїми обов’язками, - Олег Соскін
OSP-UA.INFO11 грудня 2012 16:06

Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління закликав депутатів обласної ради та громадськість Львівщини поставити питання про недовіру нинішньому губернаторові Михайлові Костюку.

Далі »»
 
Люди начебто пасивнi i водночас готовi будь-якої митi вибухнути
Експрес8 грудня 2012 23:00

Радикальнi полiтики кажуть, що вихiд один - нова революцiя. На противагу таким заявам лунають iншi: мовляв, нам, як молодiй державi, потрiбна не революцiя, а спокiйна еволюцiя, бо, як свiдчить iсторiя, чи не кожен революцiйний виступ українцiв закiнчувався компромiсом або поразкою. То ж який шлях сьогоднi був би для України найефективнiшим? Чи можлива українська революцiя у найближчому майбутньому i яким може бути її сценарiй? Про це говоримо з керiвником Центру iсторичної полiтологiї Юрiєм Шаповалом та полiтологами Вiктором Небоженком i Олегом Соскiним.

Далі »»
 
Новий кредит у 20 млн. євро має стати останньою краплею для львів’ян, – Олег Соскін
Вголос8 грудня 2012 16:18

Нещодавня інформація про новий кредит для Львова у розмірі 20 млн. євро повинна стати для мешканців міста і депутатів міської ради останньою краплею, адже Львів і так потерпає від надмірного боргового тиску на бюджет, вважає Олег Соскін, Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління [Вголос, 8.12.2012].

Далі »»
 
Українські міста закликають стати незалежними від уряду
Анонс5 грудня 2012 16:26

Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін вважає, що українські міста повинні розпочати боротьбу за відновлення своєї незалежності від уряду та казначейства  [Вголос, 05.12.2012р.]

Далі »»
 
Львів може не пережити зиму із Садовим, – Олег Соскін
Вголос4 грудня 2012 09:54

Голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління Олег Соскін прокоментував ситуацію із ймовірним банкрутством та невирішеними проблемами міського господарства Львова. Ми бачимо, що на сьогодні у Львові не просто не працює принцип ефективності, а взагалі відбувається розбазарювання грошей громади і врешті-решт можна висловити думку, що гроші зникають, розсмоктуються, як вода у сухому піску, а тоді є підстави говорити про корупцію і хабарництво...[Вголос, 04.12.2012р.].

Далі »»
 
Біометричними паспортами Янукович перетворив Україну на цифровий концтабір, – Олег Соскін
Вголос1 грудня 2012 19:01
Запровадження в Україні біометричних паспортів стало останнім сигналом про те, що правлячий режим бандократії намагається запроторити усіх громадян України у концтабір. Про це заявив Олег Соскін, голова Української Національної Консервативної партії, професор Національної академії управління. Біометричні паспорти вводяться не просто так, це не якесь одномоментне рішення, це елемент цілої системи пригноблення і порушення прав і свобод громадян України.[Вголос, 01.12.2012р.]
Далі »»
 
Азаров - уже отработанный материал, - Олег Соскин
Новости Украины – From-UA28 листопада 2012 19:48

"Я думаю, что премьером станет Арбузов, если будет сформировано большинство правящей ПР. Вице-премьерами могут остаться Бойко, Присяжнюк, Хорошковский. Но есть сомнения: если будет Арбузов, будет ли Хорошковский. Азаров - уже отработанный материал". Так директор Института трансформации общества, экономист Олег Соскин ответил на вопрос о том, кто из новоизбранных депутатов вернется в правительство [Новости Украины – From-UA, 28.11.2012 г.].

Далі »»
 

123/ 45/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa