Інститут Трансформації Суспільства
Інститут
Трансформації
Суспільства
українською english   
ДІЯЛЬНІСТЬ ІТС 
 
 
 
Діяльність Інституту Трансформації Суспільства        
Чи відповідає новим фіскально-монетарним вимогам ЄС порядок утворення в Україні бюджету на 2012 рік?
ІТС9 грудня 2011 14:50

12 грудня 2011 року у медіа-холі інформаційного агентства "Українські національні новини" відбулася прес-конференція на тему: "Чи відповідає новим фіскально-монетарним вимогам ЄС порядок утворення в Україні бюджету на 2012 рік?". Учасники прес-конференції: Олег Соскін, директор Інституту трансформацій суспільства; Ерік Найман, фінансовий аналітик, Владислав Лук`янов, народний депутат України, перший заступник голови Комітету з бюджету ВРУ

Далі »»
 
Вибори в Росії: крах КДБістсько-імперського проекту
ІТС+УНКП8 грудня 2011 19:07

Вибори до Державної Думи Росії ще раз підтвердили – антидемократичну політику, розправи з політичними опонентами, залякування та репресії, штучне збільшення виборчого бар’єру не призводять до успіху. Сучасний стан розвитку суспільства вимагає переходу до прямої влади народу. Громадяни Російської Федерації, так само як і громадяни інших країн, намагаються відкинути від влади ті політичні структури та лідерів корпоративних груп, які нехтують інтересами широких верств населення [Олег Соскін для OSP-UA.INFO].

Далі »»
 
Заява про реєстрацію бази персональних даних - хіт новорічного сезону від влади для всіх хто ще працює в Україні
OSP-UA.INFO8 грудня 2011 17:00

Влада не може залишити у спокої підприємців, котрі є незалежним прошарком суспільства, здатним заявити про себе вголос. Ось і цього року влада спираючись на Закон України «Про захист персональних даних» вигадала чергову структуру - Державну службу України з питань захисту персональних даних. Інтернет-ресурс OSP-UA.INFO після багатьох звернень читачів вирішив дізнатися про діяльність цієї служби [OSP-UA.INFO, 8 грудня 2011 р.].

Далі »»
 
Голодуючі чорнобильці просять допомоги у тих, хто не став рабом олігархів
OSP-UA.INFO7 грудня 2011 19:43

Координатор акцій протестів по Києву та Київської області Володимир Тимофієв звернувся до Інтернет-ресурсу OSP-UA.INFO з проханням розповсюдити спеціальне звернення до громадян України. Голодуючі чорнобильці звертаються до громадян України, які ще зберегли людську гідність, з проханням прийти 8 грудня 2011 року о 10 год. ранку до Кабінету Міністрів України і підтримати їх. Чорнобильці вимагатимуть зустрічі з прем’єр-міністром М.Азаровим. Саме він вирішив принести у жертву кривавому ідолу Молоху життя сотень тисяч чорнобильців.

Далі »»
 
Олег Соскін: «У Нацбанку нема чим забезпечувати конвертабельність гривні і тому він пішов на обмеження, які абсолютно неконституційні»
"Медіастар"5 грудня 2011 16:42

Чи можна стверджувати, що Україна на грані дефолту? Чи, можливо, комусь вигідно залякати нашого українця, аби не робив жодних кроків з обмінною валютою. Однак гроші - це та ж приватна власність кожної особи. І кому яка різниця, чи у вас гривні, чи у вас юані. А можливо ваша колекція буде складатися із усіх грошових знаків світу, а можливо влаштує лиш українська гривня. Долар США кане у невідомості. Світова спільнота «б'ється» у судомах, як вберегти цю валюту. А Україна експериментує з обмеженнями. Та головне: чи збереже це гривню та стабільність? Про це в  Олег Соскін, економіст, політолог, директор Інституту трансформації суспільства [МедіаСтар, № 13 від 4-10 листопада 2011 року].

Далі »»
 
Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України - семінар-тренінг в Житомирі
ІТС1 грудня 2011 16:04

1 грудня 2011 року у Житомирі Інститут трансформації суспільства (Київ) у співпраці з Житомирською обласною радою, Житомирською обласною державною адміністрацією, Управлінням державної служби Головдержслужби України в Житомирській області та Житомирським державним університетом ім. Івана Франка провів семінар-тренінг на тему: „Роль брендингу міст в епоху змін: європейський досвід для України”.  Захід відбувся за підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Огляд! Фото! Опитування!

Далі »»
 
Вийшов друком науковий журнал «Економічний часопис-ХХІ» №9-10’2011
Анонс1 грудня 2011 09:16

Інформуємо Вас, що вийшов друком науковий журнал «Економічний часопис –XXI» №9-10’2011, який видає Інститут трансформації суспільства. Пропонуємо Вам ознайомитися з науковими статтями та науковою інформацією, опублікованими у журналі. Придбати журнал у друкованому вигляді можна в редакції. Читайте та передплачуйте науково-аналітичний журнал „Економічний часопис-ХХІ”! Передплату на 2012 рік можна оформити в ДП „Преса” (передплатний індекс 96437), передплатних агенціях «Ідея», «Саміт», «Періодика», а також через редакцію журналу з будь-якого місяця року!

Далі »»
 
Можливість зміни соціально-економічної та геополітичної моделі розвитку України
ІТС30 листопада 2011 11:25

Пропонуємо ознайомитися із тезами доповіді директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна під час ХІ науково-практичної конференції "20 років незалежності України: здобутки, втрати і стратегії майбутнього", що була організована Національною академією управління та Центром перспективних соціальних досліджень Міністерства соціальної політики та НАН України.

Далі »»
 
Політика мародерства
Сільські вісті29 листопада 2011 12:05

Який зв’язок між боротьбою «чорнобильців», «афганців», дітей війни, дрібних підприємців за свої права, проти низьких пенсій, зарплат та справою скандально відомої нафтотрейдерської компанії «Лівела», яка ухилялася від сплати податків до бюджету, чим спричинила збитки в сумі близько 11 мільярдів гривень? Прямий. Бо «Лівела» — не якийсь унікальний випадок, а уособлення суспільно-економічної моделі, яка була вибудована в Україні протягом останніх 20 років [О.Соскін для "Сільських вістей", 29.11.2011 р.].

Далі »»
 
Основні складові посткризової економічної моделі України
Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №7-201129 листопада 2011 10:40

У науковій статті директора Інституту трансформації суспільства, професора Національної академії управління Олега Соскіна аналізуються складові посткризової економічної моделі; розкриваються основні макроекономічні диспропорції, притаманні Україні; доводиться, що досягти відносної макроекономічної рівноваги і конкурентоспроможного розвитку в нашій країні можливо лише за умови переходу до моделі народного капіталізму; визначаються складові переходу до цієї моделі [Науковий журнал "Економіка ринкових відносин" №7-2011].

Далі »»
 

123/ 45/   Далі »»
© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2019. При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт "Інституту Трансформації Суспільства" є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Контактні телефони: (096) 521 0508, (050) 867 5802, (093) 328 6985
  
TyTa